The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Nina Damian

Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Szer. Márc. 23, 2011 7:31 am

-Értem. -Mondtam mikor az apróságos dolgot kérdeztem.
- De szerintem is induljunk. -Mondtam mosolyogva.
Fel álltunk a pulttól és az ajtó felé mentünk. Kimentünk az ajtón és a Grill előtt megálltunk.
-Figyelj mit szolnál ha holnap mennénk oda? mert nagyon fáradt vagyok még mindig az este után. -Legalább majd kipihenjük magunkat és nem leszünk fáradtak. -Nah mit szólsz ? ha így neked is megfelel e? -Kérdeztem Danatól és vártam , hogy mit felel rá.

/Szünet/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Szer. Márc. 23, 2011 7:03 am

- Pár vámpír ellen használható fegyver. - mosolyogtam rá megint, mintha erről beszélgetni a világ legtermészetesebb dolga lenne.
- De akkor induljunk már most, nem? - kérdeztem és elraktam a pénztárcámat, majd megköszöntem mindent a pincér fiúnak, aki elvitte a tányérjainkat.
Egész helyes volt a maga barna hajával és zöldes szemével, a mosolya meg csibészes. Emlékeztetett Dereckre, akinek szintén csibészes mosolya volt, amit előszeretettel vetett mindenkire. Felsóhajtottam, hiába voltam rá nagyon dühös mégis csak hiányzott és fájt a szívem egy része utána. De persze nem szabad elfelejteni a megcsalás tényét, hiszen ő tette tönkre a kapcsolatunkat és nem én. Minden az ő hibája - jelentettem ki magamban, de egy aprócska idegesítő belső hang ezt megkérdőjelezte bennem.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Szer. Márc. 23, 2011 6:51 am

Hamar meg is kaptam a választ kicsit megnyugodtam de nem elégé. Bármi is fog majd történni ha kell az életem árán is megvédem mert szinte olyan mintha a testvérem lenne. De ezt nem mondtam ki mert arra tudom a válaszát.
- És milyen apróság van a tarsolyodba? - Kérdeztem de szerintem tudom a választ de azért megkérdeztem. Közben magam elé meredtem és gondolkoztam.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Szer. Márc. 23, 2011 6:25 am

- Igen, tudom, hogy te is féltesz. - bólintottam rá, miközben előszedtem a pénztárcámat. - A vendégem voltál, jó? - kérdeztem tőle és miután rábólintott kifizettem az ételeket, meg az italokat.
Mikor az épségben megússzuk-os mondatát közölte velem elhúztam a számat. Én is tudom, hogy nem épp gyerekjáték egy vámpírral szemben kiállni, de gyilkolásról még nem volt szó. Bár nem bízok a vámpírokban...
- Ha bármi gond adódna, van egy-két apróságom amivel feltudjuk tartani. - mosolyogtam rá megnyugtatóan. Nem hiába tartok magamnál verbénát és karót...
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Kedd. Márc. 22, 2011 7:35 am

Miután elmondtom Dananak a véleményemet kissé kiakadt , hogy ne merészeljek egyedül menni. Hirtelen megilyedtem még se kellet volna ezt mondanom.
- Igen világos na de akkor is féltelek ugye azt tudod. -Mondtam rémülten.
-De csak tuddhiába vayokerősebb az embernél de a vámpír még nálam s erősebb éski tudja , hogy épségben meg usszúk. -Mondtam.
Közben meg ittam az energia itatl és vártam a reakcióját.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Kedd. Márc. 22, 2011 6:56 am

- Ugye, most csak viccelsz? - háborodtam fel. - Még szép, hogy veled megyek, amúgy se tudod, hova törtél be.
Pont ő aggódik az én biztonságomért? Inkább én aggódok érte...
- Semmi bajom nem fog esni, de egyedül nem engedlek abba a házba. Nem bízok a vámpírokban és nem mehetsz csak úgy egymagad. - tettem hozzá ellentmondást nem tűrően. Még, hogy egyedül odamenjen...
Tudom, hogy bátor, meg erősebb nálam, de most nem annyira, mint farkasként volt.
- Világos? - kérdeztem és megittam a maradék kávémat.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Hétf. Márc. 21, 2011 7:09 am

Abba hagytuk a beszélgetést és nagyot mosolyogtunk egymásra. Közben a pincér srác hozta a reggelinket, hát én inkább már azt mondanám , hogy az ebédemet mert én spagettit rendeltem. Hozzáfogtunk az ételhez és már faltuk is. Nagy csend lett. Jó darabig nem szóltunk egymáshoz mert ettük a finomságokat. Minden hamar elfogyott és én megtörtem a csendet. Suttogva mondtam Dananak.
-Figyelj Dana majd te menj haza mert nem szeretném , hogy bármi bolyod essen mert azt nem bocsátom meg magamnak. -Mondtam halkan de komolyan.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Hétf. Márc. 21, 2011 5:08 am

- Teljesen megértem, hogy elakarsz menni. - mosolyogtam rá. - Én is ezt tenném, csak azt nem tudom a vámpír, hogy fog reagálni...
A vámpír szót szinte csak suttogtam főleg, mivel a pincér fiú akkor hozta ki a reggelinket, gyomrom legnagyobb megkönnyebbülésére. Megköszöntük, majd elvettük az evőeszközöket és enni kezdtünk. Az első falat után már jobban éreztem magam, nem annyira fáradtnak. Hozzá ettem egy kis kenyeret, és tovább lapátoltam magamba a rántottát. Lassan beállt a csönd a beszélgetésünkbe, de nem kínos volt, hanem csak szimpla, egyszerű, jóleső csend. Úgy döntöttem, ha akar valamit majd ő megszakítja, de addig csak az ételre fogok koncentrálni. Háborgó gyomrom örömmel fogadta be a táplálékot.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Vas. Márc. 20, 2011 8:07 am

-Örülök neked már nagyon fontos vagy nekem. -Mondtam mosolyogva.
-De akkor is el megyek majd a lányhoz bocsánatot kérni. -Mondtam nevetve.
Közben nagyokat kortyoltam az energia italomból. Közben elgondolkoztam Dana nekem többet jelent mintha a nővérem lenne megérti a helyzetemet.És legalább neki elmondhatok mindent ami a szívemet bántja.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Vas. Márc. 20, 2011 8:01 am

- Köszönöm, te is jó barát vagy. - mosolyogtam rá és belekortyoltam a kávémba. Hiába néha mindenkinek kell egy kis biztatás, hogy visszakerüljön a valós életbe, el a bűntudat világától. Tényleg kezdtem úgy érezni iránta, mintha a kis húgom lenne, akinek segítségre van szüksége. Valakire aki segít neki túllépni az ilyen helyzeteken és nem hagyja, hogy elkallódjon. Valakire, aki mindig ott van vele és meghallgatja. Kezdtem úgy érezni, hogy ez a valaki én leszek, vagy már az lettem? Nehéz döntés, nagy felelősség, de kétségtelen, kezdett fontos lenni nekem. Sose hittem volna, hogy ez is rám fog várni itt Mystic Falls-ban, a sors különös játékokat játszik az emberekkel...
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Vas. Márc. 20, 2011 7:53 am

Hamar visszatértem az életbe mert Dana a kezét az én kezemre tette.Egyből a szemébe nézve hallgattam a biztatását meg , hogy nem én tehetek róla hanem az ősi ösztön. Annyira boldog lettem,hogy az embernek vannak ilyen barátai.
-Igen túl fiatal vagyok ez igaz, de kitartok ameddig tudok mert az ember nem mindig talál ilyen jó barátot mint te. -Mondtam kicsit mosolyogva de legalább jobb kedvem lett a baráti biztatásra. Majd később ismét az étlapot néztem és már rendeltem is egy tál spagettit mert arra vágytam.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Vas. Márc. 20, 2011 7:43 am

Néztem Nina arcát és csak arra tudtam gondolni, hogy szerencsétlent tuti felemészti a bűntudat, pedig nem ő tehet erről. Nem az ő hibája, hogy történnek balesetek, de komolyabban senki sem sérült meg. Nagy levegőt vettem, miután a pincér srác kihozta a kávét és neki az energia italt.
- Figyelj nem a te hibád, érted? Fiatal vagy még, nem tudod kontrollálni a farkas-énedet. Előfordulnak ilyen balesetek, minden ember a hibáiból tanul. Így is rengeteg dolgot állsz ki ilyen fiatalon és nagyon jól viseled. A lánynak semmi komolyabb baja nem lett, tehát ne emészd magad ennyire. Amúgy se te voltál, nem te irányítottad a testedet, az akaratodat, hanem egy ősi ösztön. Egy olyan ösztön ami ellen nem tudsz tenni, ha eluralkodik rajtad. De gyakorolni tudod, hogy a következő teliholdkor ilyen ne fordulhasson elő. - tettem a karjára a kezem és bátorítóan megszorítottam. - Én segítek neked mindenben, kitalálunk valamit és hozzám bármikor fordulhatsz segítségért, oké?
Figyeltem az arcát, de talán leginkább a szemét. Nem hiába mondják azt, hogy a szem a lélek tükre, abban mindig látszanak az ember érzelmei, kivéve ha falat épített maga köré, de Ninának nincs fala.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Vas. Márc. 20, 2011 7:27 am

Az erdőből egyből a Grillbe mentünk. Nem volt üres asztal ezért a pulthoz kellet ülnünk. Dana jó gyorsan a pulthoz ment és már rendelt is. Én nem nagyon siettem mert hatalmas bűntudatom volt mert majdnem megöltem egy embert. Teljesen sápad arccal néztem a földet és közben azon gondolkoztam, hogy mit csináltam még mert nem emlékeztem rá. Közben Dana szolt és hamar felébredtem gondolkozásból. Leültem mellé a pulthoz és rendeltem egy energia italt. Közben én is kivette egy étlapot és bogarászni kezdtem. Miközben nézegettem az étlapot arcom megint merev lett mert azon agyaltam , hogy hogyan tegyem jóvá ezt az egészet. -Mi legyen? -Vajon félni fog tőlem? -És mi lesz ha megöl engem a vámpír mert most még gyenge vagyok. - Folyamatosan tettem fel magamnak a kérdéseket. Dana igen figyelt engem igaz nem néztem rá mert túl magamba merültem.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Vas. Márc. 20, 2011 7:14 am

Nagy ásítással és korgó gyomorral léptem be a Grillbe az oldalamon Ninával. Egyenesen a bárpulthoz mentünk, mivel üres asztalt nem igazán találtunk. Úgy látszik sok városlakó szereti itt megejteni a reggelijét. Ránéztem egy pillanatra az egyik ajtó üveg részére, amin tükröződött az arcom. Hát nem kellett volna, nyúzott voltam és a hajam is kócosan állt, sőt még egy kis falevelet is találtam benne, ami nem tudom, hogy került oda. Gyorsan kiszedtem és zsebre vágtam, mivel kuka nem volt a közelben. Általában nem foglalkozok ilyen külsőségekkel, de ma még a szokásosnál is rosszabbul néztem ki.
- Egy kávét kérek. - mosolyogtam rá a pincér fiúra, amikor megkérdezte mit kérünk. Aztán elvettem egy kis étlapot és böngészni kezdtem a reggelijüket. - Meg egy rántottát. - tettem hozzá és próbáltam elfojtani kitörni készülő ásításomat. - Te Nina? - néztem rá farkas-barátnőmre, aki az előbb kicsit távolba révedőnek tűnt.
Phoebe Moore

Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Szomb. Márc. 19, 2011 11:32 pm

Nekem sem tűnt fel, hogy mennyi idő van. Viszont azt igazából nem tudta eldönteni, hogy miért kell mennie. De most az nem érdekelte, inkább örült annak, hogy sikerült meg tárgyalni a félreértéseket. Meg most úgy is tini korban van.
- Oké. menjél csak! - mondta mosolyogva neki, majd én is kifizettem a számlát.
- Rendben - mondtam. 'Felhívlak'. Ez a szó csengett a fülében, boldogság töltötte el. És örült annak a ténynek, hogy újra rokonának érezhette.
Kilépett a Grill-ből. Érdekes minden jó a Grill-ben történik! Még egy utolsó pillantást vetett a Grill felé, úgy, mint aki a városból akarna eltávozni.

//Játék befejezve//
Jenny Thomas

Hozzászólások száma : 117

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Pént. Márc. 18, 2011 4:48 am

Miután megnyugodott, visszaült a helyére. Jó érzéssel töltötte el a tudat, hogy azért nem mindenki dobta el őt, legalábbis nem szándékosan. Jenny elmosolyodott és megitta a maradék koktélját. Ezenkívül félt, hogy mi lesz, ha Phoebe megkérdezi, hol van Jenny anyja. A bárpultnál lévő nagy órára pillantott.
- Ó, már ennyi az idő? - kérdezte meglepettséget színlelve.
- Mennem kell... - ezzel fel is állt, fizetett. Igazából nem akarta, hogy ebben a pillanatban Phoebe kérdezősködni kezdjen.
- Megvan a számod, felhívlak, és találkozzunk! - mondta búcsúzóul és rohant is a kijárat fele.
Phoebe Moore

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Kedd. Márc. 15, 2011 1:18 am

Jenny felállt. Azt hittem először, hogy megint el akar menni. De nem... ehelyett inkább megölelt. Ez most nagyon jól esett, régen éreztem már ezt, akkor mikor utoljára megölelt.
Bocsánatot kért tőlem. Nem szólaltam meg, hanem inkább bólogattam, hogy megbocsájtok neki. Furcsa.... 10 perccel ezelőtt még látni sem volt kedve, most meg megölelt. És ez nagyon jól esett. Nem vagyok pszichológus, még is sikerült kibékülnünk, de lehet, hogy ezt csak Jenna-nak köszönhetem, mivel biztos, hogy sok minden rám tapadt azon évek alatt.
Most nagyon jól esett, hogy Jenna-n kívül van még valakim, aki normális. Majdnem elsírtam magam, de sikerült visszafojtanom.
- Semmi gond - mondtam azért még is mondtam valamit. Nem akartam némának tűnni.
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Kedd. Márc. 15, 2011 12:55 am

Szinte rosszul lett az információtól. 6 éves kora óta remélte, hogy Phoebe, az egyedüli normális ember a családban majd megkeresi. De mindig csak álom maradt. De most kiderült, hogy ez az egész csak egy hülyeség volt. Mindez Mark hibája! Micsoda seggfej!
Jenny nem tudott megszólalni. Sajnálta, hogy bunkó volt az előbb, meg azelőtt is. Szó nélkül felállt és átölelte Phoebe-t. Eddig úgy érezte, hogy nem számíthat senkire. Hogy őt senki sem szereti, vagy törődik vele. De Phoebe igen! Csak egy félreértés volt az egész!
Az élet kellemes boldogsággal táncolta körbe a lány lelkét. Van remény a teljes boldogságra!
- Sajnálom, Phoebe néni! - kért bocsánatot viselkedésért. Jenny nem sírt, de meghatódott. Örült a találkozásnak. Főleg, hogy kiderült a félreértés.
Phoebe Moore

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Kedd. Márc. 15, 2011 12:26 am

Már szinte alig kaptam levegőt, annyira belementem a beszélgetésbe. Ki is száradt a szám, ráadásul majdnem kipotyogtam könnyeim is. Fölemeltem a Whiskey-s poharat, majd lenyomtam az egészet. De ezt csak azért mondtam el Jenny-nek, mert reméltem, hogy megért engem vagy tisztázzuk a dolgokat.
- Igen... nem is egyszer - mondtam halkan, de talán még megértette, ami mondtam. Most már kicsit kedvesebbnek tűnt velem, nem fennhangon vagy bunkón kérdezte meg.
- De... szinte minden héten küldtem neked levelet. Majd aztán csak hónaponként, mert többet kellett foglalkoznom a vizsgával. és küldtem képeslapokat is ünnepekkor. De aztán rájöttem, hog yvalamiért nem válaszolsz nekem vissza és ezért nem küldtem több levelet... - mondtam neki, majd kértem még egy Whiskey-t, mert most már tényleg kiszáradtam. Most az egészet lenyomtam egyből. De most nem fogok többet inni, a végén még berugnék. Az meg nem lenne túl kellemes.
- Mindig oda küldtem, ahol laktatok. Mark-hoz - folytattam.
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Kedd. Márc. 15, 2011 12:09 am

- Várj! - szinte rákiáltott, mire megértette a lényeget. Alig akarta elhinni.
Amúgy szép történet volt, amit Phoebe mondott. Igaz barátság. Na ebben sem volt eddig része Jenny-nek. Pedig mindig is szerette volna, ha lenne egy olyan barátja, akivel mindent megbeszélget. Aki átsegíti a rossz dolgokon, aki mindig mellette lenne. De elég nehéz ilyen barátot találni. A mai embereknek mindig saját maguk az elsők. Miért is érdekelné őket más boldogsága? A kivételeket pedig nehéz megtalálni. Úgy látszik, Phoebe talált egyet. Kicsit túlságosan meg volt lepődve tegnap, de attól még látta, hogy Phoebe és Jenna között mekkora egyetértés van. Ráadásul tegnap találkoztak először! Jenny pedig szépen elrontotta a dolgokat...
- Te kerestél engem? - kérdezte rekedt hangon.
- Nem kaptam tőled egyetlen levelet sem, egyszer sem hívtál fel... - mondta elgondolkodva.
Miután anyja és apja elváltak - elváltak? nem is voltak házasok... - Jenny anyjával együtt elköltözött egy kisebb lakásba. De apja, Mark tudta, hogy ott vannak. Biztosan tudta, mivel ő küldte el a lány maradék cuccát. De lehetséges, hogy apja nem mondta meg Phoebe-nek?
Phoebe Moore

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Hétf. Márc. 14, 2011 11:50 pm

Én próbáltam mosolyogni Jenny előtt, de ha neke íyg felel, akkor minek mosolyogjak? Semmi értelme nincsen. Msot kicsit normálisabban nézett ki, mint tegnap. De még normálisabban nézett ki kicsiként, most is szép lenne, ha nem festené magát ki ilyenre és nem venne föl ilyen ruhákat. De minden az ő döntése. Körülbelül öt évet töltöttem vele együtt, így már csak ismerem, bár megváltozott, így nem tudom, hogy maradt-e hasonló lány.
- Rendben - szólaltam meg. Azt is megértem, ha nem akar velem beszélni, de ha nem tudom miért viselkedik így velem? Muszáj lesz kiderítenem, így vagy úgy.
- A sok utazás és takarítás után jól esik... - mondtam neki, majd ittam belőle pár kortyot és letettem.
- Mondok neked egy történetet - mondtam rá nézve, majd folytattam - Tudod... akivel tegnap találkoztál... Jennaval egy főiskolára jártunk, majd szépen összebarátkoztunk, végül legjob barátnők lettük. Szinte mindent együtt csináltunk. Együtt buliztunk, ettünk, ittunk. De mikor vége lett a főiskolának... szétváltak útjaink, én nem akartam, de más fele húzott a sors. Aztán leveleket irogattam neki, egyszer csak észrevettem, hogy nem ír vissza. Ebből következtettem, hogy máshol lakik. nem tudtam, hogyan találjam meg... Így át elindultam mindenfelé, majd San Fraancisco-ba egy fiú miatt ott ragadtam, dobott, én meg úgy gondoltam jó lesz egy kis nyugis hely. Ezért jöttem ide... És mgláttam Jenna-t... nagy mázlim volt. Téged is kerestelek... lehet, hogy nem hiszed el, de kerestelek. Hasonló sztori a tied is... bár akkor nem volt benne pasi, de... - folytatni már nem tudtam, mit meséljek neki még?
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Hétf. Márc. 14, 2011 11:28 pm

Felvonta a szemöldökét, mikor Phoebe leült mellé. Hát mi van ezzel a várossal? Összesen két ember ismer - na jó, hármat a csapossal együtt - és minden napra jut az egyik emberből egy kicsi. Mondjuk a virág Cary-től kedves volt, de azért Jenny nem ájult el tőle. Végül is ő egy olyan lánynak tűnik, aki elolvad, ha virágot kap?
- Szia Phoebe néni! - köszönt unottan. Nem igazán volt kedve a nővel beszélni. Miért is kéne hozzá jó arcot vágnia? A nő nem kereste, miután anyja elhagyta apját. Persze Jenny megérti, hogy már nem lehetett volna olyan felhőtlen a kapcsolatuk, de azért karácsonykor egy képeslap vagy valami...
- Persze, mondjad csak, de nincs sok időm - mondta egy kissé bunkó hangnembe. Igazából nem akart ilyen lennie Phoebe-vel, de fájt, hogy egyszerűen megfelejtkezett róla.
- Iszogatunk kora délután? - kérdezte a whisky-re nézve.
Phoebe Moore

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Hétf. Márc. 14, 2011 11:17 pm

Felbéreltem egy házat, valószínű már abban az utcában járok. Megnéztem a lapot, amin rajt volt egy kép a házról.
Pár lépést tettem meg, és a ház előtt álltam. Kivettem a most kapott kulcsot, és kinyitottam. Kicsit büdös és koszos volt a ház, így eldöntöttem: kinyitogatom az ablakokat, hogy szellőzzön. Felmosót nem találtam a házban, hiába jártam körbe a házat. Bár most úgy se volt kedvem, így fölhívtam egy takarítót.
Este már minden tetszett nekem. A munkálkodásom után lepihentem a kanapéra…
Reggel úgy keltem föl, hogy fájt a hátam. Nem csoda, hisz nem az ágyon aludtam, hanem a kanapén. Kinn az után egy kis sétálás után, úgy döntöttem bemegyek megint a Grill-be. Hisz más helyet nem ismerek a környéken.
Beléptem a Grill-be. Most nem utazós ruhába voltam, hanem farmernadrágba és egy vékony bőrdzsekibe. Amint beléptem észrevettem egy ismerőst, Jenny-t. Nem tudom mi volt a baja tegnap, de remélem, hogy ma nincs rossz kedve.
- Jó napot! - köszöntem a pincérnek, és úgy tetettem, mint ha nem vettem volna észre Jenny-t - Kérek egy Whiskey-t! – mondtam, tudom, hogy példát kéne mutatnom, de most jól esne.
- Szia Jenny! – mondtam úgy neki, mint ha most vettem volna észre – Most már alkalmas egy beszélgetésre? – kérdeztem tőle kedvesen, remélem, most nem akarja elhúzni a csíkot.
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Hétf. Márc. 14, 2011 11:04 pm

Késő délután volt, mikor belépett a Grill-be, ahol nem volt nagy nyüzsgés. Úgy látszik csak este vannak sokan. Alig néhány ember volt, valaki biliárdozott, valaki éppen evett vagy csak egyszerűen beszélgetett. Most nem nézték meg annyian Jenny-t, talán nem volt annyira kihívó a ruhája: csak egy sötét tépett farmert viselt, és egy rockegyüttes fekete pólóját. Szemei mint mindig, most is feketére voltak festve, bár valamivel halványabban a szokásosnál. Leült a pulthoz, köszönt a csaposnak, majd az itallapot böngészve arra gondolt, milyen jó lenne itt a Grill-ben dolgozni. Persze ez a munka nem volt Jenny-nek való, hisz elég ügyetlen volt a tálcák fogásában. Neki inkább a divatszakmában kéne elhelyezkednie. De hol? Már járt a helyi fodrászatban, a kozmetikában és egy ruhaboltban. Mindenhol elutasították...
Végül egy érdekes nevű koktél mellett döntött. "Epres-limonádé". A csapos hamar el is készítette, de Jenny inkább nem figyelte, hogy miket tesz bele. Egy biztos: alkohol van benne, azt írta az itallap. Aztán egy halványzöld színű ital került elé, tetején néhány eperdarabbal. Jenny nagy örömmel kóstolt bele, és nyugodtan ült a székén.
Jenna Sommers

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Vas. Márc. 13, 2011 5:19 am

Jenna Phoebe arcát figyelte, miközben a nő beszélt a lányhoz. Hihetetlen, hogy mennyit komolyodott az utóbbi időben! A nő ezt alig fogta fel. Emlékeiben a gondtalan Phoebe képe élt, aki mindent az utolsó pillanatra hagyott, mert szórakozni jobban szeretett, mint bármit, és ha tehette volna a vizsgaidőszakokat egyhuzamban átaludta volna. Nagynéni szerepben sem képzelte el sosem, de úgy gondolta, jól kijönnek a lánnyal, vagyis csak kijönnének, mert Jenny egyelőre nem mutatott erre hajlandóságot. Mit tett Phoebe, amiért ezt érdemli? Nem is sejtette, de legjobb barátnője megjegyzéseiből arra következtetett, hogy ő igen.
Átvette a papírdarabot, amire Phoebe új telefonszáma volt firkantva, és beletette a táskájába, miközben elköszönt a Grill-ből távozó nőtől, majd felvont szemöldökkel figyelte, ahogyan Jenny szétszakítja a saját lapját.
- Szia! – köszönt a lány után, s követte tekintetével, ahogy távozik a helyiségből. Problémás kamasz, állapította meg, nem tudta, Phoebe hogyan fogja majd helyre hozni, és kezelni a kapcsolatukat.
Halkan sóhajtott, majd visszament a pulthoz, megitta a kávéja maradékát, kifizette, és végül ő is távozott a Mystic Grill-ből, hogy azért még aznap eljusson azzal a részvéttel Carol-hoz.

//Befejezve//
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A bárpult    Today at 5:07 pm

A bárpult
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Bárpult az első helyiségben