The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Asztalok a bárban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Szomb. Márc. 12, 2011 4:48 am

Oldalra sandítottam. Hát nem a kis Bennett boszi pofátlankodott az asztalomhoz? De nem baj, úgy tűnik Stefant csípi és Emily óta tudom, sose árt ha áll egy boszorka az oldaladon. Hát, Bonniet épp nem nevezném szövetségesnek, de inkább van velünk, mint ellenünk, ami azt illeti.
- Szia, Bonnie! - üdvözöltem közömbös hangon, lassan ejtve ki a szavakat.
Ha mást nem is, legalább megtudom, mi a helyzet Carolinenal. Eltudom képzelni, hogy a kis drága boszorka egész éjjel ott szobrozott az ágya mellett, nehogy visszalopakodjak és kitörjem a szőkeség nyakát. Az igaz, hogy én nem tettem meg, de könnyen előfordulhat, hogy Katherine igen...
Az is igaz, illene megköszönni, amit tegnap este értettem tett, hisz végül is ő mentett ki a pincéből, ahová összefogdosták a vámpírokat - és a nem-vámpír Lockwood polgármestert - , vagyis neki köszönhetem az életem, de tudom, nem értem, Elenaért tette, így majd megköszönöm Elenanak...
- Mi újság Carolinenal? - kérdeztem ismét közömbös hangnemben, elrejtve a kíváncsiságot, mert azért érdekelt, mi lett a lánnyal. Ha Katherine igazat mondott és Caroline tényleg átváltozott, minél előbb ki kell ütni a forgalomból.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Szomb. Márc. 12, 2011 4:39 am

Nem igazán tudtam otthon aludni, ez nem túl jó jel, ugyanis még éber állapotban sincsen sok kedvem Damonnal beszélgetni a Danával kapcsolatos ügyről, nemhogy így. De muszáj lesz. Ezért gyorsan mosolyt erőltettem az arcomra és elkezdtem felöltözni. Egy csinos, de mégis visszafogott ruhát választottam, ami szerintem nagyon tükrözi az egyéniségem. Kiengedtem a hajam és átfésültem. Még egy utolsó pillantás a tükörbe és láss csodát semmi jele nincsen az esti kialvatlanságnak. Vettem egy mély lélegzetet és elindultam a Salvatore panzió irányába, de úgy döntöttem előbb inkább beugrok a Grillbe egy kávéra. Na ez volt a mai nap legrosszabb döntése, ugyanis amint beléptem már tudtam, hogy nincsen semmi szükség arra, hogy én elsétáljak a panzióig. Akivel beszélni akartam ott ült az egyik asztalnál és éppen a kávéját kevergette. Jól van Bonnie szedd össze magad! Oda mész és beszélsz vele. Ennyi! Itt mindenki előtt úgy sem mer jelenetet rendezni. Úgyhogy fogtam magam kértem egy kávét és leültem Damon jobb oldalára.
- Hello Damon! - köszöntem neki, bár inkább szóra se méltattam volna.
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Szomb. Márc. 12, 2011 4:25 am

Felébredtem. Kinéztem az ablakon, ragyogott a napfény, új élet reményének aranyszínébe öltöztette a fákat, bárányfelhők úsztak nemtörődöm tengerben az égen és Katherine a házban van....
Kipattantam az ágyból, gyorsan zuhanyoztam és felöltöztem. Fekete pólót és sötét farmernadrágot kaptam magamra, majd a tükör előtt állva és üresen magamat bámulva ujjaim fésülő mozdulatával hátrasimítottam a hajam.
Ellenállhatatlan vágy szállt meg, hogy megkeressem, melyik szobát választotta Katherine, hogy megnézzem, felébredt-e már és ha nem egy forró csókkal ébreszteni ezen a gyönyörű reggelen. Sóhajtottam és megráztam a fejem. Leviharzottam a nappaliba, az előszobában fölvettem a fekete bőrkabátom és kiléptem az ajtón.
Amíg megemésztem ezt a Katherine dolgot - főleg az újításait, mint például Caroline átváltoztatása...még annak is utána kell néznem, hogy igaz-e... -, jobb ha nem vagyok a közelében, így elindultam a Grill nevű szórakozóhely felé. Kiszemeltem magamnak egy asztalt, leültem, kávét rendeltem és gondolataimba merülve kavargattam a fekete, illatos italt.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Asztalok a bárban   Szomb. Márc. 05, 2011 11:25 pm

Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Today at 5:03 pm

Asztalok a bárban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére