The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Park a főtér mellett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Aron James

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Pént. Ápr. 15, 2011 8:14 am

- Jaj, úgy imádom, mikor ilyen huncut mosollyal rám mosolyogsz. – mondtam vigyorogva. Mikor elindultunk feltette azt a kérdést, amiről nem nagyon szeretek beszélni, de azért elmesélem neki.
- Az egész úgy kezdődött, hogy elvesztettem a szüleimet egy tűzbalesetben és most ezért lakok a nagybátyámnál. Egy nap a suliban ki volt akasztva egy szórólap egy buliról, ami az erdőben volt. Én szeretek bulizni ezért elmentem arra a bulira. Amikor volt a buli akkor még mindig bennem volt szüleim halála ezért jó sokat ittam és berúgtam. Rosszul éreztem magam a sok piától ezért úgy döntöttem, hogy sétálni megyek és egy fiatal lány is velem tartott, de nem ismertem. Mind a ketten be voltunk rúgva és a lány hirtelen nekem esett és csókolni kezdett. Mivel be voltam rúgva nem tudtam, hogy mit csinálok. –mondtam a mondandómat és közben elértem ahhoz a ponthoz, amiről még fájdalmasan beszélek, közben vettem még egy nagy levegőt is és folytattam.
- Igen belelendültünk a csókolózásba és ekkor törtét meg a baj. Mikor abba hagyta a csókolgatást akkor egy fának nyomtam, de nem vettem észre, hogy ott egy vastag faág áll ki és azzal átszúrtam a lányt. De nem tudtam segíteni neki, mert egyből meg halt. És akkor teljesítettem be az átkomat a sötétség a fájdalom és a forróság töltötte el akkor a testemet, de szerencsére hamar el is múlt. Egyébként egy szürkés barnás farkas vagyok akkor tudtam meg mikor átváltoztam. –mondtam befejezve a történetet és közben elértünk abba az utcába ahol lakok.
/Befejezett/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Scarlett Johansson

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Pént. Ápr. 15, 2011 7:31 am

Meglepett a kérdésével, de persze jó értelemben.
- Nagyon szívesen megyek hozzátok, ha ez téged megnyugtat. Amúgy is jó, hogy ha tudni fogom hol laksz, hamár ilyen jóban lettünk...- mondtam, s huncutul rámosolyogtam.
- Addig legalább mesélsz magadról egy kicsit, hiszen nemrég ismerkedtünk meg, s máris elég jóban lettünk...-ezzel felálltunk, majd elindultunk ki a parkból a James ház irányába.
Feltettem a kezdő, kicsit személyes kérdést, de én szeretném, ha mindent elmondanánk egymásnak, szóval...:
- Hogy váltál vérfarkassá? Ha jól tudom meg kell halnia valakinek ahhoz, hogy te vérfarkassá válj...

Aron James

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Pént. Ápr. 15, 2011 5:37 am

- Csak annyi, hogy beállítottam a telefonomat, hogy rezegjen, ha közel van már a telihold és pár nap és itt van. –Meg annyi a gond, hogy most otthon lesz a nagybátyám és nem tudok akkor lemenni a pincébe, hogy ott változzak át. –mondtam kicsit idegesen. De, hogy kicsit megnyugodjak ezért nyomtam egy lágy csókot a szájara és attól ismét boldog lettem. Pár perc elteltével ismét szólt a telefonod, de most nem jelzet, hanem épp a nagybátyám hívott.
- Na, ez remek most még haza is kell mennem a nagybátyámhoz hallgatni a butaságát. –mondtam.
- Nincs kedved velem jönni akkor békén hagy majd minket és legalább tudni fogod, hogy hol lakok. –mondtam nagy mosollyal az arcomon.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Pént. Ápr. 15, 2011 5:24 am

Két gondolatolvasó! Én kitalálom, hogy ő vérfarkas, ő kitalálja, hogy én boszorkány vagyok... Ez így vicces lesz.
- Hát igen. Én egy boszorkány vagyok..., és a tesóm varázsló. A nagymamánkkal lakunk, és ő avatott be ebbe az egész bonyolult dologba. És a mi boszorkányőseinknek köszönhetően különleges képességekkel is rendelkezünk, ami elég egyedi dolog. Nekem a tűz a mágikus erőm. Bármit tudok vele csinálni. Nagyon klassz!- mondtam, és csillogott a szemem. Szerettem ezekről beszélni.
Aztán megzörrent a mobilja, és hirtelen elkomorult az arca. Valami figyelmeztető volt. De mire figyelmeztethet?
Olyan színe volt, mint a fehér falnak...
- Mi történt? Valami baj van?- kérdeztem, és reménykedtem, hogy nem nagy a probléma.
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Pént. Ápr. 15, 2011 4:58 am

Nagyon meglepődtem mikor a nyakamba ugrott örömébe és megcsókolt. Elöntött a boldogság, hogy ilyen aranyos barátnőt találtam, azt hittem, hogy rosszul fogadja, de erre fordítva.
- Te meg, ha jól gondolóm, akkor egy Boszi vagy, mert csak ők tudják érintésből, hogy ki kicsoda. –jelentettem ki, közben meg csókoltam. Hirtelen elkezdett rezegni a telefonom. Ki vettem a zsebemből és láttam, hogy arra figyelmeztette, hogy mindjárt itt van a telihold. Egyből elsápadtam és töprengeni kezdtem, hogy hol fogok én átváltozni, mert most a nagybátyám otthon lesz, és akkor nem tudok le menni a pincébe.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Pént. Ápr. 15, 2011 4:21 am

Tudtam! Megéreztem! Ez hihetetlenül... varázslatos!
De azért azt sem hiszem el, hogy sehol egy normális ember! Mostanában akivel találkoztam vagy vámpír, vérfarkas, esetleg boszorkány volt... Lehet, hogy vonzom őket. De tényleg. Kezdem azthinni, hogy itt csak ilyen "képzeletbeli" lények vannak, de szerencsére Jeremy a bizonyítékom, hogy azért itt még nem tartunk.
De persze ezt is én mondom, mintha nem boszorkány lennék magam is.
rájöttem arra, hogy miért hibáztatnám, vagy akadnék ki ezen, mikor én is ugyanolyan természetfeletti vagyok, mint ő! És különben is, ez nem változtat azon, ahogy érzek iránta. Mert rá egyszerűen nem lehet haragudni! Annyira aranyos... nagyon-nagyon szeretem! Válasz helyett a nyakába vetettem magam, és megcsókoltam nagyon szenvedélyesen, szeretetteljesen.
- Örülök, hogy őszinte voltál hozzám! Köszönöm...- mondtam, miután leváltunk egymásról. Olyan rövidnek tűnt ez az idő, de elég hosszú volt igazából.
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Pént. Ápr. 15, 2011 1:54 am

Mikor abba hagytam a csókolgatását láttam a szemein, hogy valami zavarja. Eltelt pár perc és megtörtént az a kérdés, amire nem vártam. Megkérdezte, hogy mi vagyok és hirtelen elkezdett hevesebben verni a szívem. Kicsit haboztam a válasszal, de végül elmondtam, hogy mi is vagyok valójában.
- Na, jó akkor elmondom, de nem vagyok abba biztos, hogy elfogadod a másik énemet. – mondtam. Ismét vártam néhány percet és egy nagy levegőt vettem.
- Az az én legféltettebb titkom, hogy Vérfarkas vagyok. –jelentettem ki miközben meg könnyebbültem de egyaránt féltem, hogy mi lesz erre a válasza. De tudtam, hogy ő is valami lény, mert csak látszatra nem tudhatja meg, hogy mi vagyok valójában.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Ápr. 14, 2011 3:39 am

Életem legszebb emlékei közé tartoztak ezek a pillanatok.
Mikor közelebb lépett, és óvatosan, gyengéden megcsókolt, s ajkaink egymáshoz értek. Mámorító volt. A fellegekben éreztem magam. És ami a legjobb, hogy egy ilyen helyes, cuki fiú a párom. Ilyen gyorsan még soha, senkit nem szerettem meg, mint most Aront.
Viszont, mikor megcsókoltuk egymást, valami furcsa érzésem támadt. Mikor egymáshoz értünk, képzeletemben megpillantottam valamit. Farkasokat...
Szinte csak pár másodpercig láttam, mert aztén eltűnt a látomásom.
Azon kezdtem agyalni, hogy miért pont farkasokat láttam... és ekkor eszembe jutottak kutatásom alanyai: a vérfarkasok!
Tudtam, hogy itt, Mystic Fallsban is vannak néhányan, hiszen utánuk és a vámpírok után kutatgatok régebb óta.
Miután gondolataimból visszatértem Aronhoz, észrevette, hogy egy kicsit elkalandoztam. Még mielőtt mondhatott volna valamit, inkább rákérdeztem a dologra:
- Mi... vagy?- kérdeztem, és belenéztem csodálatosan szép szemeibe.- Kérlek, csakis az igazat mondjad!

Aron James

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Ápr. 14, 2011 3:11 am

Mikor megkaptam a választ eltöltött a boldogság, hogy igent mondott. És egymás kezét megfogva álltunk egymással szembe és közben közelebb léptem. Lassan közelebb hajolva, hogy megtegyem az első lépést, hogy megcsókolóm. Végül sikerült közel hajolnom hozzá és a forró ajkaink egymáshoz érve eltöltött még jobban a boldogság, hogy végre nem vagyok egyedül az életben. Később válaszoltam a mondandójára mikor az ajkaink már nem értek egymáshoz.
-Igen, igen a bizalom a leg fontosabb az életben. –mondtam mosolyogva közben húztam magammal egy padhoz és leültünk. Mélyen egymás szemébe néztünk és ajkaink újra összetapadtak. De a fejem közben más hol járt mikor mondta a bizalmat meg, hogy mindent mondjunk el egymásnak. Úgy, hogy én úgy döntöttem várom még azzal, hogy elmondjam neki, hogy mi is vagyok valójában.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Szer. Ápr. 13, 2011 9:26 am

Oké, ez egy picit váratlanul ért, hogy úgy mondjam... Azthittem, álmodom. De miután felocsúdtam ebből a gyönyörű álomból, rájöttem, hogy tényleg igaz! Pár perce még teljesen egyedül éreztem magam, most meg, felkér egy dögös fiú, hogy legyek a barátnője... ez aztán a furcsa véletlen! A magányosak egymásra találtak... és én még azthittem, barátnője van! Na mégiscsak vannak még olyanok, akiknek kellek.
Bevallom- miután leszálltam a rózsaszín felhőkről vissza, a földre- egy kicsit furcsálltam, hogy ilyen hamar megkérdezte... vajon miért? van valami hátsószándéka? lehet, hogy gonosz, és csak ki akar használni?
De ezek a kételyek mind elszálltak, mikor belenéztem kérdő, kérlelő tekintetébe. Érzem, hogy ő nem árthat nekem. Nem akar rosszat nekem. Ő nem olyan. Ő tényleg szeretne a barátom lenni. Boszorkány vagyok az istenért, nem csaphatnak be az érzéseim!
Mindent összevetve, végülis ezt mondtam:
Mielőtt még nem találkoztam veled, végtelenül magányosnak éreztem magam. Szóval, nagyon jól esett ez a kérdés, mert legalább tudom, hogy valakinek- és ekkor megfogtam a kezét, és mélyen a szemébe néztem- fontos vagyok... a válaszom: igen. Vonzódom hozzád, és szeretnék a barátnőd lenni... De minden kapcsolatnak- szerintem- a bizalom az alapja. És én még nem sokat tudok rólad, úgyhogy szeretném, ha őszinte lennél hozzám, és elmondanál nekem mindent, és én is elmondok mindent. Nem lenne jó, ha titkolóznánk egymás előtt.- mondtam, és hihetetlenül boldognak éreztem magam abban a pillanatban.
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Szer. Ápr. 13, 2011 8:42 am

-Bocsi ne rosszra gondolj, hanem ezt úgy értettem, hogy túl sokat beszél nekem otthon és ez kikészít. És jól kijövök nagybátyámmal ő apám testvére. –mondtam mosolyogva. Közben azon gondolkoztam, hogy megkérdezzem e, hogy szabad ember, vagyis nincs barátja. Vettem egy nagy levegőt és vele bátorságot és feltettem a kérdést.
-Figyelj, azt szeretném megkérdezni, hogy lennél ezen a barátnőm. De csak ha te is szeretnéd. Én most megmondom neked, hogy én itt most erősen vonzódok hozzád és remélem, hogy te is. –mondtam egy kicsit meg könnyebbülve, de még várva az igazi válaszra.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Szer. Ápr. 13, 2011 8:26 am

Mostmár tudtam, hogy rendes srác. Nagyon kedves, iszonyat aranyos. Szinte elpirultam, mikor szépnek találta a szememet.
- a nagymamám él itt Mistic Fallsban, és az ikertesómmal, Jasonnel, költöztünk ide nemrég. Az elég kacifántos és hosszú történet, hogy miért költöztünk ide, de örülök, hogy így történt.
Megütötte a fülemet, amit mondott a nagybátyjáról, ígyhát rá kérdeztem. Lehet, hogy az ő élete sem fenékig tejfel? Rokonlelkek lennénk...
- Megszabadulni? Ezt hogy érted? Nem jöttök ki valami jól a nagybátyáddal? Ki ő?- elhalmoztam kérdésekkel, de úgy láttam, mintha élvezné a kialakult beszélgetést. Lehet, hogy kedvel? Jó lenne...
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Szer. Ápr. 13, 2011 8:10 am

Mikor mondta a nevét elmosolyodtam.
-Szép a neved Scarlett. – mosolyodtam el miközben mondtam.
-Igen én is mostanában költöztem ide most épp a nagybátyámnál lakok és csak most tudtam elszabadulni tőle. –mondtam. Belenéztem szép szemeibe és folytattam a kérdezősködést.
-És te kivel laksz most? –kérdeztem igen kíváncsian. Nem akartam igen ráhajtani erre a beszélgetésre hátha van neki barátja. Hisz egy ilyen szép lánynak miért is ne lenne barátja? –kérdeztem magamtól. És közben elkezdtem mélyen töprengeni, de a tekintetem ismét Scarlett tekintetét kereste és meg is találtam. Továbbra is mosolyogtam a lányra.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Szer. Ápr. 13, 2011 7:54 am

Oké, megszólított, de ez még nem jelent semmit. Nem akarom azt, hogy túlságosan beleéljem magam a helyzetbe, aztán majd jól pofára essek. De illedelmesen és kedvesen visszaköszöntem:
- Helló, az én nevem Scar. Scarlett Johansson. Új vagy itt? Mert még soha sem láttalak errefelé...- néztem rá csodáljozva, majd folytattam- egyébként én is nemrég költöztem ide, úgyhogy nagyjából újnak számítok.
Miután ezt elmondtam, újra azon kattogott az agyam, hogy mennyire magányos vagyok, mennyire egyedül érzem magam. Alig vannak igazi barátaim.
De gondolataim visszatértek Aronra, és elmerültem gyönyörűszép, királykék színű szemében... Nem tudom, hogy mi, de valami vonzott ehhez a fiúhoz. Szerettem volna jobban megismerni.
Végülis arra jutottam, hogy adok magamnak még egy esélyt, elvégre, nem élhetek remeteként csak azért, mert félek a pofáraeséstől. Szeretem a kihívásokat...
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Szer. Ápr. 13, 2011 7:37 am

Végre sikerült elmenekülnöm nagybátyám elől. Legalább van pár szabad órám, míg keresni nem kezd. Úgy gondoltam, hogy sétálni megyek legalább lesz egy kis csend. Elindultam a park felé. Amint a parkhoz értem meg álltam egy fa alatt és gondolkozni kezdtem az életemen. Közben az is szembe jutott, hogy nemsokára itt a telihold és, hogy a pincében nem tudom átváltozni, mert itthon lesz a nagybátyám. Egyszer csak a gondolataimat elterelte valami. Mikor felpillantottam a távolban egy gyönyörű széplány állt. Igen magányosnak nézett ki ezért úgy döntöttem, hogy oda megyek hozzá és megszólítom.
-Szia. –mondtam mosolyogva miközben oda léptem hozzá.
-Az én nevem Aron. Téged hogy hívnak? –Mondtam mosolyogva és vártam a válaszát.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Szer. Ápr. 13, 2011 6:20 am

Suli előtt még sétáltam kicsit a parkban, hogy szívjak egy kis friss levegőt. A tegnapi nap teljesen kikészített, s így most magam alatt voltam rendesen. Annyi minden történt, hogy szinte belebolondultam... és még tegnap este, mikor beállítottam fáradtan, elkeseredve éjfél tájt, hallgathattam nagyanyám szónoklatát, amiért lógtam. Sok minden járt az agyamban, de a legrosszabb az volt, hogy úgy éreztem, mintha nem kellenék senkinek. Mintha egy senki lennék... Még az öcsém is talált barátot- illetve barátnőt- de én nem. Engem senki sem szeret.
Tehát csak sétálgattam a parkban, és gondolkodtam az életemről, mikor váratlanul feltűnt a láthatáron egy fiú...
Annyi idős lehettet, mint én, és meg kell hagyni, nem nézett ki rosszul...
De gondoltam, hogy valamelyik pillanatban biztos feltűnik valami barátnő a színen, úgyhogy nem sok esélyem lehet nála (se).
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 6:06 am

Sok minden végigfutott az agyamon, ahogy megláttam Katherine mosolyát ám megnyugvással töltött el, hogy úgy döntött nem megy neki a fiúnak. Ahogy néztem amint elsétál egyre inkább kezdtem megnyugodni és hatalmasat szippantottam a kellemes kora esti levegőből.
- Ez meleg volt. -mondtam és flegma arccal néztem a közben rám köszönő Dannyre.
- Kopj le jó! Vagy tudod mit? Megyek én. -mondtam kissé gúnyos hangvétellel és elindultam az autóm felé faképnél hagyva a másikat, akinek fogalma sem volt arról mekkora mázlija volt ma. Egyben biztos voltam, Katherine valamit forgat a fejében és a ma este csak egy kis "hé itt vagyok, és figyelek" bejelentkezés volt.
Aggodalmas fejjel ütem az autómba és a rádiót bekapcsolva próbáltam elterelni a gondolataimat a történtekről.

BEFEJEZETT

Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 5:51 am

A zsákmány vérének elemzése nem szokásom, de kíváncsi voltam, hogy ez milyen reakciót vált ki Caroline-ból. Talán hirtelen megéhezik, és az erdőbe siet, hogy levadásszon valami nyulat Stefan-höz hasonlóan, mert mint azt a naplójából megtudtam, ez az utóbbi évszázadban a fiú szokásává vált. Sosem értettem, hogy mi a jó az állati vérben, persze a fő, hogy életben tart, és ha nincsen más, akkor én is ráfanyalodom erre, de ha nem muszáj, maradok az eredetinél. A donorvér tűrhető, elvégre emberi íze van, s bár a hőmérséklete és állaga nem a legtökéletesebb, jobb, ha ezt issza a vámpír, mikor meghúzza magát. A másik lehetőségnek azt láttam, hogy undorral fogadja a dolgot. Hiszen új vámpír, akiben még az emberi „norma-felfogások” élnek, így a vért – mint legtöbben – nem egy kellemes dolognak fogják fel, főleg nem azt, hogy ilyesmit kell inniuk. Pedig lássuk csak, a vér pH-ja 7,4-7,8 között, ami azt jelenti, hogy lúgos kémhatású, tehát sokkal egészségesebb így táplálkozni, mint savas ételekkel.
Az igazság az volt, hogy sajnálatos módon előző nap, nem sikerült senkivel összefutnom, így a táplálkozás e módjáról is le kellett mondanom. Az erdő néptelen volt, a városba pedig nem volt kedvem bemenni. Pedig vonzott a gondolat, hogy megkeressem Stefan-t, ha Elena már amúgy is a Panzióban tölti idejét, de végül elvetve ezt az ötletet hajnal fele visszamentem a Panzióba, dézsmáltam egy keveset az alagsorban lévő vérkészletből, majd ágyba dőltem. Reggel pedig úgy osontam el, hogy senki sem vett észre. Azóta járom a várost… De ideje lenne talán visszamenni.
Követtem Caroline tekintetét, és meglátva a srácot mosolyra húzódott a szám. Igazi alattomos tekintettel mértem végig az idegent, és nevetni támadt kedvem meglátva a mellettem ülő lány rémült arcát.
- Tudod, mit? Őt inkább meghagyom neked! – mondtam továbbra is mosolyogva, majd felálltam a padról, és szép lassan elsétáltam a helyszínről.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 5:43 am

Kissé átfutott a hátamon a hideg a hulla szó hallatán és a kissé halványuló félelmem újra kezdett felszínre törni attól, ahogy a másik a vérről beszélt. Vajon én is ilyen leszek? Szaladt végig az agyamon a kérdés, hiszen miután megtámadtam Elenát nem tudtam, hogy hogyan is kezelhetném ezt. Damon egy magányos fa tövében elásva látna a legszívesebben..Stefan pedig egyszerűen felszívódott. Jelen pillanatban csakis magamra számíthattam ezen a téren és reméltem, hogy túl tudom tenni magam ezen az egészen és minél előbb biztonságossá nyilváníthatom magamat a barátaimmal szemben.
- Hát igen. Öreg róka, nem vén róka. - mondtam már korántsem annyira derűs arccal. Aztán bekövetkezett az amitől a leginkább féltem. Mikor megláttam a felénk közelítő Danny Baker-t végképp eltűnt a mosoly az arcomról. Danny már elég régóta ostromolt a bókjaival, és sosem tudott megjegyzés nélkül elmenni mellettem. Körülbelül egy hétig jártunk is, ám hamar rájöttem, hogy az igen megnyerő külseje mellé csupán egy borsószemnyi ésszel áldotta meg a sors. Reméltem, hogy a srác valami hirtelen meggondolás útján sarkon fordul és gyors irányváltoztatással eltűnik, de a felém vettet gúnyos vigyora a képén másról árulkodott.
Rémült arccal néztem Katherine-re és csak remélni tudtam, hogy nem ugrik rögtön a fiú nyakának.
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 5:22 am

Nem sejtettem, hogy minden ilyen simán fog menni. Végül is melyik legjobb barátnő beszélné ki a barátnőjét egy pszichopatának tűnő ex-barátnőnek? Ó, Istenem, ezt a kapcsolatrendszert! Hála Isobel-nek Elena baráti körével tisztában vagyok, és pontosan tudom azt, hogy Caroline mindig is rivalizált vele. Talán ez az, ami segíteni fog nekem, esetleg szembeállíthatom őket, behálózhatom Caroline-t, hogy aztán a csatában az én oldalamon állva harcoljon, ha véletlen ilyesmire kerülne sor. De úgy tűnik semmilyen jellegű háború nincs készülőben. Talán csak felettem gyülekeznem a viharfelhők, de ha ezzel túl sokat foglalkoznék, egész nap siránkozhatnék. Annál pedig sokkal hasznosabb egy-egy ilyen információszerző társalgás.
Oldalra pillantottam, hogy a parkban álló lámpafényénél Caroline arcát látva megállapítsam, igaz-e az, amit mond. Elena és Damon? Már Ő is? Nem elég, hogy Stefan teljesen beleesett – állítólag – ebbe a tini lányba, már őt is sikerült az ujja köré csavarnia? Mi foghatja meg őket benne? Hiszen ember! Talán ez tenné ennyire különlegessé? Hogy emberi vér száguldozik az ereiben, öregszik, szívének dobogása bármikor megállhat? Kit vonzanának ezek a dolgok? Mind az ócska, emberi lét elmúlására figyelmeztetnek.
Matt említésére legszívesebben bosszúsan felsóhajtottam volna, mert semmi kedvem sem volt, olyasmiről beszélni, aminek nincs köze Elenához vagy a Salvatore fiúkhoz, de „rendes” barátnő lévén inkább csak megértően mosolyogtam. Kaptam információkat: például ezt a Damon-Elenás dolgot. Feltétlen megérdeklődöm majd a pontos verziót más forrásból is.
- Ne is mondd! 0-as vércsoportú, a kedvencem, íze enyhén emlékeztetett a jól megért szőlőből készül finom Provance-i boréra. De nyugi, anyucidnak nem lesz dolga, eltűntettem a hullát – mosolyogtam továbbra is, és a sötétbe borult égre pillantottam. A Nap már lement, következhet az új vadászszezon…
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 5:13 am

Kissé elbizonytalanodott a mosoly az arcomon és gyanakvóan figyeltem ahogy a másik helyet foglal mellettem. Tudtam, hogy nem szabad megbíznom benne és azt is, hogy semmi olyat nem mondhatok neki amivel bármiféle információhoz juthatna így úgy kezdtem el neki mesélni a dolgokról mintha egy iskolai barátnőről lenne szó. persze tudtam, hogy ez a barátnő a veszélyesebbik fajából való és ehhez mértem válogattam meg a szavaimat.
- Én korán előjöttem Bonnie-val, Elena azonban Damon-nal töltött egy kis időt..vagy többet. - fordultam mosolyogva a másik felé.
- Egyetlen fájó dolog a mostani állapotomban, hogy nem találkozhatom Mattel. Bár jó tudni, hogy tökéletes biztonságban van egy sítáborban. -tettem hozzá kis kiegészítő információként a történethez, hogy tudja vele most nem érdemes fenyegetőznie. Rám úgyse hatna. Ugyan nem voltam biztos benne, hogy ott van, hiszen jóideje senki se látta, de ezt persze nem kötöttem Katherine orrára és töretlen mosollyal az arcomon néztem a másik szemébe.
- És veled mi újság? Fogtál valami finomat az éjszak? - kérdeztem még mindig bájcsevegő hangnemben és már kissé oldódott a belső félelmem is, ám még mindig nem tűnt el telesen, és úgy gondoltam ez nem is gond a szemben ülő felet tekintve.
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 5:02 am

- Egyszer már megöltelek, nem jelentene túl nagy drámát, hogy megtegyen még egyszer – jegyeztem meg vészjósló hangon túlzott magabiztosságát látva. Nem tetszik, ha mások ennyire átnéznek rajtam, vagyis hát nem tekintenek veszélyesnek. Pedig szeretem magamat annak gondolni. Az hogy vámpír, nem mentség ez alól. Kicsit megzavartam nyugodtan fodrozódó életének vizét. Akár előnyt is kovácsolhatna ebből: az örök élet kulcsát adtam a kezébe, igazán kihasználhatná, mint ahogy én tettem, itt van ez a sok évszázad nem szabad elpazarolni az időnket, elvégre is ki tudja, mikor futunk össze egy Őssel. Beleborzongva ebbe a gondolatba – de ügyelve arra, hogy ki ne mutassam – fordultam egy kedves mosollyal Caroline felé.
- De azért igyekszem tartani magamat az adott szavamhoz – utaltam a Panzióban mondottakra, miszerint nem bántom őket ezentúl, ha nem piszkálnak bele a terveimbe.
Mosolyogva helyet foglaltam Caroline mellett a padon, majd cseverésző hangnemben belevágtam mondandómba:
- Mesélj… történt bármi említésre méltó, miután távoztam tegnap?
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 4:56 am

- Sejtettem -mondtam és a bennem lévő félelmet tejesen elfojtva leültem a padra.
Gondolom belátta, hogy egy idő után úgyis befürdött volna és éppen ezért rögtön kimutatta foga fehérjét a felém villantott mosolyán keresztül. El kellett ismernem kissé félelemmel töltött el a látványa.
Ugyan rengeteg erőfeszítésembe került az, hogy ne fordulja rögtön sarkon és tűnjek el ez egyik butik biztonságot adó hemzsegő tömegébe, úgy gondoltam jobb ha most nem futamodom meg Katherinetől. Aztán ki tudja meddig lett volna képes elmenni, így nem kockáztathattam az ott lévő emberek életét és reméltem, hogy a parkban sem tűnik fel ezidőtájt senki. Tisztában voltam vele, hogy bármire képes de valahogy mégis biztonságban éreztem magam. Hiszen ő is tisztában van vele, ha megöl nem éppen lesz zavartalan élete a városban.
- Minek köszönhetem azt, hogy megkerestél. Mert úgy hiszem nem pusztán a véletlen sodort erre a vidékre. - mondtam magabiztosan enyhe mosolyt az arcomra húzva de izmaim még mindig nem tudtak ellazulni és megfeszülve kissé idegesen ültem a padon, bár ezt próbáltam minél jobban elfedni a másik előtt.
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 4:43 am

Caroline első ránézésre buta, szőke libának tűnik. Annak a fajta tinédzsernek, akit a pasizáson kívül az égvilágon semmi sem érdekel. Nem is ronda, így nagy eséllyel ez az érdeklődés kölcsönös, és viszonylag népszerű a fiúk körében. Vagyis hát csak volt, mert ki tudja vissza tudja-e szerezni régi, unalmas életét ebben az új szerepben. Normális életét fenekestül felforgatta az az aprócska „baleset”, amit én okoztam. Bár a normalitás fogalma is relatív. Mégis mi határozza meg azt, hogy kik lehetnek normálisak?
Talán nem is olyan buta, mint amilyennek gondoltam, fordult meg a fejemben, gyanakodó megjegyzéseit hallva. Nem volt a tervemben túl sokáig húzni az időt azzal, hogy Elenaként bájcseverészek a legjobb barátnővel, aki előbb-utóbb úgyis rájön ki vagyok, jobbnak láttam, ha nyílt lapokkal játszunk most az egyszer.
- Ne légy nevetséges, Caroline! Nem ismered meg a gyilkosodat? – villantottam felé egy gonosz mosolyt, majd összehúzott szemmel azon gondolkoztam, most tervezi-e, hogy elrohan vagy elég bátor-e ahhoz – vagy hülye, nézőpont kérdése – hogy itt maradjon velem.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Csüt. Márc. 24, 2011 4:38 am

Miután Elenával beszéltem úgy gondoltam jobb lesz kicsit kiszellőztetni a fejemet. Az autómat leparkoltam a butiksorral szembeni parkolóban és a főtér melletti parkot választottam töprengő-helynek. Ez az a hely a városban ahol igen kevesen fordulnak meg, mégsem érzem egyedül magam, hiszen az autók zaját itt is tisztán lehetett hallani.
Éppen készültem leülni az egyik üresen álló padra mikor Elena rámköszönt.
- Hello. -mondtam meglepődött arccal, hiszen alig egy órája hagytam ott és máris szembe találtam vele magam.
- Mitagadás gyorsan varázsoltál loknis hajat magadnak. - mondtam mosolyogva és egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy nem is Elena áll velem szemben.
- Azt mondtad fölveszed a fölsőt amit délelőtt vettünk. -mondtam kissé érdeklődő hangon, ám még mindig mosollyal az arcomon.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Park a főtér mellett   Today at 9:37 am

Park a főtér mellett
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hullócsillag Park
» Central Park, Manhattan
» -= Park =-