The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A város főtere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Melanie Crawford

Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 7:16 am

-Egy kis kitérő. Ha az ember vámpír, nem tud egy helyen letelepedni. Ez is csak egy állomás a sok közül. - mondtam egyszerűen. Ez legalább igaz volt.
-Nem tudom, miért pont ide jöttem. Hallottam, hogy sokan vagyunk itt. Talán ezért. - vontam meg a vállam mosolyogva.
-És te? Csak úgy idejöttél, mint én? - kérdeztem. - Vagy volt valami okod rá? - kérdeztem érdeklődve nézve rá. Mikor válaszolni készült, fejemet elfordítottam róla, és a várost kezdtem tanulmányozni. Figyeltem, merre megyünk, hogy mikor végzünk, majd könnyen visszataláljak az én kicsikémhez. Imádtam a kocsimat. Az a jármű az életem.
-Szereted a kocsikat? - kérdeztem hirtelen, miután válaszolt. Ezt muszáj volt megkérdeznem. Kissé furcsának tartanak a kocsi-rajongásom miatt, mert fiúsnak tartják, de nem tehetek róla. Imádom őket.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Betty Jane Pierce

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 7:09 am

Megdöbbentett, hogy csak most érkezett, hisz máris annyira magabiztosan jár-kel a városban, mint aki már legalább egy hete itt tartózkodik.
- Hmm... körülbelül egy másfél hete - morfondíroztam. - És te? Minek jöttél a rejtélyek városába?- mosolyodtam el. Kíváncsi voltam rá, hogy minek jött pont ide. Lehet, hogy egy újabb szervezkedés miatt? Szólnom kéne Katnek emiatt? Nem! Csak nyomulósnak fog tartani miatta. Egyébként sem hiszem, hogy érdekelném. Mégis mit vártam egy lánytól, akit másodjára láttam! Igyekeztem Melaniera koncentrálni és kicsit háttérbe szorítani a mindennapi problémáimat. Hisz ez most egy baráti csevej, nem ártana lelkiekben is jelen lennem.
Melanie Crawford

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 7:01 am

Elmosolyodtam, hogy sikerült rávennem az ismerkedésre, bár valami nem stimmelt vele. Gondolataimat leplezve csak mosolyogtam rá.
-Nem, igazából én ma jöttem. Még ki sem csomagoltam. Csak megláttam ezt a főteret, és annyira szép, hogy gondoltam, járok egyet. - mondtam mosolyogva, miközben elindultunk valamerre. Hogy merre, fogalmam sincs. Visszanéztem a kocsimra, hogy tudjam majd hol van, ha visszajövök érte, majd Betty-re néztem.
-Te mióta vagy itt? Gondolom régebb óta mint én. - mondtam halkan kuncogva.
Betty Jane Pierce

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 6:53 am

Bármennyire is próbálta leplezni, azért tisztában voltam a vámpírfaj adta tulajdonságokkal. Nem megyünk csak úgy oda valakihez, semminemű szándék nélkül... Nem, nem. Ez a lány akar valamit és itt a remek alkalom, hogy leleplezzem.
- Ahha! - mondtam burkoltan. - Rendben, ha te ennyire barátkozó típus vagy akkor menjünk. Ismersz itt egy jó kávézót, mert én elég új vagyok ebben a városban? - kérdeztem immár fesztelenül. Tényleg örök érvényű ez a mondás: Légy jóban a barátaiddal, de még inkább az ellenségeiddel! - fél szemmel felé lestem, hogy mit váltott ki belőle a hamar megváltozott viselkedésem.
Melanie Crawford

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 6:36 am

Elmosolyodtam. nagyon furcsállta, hogy meg akarok vele ismerkedni. Természetesen nem fogom neki elmondani, hogy a gonosz vámpíroknak szükségük van csatlósokra, ezért füllentettem egy picit. De csak egy ici-picit.
-Közvetlen ember vagyok. Szeretek ismerkedni. - vontam meg a vállam.
-De ha nem akarsz, akkor nem kell. Sok ember van még itt. Majd velük megismerkedek. - vontam meg a vállam újra.
-Tudod, most jöttem a városba, és te voltál az első, akit kiszúrtam. Szimpatikusnak tűntél, ezért gondoltam, hogy veled kezdem az ismerkedést. - magyaráztam mosolyogva.
Betty Jane Pierce

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 6:31 am

Furcsálltam ezt a közvetlen viselkedést. Rég találkoztam olyannal, aki csak azért megy oda valakihez, hogy jót beszélgessenek. Ez annyira... emberi volt.
- Miért akarsz megismerni?- nevettem el magam hirtelen. Nem értettem, hogy mi lehet a szándéka, sőt azt sem, hogy hány éves lehet, amiért ennyire magabiztos velem szemben. Nem hiszem, hogy több tapasztalattal rendelkezne, mint én, vagy még az is lehet. Nem árt, ha magamon és az ellenséges húgomon kívül mással is társalgok. Kicsit kevésbé lényeges dolgokról. Túl régóta zárkóztam magamba és túl sokat veszítettem.
Melanie Crawford

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 5:43 am

-Ez a lehetőség nem túl valószínű. - mondtam nyugodtan, farkasszemet nézve a lánnyal. Végre valahára kinyögte a nevét.
-Nagyon örülök, Betty Jane. - mosolyogtam rá. Látszott rajta, hogy egy kicsit sem örül nekem, és én is kezdtem elhidegedni. De szerencsére mindig képes vagyok megtartani az álcámat. Eléggé ellenségesnek tűnt, bár ennek az okát nem tudtam. Talán csak ilyen természet. Sok ilyennel találkoztam már, amolyan... forrófejűekkel. Úgy gondoltam, ez a Betty Jane is ilyen ember. Vagyis vámpír.
-Mit szólnál hozzá, ha kicsit megismernénk egymást? Talán ha tudnád, milyen vagyok valójában, nem lennél olyan ellenséges. És bizalmatlan. - tettem hozzá. Egy kedves mosolyt villantottam rá, remélve, hogy benne lesz, és nekem lesz egy Mystic Falls-i barátom. Vagy ha nem is barát, de jó ismerős. Ha ez ember gonosz vámpír, mindig jól jönnek a "jó ismerősök".
Betty Jane Pierce

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 5:34 am

- Jaj de kedves! - mosolyodtam el színpadiasan. - Én nem tőled félek, hanem attól, hogy esetleg én teszek kárt benned - mondtam higgadtan résnyire szükítve a szememet. Csak nem kispályásnak néz? - De ha már kérdezed Betty Jane vagyok - válaszoltam hűvösen. Szerencsém, hogy két keresztnevem van, így úgy tűnhet, mintha a Jane a vezetéknevem lenne. Semmi szükség rá, hogy Katerinát bajba keverjem. Ki tudja mibe keveredett még bele az évek során... Hogy érti azt, hogy látszik rajtam? Talán ritkaság, hogy a halandók megnézik ezeket az ócska bóvlikat a kirakatokban? - háborogtam magamban. Egyáltalán hány éves és minek kérdezősködik annyira? Magánnyomozó?
Melanie Crawford

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 5:26 am

-Nem kell félned. - mondtam nyugodt hangon. - Nem vagyok én rossz.... - mondtam vigyorogva. Egy kis hazugságból csak nem lesz akkora probléma.
-Tudod, messziről látszik rajtad. - utaltam a vámpírságára. - És nehezen ismerkedő típus vagy. Na, sebaj. Akkor nekifutunk mégegyszer. - mondtam, majd összefontam a karjaimat.
-Üdv, én Melanie vagyok. Téged hogy hívnak? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Viccesnek tartottam, ahogy a lány tartózkodik tőlem. Nagyon elővigyázatos, és ez többnyire jó. Velem szemben legalábbis az.
-Szóval...? - kérdeztem, mikor még mindig nem válaszolt.
Betty Jane Pierce

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 5:10 am

Kissé csalódott voltam a húgommal való találkám után, habár kacagásra késztetett, hogy általában így sülnek el a találkozóink; mint két egymásfejéhez-vágós testvérpárpár találkái. Gondoltam jobban teszem, ha hazafelé veszem az irányt, de egy hirtelen ötlettől vezérelve kitérőt tettem Mystic Falls főterére. Mivel nem tudtam magammal mit kezdeni- a nézelődésen kívül- odasétáltam a kirakatokhoz, mintha érdekelne és próbáltam élénk érdeklődést mutatni a portéka iránt. Engem egyedül egy autóval lehet lázba hozni, ha tárgyakról van szó, így inkább a főteret csodáltam meg. Mikor a semmiből egy szőke hajú lány szólított meg. Bármiféle kertelés nélkül a szemembe mondta, hogy vámpír vagyok. Kék szemei élénken csillogtak, arcán kedves mosoly feszült, de nekem mégis volt némi rossz érzésem vele kapcsolatban. Ki az, aki csak úgy odamegy az utca közepén valakihez és a "fejéhez vágja", hogy szerinte vámpír?
- Én is szívesen mondanám, hogy üdvözöllek, de nem érzem hasonlóképp- hárítottam. Féltem, hogy esetleg rossz szándékú lehet; olyan akinek mindig van valami a tarsolyában... Azzal szedelőzködni kezdtem.
Melanie Crawford

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Ápr. 10, 2011 4:55 am

Éjfekete Mercedes-emmel leparkoltam a főtér mellett. Feltettem a napszemüvegem, a kis tükörben ellenőriztem arcom minden egyes négyzetmiliméterét, majd kiszálltam. A csomagjaimat már a házamhoz szállíttatták. Éppen oda tartottam, hogy kicsomagoljak, mikor megláttam ezt a teret. Szép volt, és én úgy éreztem, nem árt egy kis séta.
Elindultam befelé a tér közepéhez. Magassarkú cípőm hangosan kopogott a macskakövezett járdán, de ez engem nem zavart. Kecsesen, tekintélyt parancsolóan lépkedtem, mikor megláttam valakit. Egy vámpírt. Éreztem rajta. Ha az ember többszáz éves, azonnal kiszúrja a misztikus lényeket. És ez a lány az volt. Vörösesbarna, szépen fazonra vágott haja volt. Az arca is szép volt. Nem tudtam megmondani, mennyi idős lehet, de nem fiatal, abban biztos vagyok. Lassú, kecses mozdulatokkal sétáltam oda hozzá.
-Üdvözletem. - mosolyogtam rá. - Melanie vagyok. Melanie Crawford. Te pedig... vámpír. - mondtam kis hatásszünet után.
Nina Damian

Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Ápr. 02, 2011 1:13 am

Nagyon örültem mikor végre bele egyezett a meghívásomba. Elindultunk a főtérről és hozzám vettük az irányt. Miközben mentünk nem volt témánk amiről beszélhetnénk. Közben Ty kérdezte , hogy nem e vigye a táskámat. Én egyből mondtam.
- Rendben ha ennyire vinni akarod akkor tessék. - Mosolyogtam el és a kezébe adtam a táskámat. Olyan furcsa érzésem volt , hogy igen sok közös van bennünk és talán még lesz is.

/Befejezett/
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Ápr. 02, 2011 1:07 am

Tyler tudta még, hogy rengeteg dolgot el kell intéznie. Még mindig nem vásárolt be a partira, és tudta, hogy nem szabad a legutolsókra hagyni mindent, de mégis bólintott.
- Rendben, de csak egy italra - mosolygott, majd megindult a lány után. Valami furát érzett vele kapcsolatban... mintha több közös lenne bennük, mint azt gondolná, de jobbnak látta nem firtatni a dolgot, ezért csak némán sétált a lány mellett. - Ne vigyem a táskád? - kérdezte, és kitartotta Nina felé a karját, hátha mégis elfogadja a segítséget.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Ápr. 02, 2011 1:03 am

-Figyelj most már nem vagy idegen úgy is csak egy italra hívtalak. -Mondtam mosolyogva. Látszott rajta , hogy valami baj van.
-Mi a baj olyan feszült vagy. -Kérdeztem.
-Egyébként én még nem találkoztam sohase ilyen kedves fúval mint te.-Mondtam elpirulva. Közben rájöttem, hogy a szívem még mindig hevesen ver, óó hát én szerelmes lettem Tyler-be hisz még csak most ismertem meg. Jaj Nina te is a legjobbkor vagy szerelmes -Gondolta magában mindezt.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Ápr. 02, 2011 1:02 am

Tyler most sem tudta leplezni a meglepődöttségét, sőt most már párosult egy enyhe hitetlenséggel is. Képtelen volt elhinni, hogy léteznek még ilyen "kedves" lányok, akik csak úgy felinvitálják őt a lakásukra, kicsit sem félve a következményektől. A Tyler féle követkeményektől.
- Nem elég, hogy idegeneket puszilgatsz, de még fel is hívod őket a lakásodra? - mosolygott Tyler, és ismét rákacsintott a lányra. Felkeltette a fiú érdeklődését, szó sem róla... de Ty fejében végig ott bujkált Jenny képe, és ötlete sem volt, hogy most mi tévő legyen. - Szívesen kihasználnám a lehetőséget, de félek, hogy akkor nem lennél ott az esti partin - vigyorgott Tyler, majd beletúrt a hajába és próbálta megfejteni az előtte álló lányt, de nem ment neki.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Ápr. 02, 2011 12:32 am

-Óóó ne féltsél én megtudom védeni magamat. -Mondtam nagy mosollyal az arcomon. Hát persze egyszerű embertől magamat megtudom védeni hisz egy vérfarkas erősebb az embernél - Gondoltam magamban . És egy kicsit magamba komolyodtam. Közben észre vettem , hogy Tyler hirtelen hátra lépett. De hamar terelte a szót egy bulival ami náluk lesz.
-Igen van kedvem el menni a bulidra. -Mondtam mosolyogva.
Közben meghívtam.
-Mit szolnál ha el mennénk hozzám mert szeretnélek meghívni , csak pár perc az egész és itt lakok a közelben. -Kérdeztem mosolyogva.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Ápr. 02, 2011 12:21 am

Egyedül lakik? Kérdezte magában Tyler, és a lányról elsőre alkotott képe elpárolgott. Talán mégsem olyan fiatal, ha már egyedül lakik.
- Attól még kétlem, hogy egy ilyen apró lány bármikor meg tudná védeni magát - mosolygott Tyler, majd hirtelen eszébe jutott Jenny, és reflexszerűen hátrált egy lépést. De miért tette? Nem is ismeri még Jennyt... ahogy ezt a lányt sem itt előtte. - Adhatnék pár tippet - folytatta Ty, miután kiürítette a zavaró gondolatokat a fejéből, és mosolyogva nézett Ninára. - Lesz ma egy buli a Lockwood villában. Ha van kedved nézz be és... - függőben hagyta a mondatot, majd rákacsintott a lányra, a távolba révedt.
- Egyébként Tyler vagyok - tette hozzá, és a tekintetét a lány arcára helyezte.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Ápr. 02, 2011 12:08 am

Hirtelen meglepődött a puszin de hamar el is mosolyodott. Kinyújtotta a kezét és én kivettem a kezéből a táskámat.
- Igen , igen bátor vagyok nem nagyon ijedek meg akár mi is van meg hát egyedül lakok. -Mondtam nagy mosollyal.
-Ha bajba kerülök meg oldom ha tudom. -Mondtam mosolyogva.
Közben közelebb lépett és egy hajtincset elsöpört az arcomból és szép szemekkel néztem rá , hogy most mi fog történni. Közben kérdezni kezdtem.
-Egyébként az én nevem Nina és téged, hogy hívnak? -Kérdeztem.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Ápr. 01, 2011 11:58 pm

Tyler meglepődve pislogott maga elé, mikor a lány egyszer csak nyomott egy puszit az arcára. Hozzászokott már, hogy minden lány ismerőse puszilgatni, meg csókolgatni akarja, de hogy most már egy ismeretlen lány is a karjaiba veti magát, azzal a helyzettel még nem tudott mit kezdeni. Lassan a meglepettség eltűnt az arcáról és ismét felvette ragadozó mosolyát, majd végignézett a lányon. Látszott rajta, hogy fiatalabb, mint Ty, de nem mondhatta, hogy ifjú kora ellenére, nem volt jó parti.
- Tudok még pimaszabb is lenni - vigyorgott, majd kinyújtotta a lány felé a táskáját, és várta, hogy kivegye a kezéből. - Viszont te meg elég bátor vagy, ha csak úgy puszilgatod az idegen pasikat - tette hozzá, és közelebb lépett a lányhoz. - Bajba is kerülhetsz még emiatt - búgta halkan, majd félresöpört egy tincset a lány arcából.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Ápr. 01, 2011 11:51 pm

Nina látta miközben a fiú fel vette a táskáját a földről. Kicsit megnyugodott. Látta a fiú arcán , hogy semmi baj , hogy neki mentem. Közben kinyújtotta felém a táskámat és mielőtt elvettem volna vissza húzta. Közben mondta , hogy mit adok cserébe hát ezen egy percig gondolkoztam végül mondtam.
- Kicsit pimasz vagy de ezt szeretem. -Mosolyogtam el miközben mondtam. Lenéztem a táskámra utána vissza a fiúra és egy puszit nyomtam az arcára.
-Tessék puszi a táskámért vagy szeretnél még valami mást is? - Mondtam nagy vigyorral az arcomon. Közben vártam a reakcióját.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Ápr. 01, 2011 11:31 pm

Tyler nem tudott másra gondolni, csak Jennyre. A tejfölszőke hajára... a hangjára...,ahogy azokkal a hatalmas szemeivel felnéz rá... Minden gondolata a lány körül járt, addig a pillanatig, míg valakinek neki nem ment.
Hirtelen szakadt ki a gondolataiból, ezért először azt sem tudta, hogy hol van, csak egy igazán csinos lányt látott maga előtt, majd hallotta, ahogy sajnálkozik. Összevont szemöldökkel figyelte a lányt, majd megrázta a fejét, lehajolt és felvette a táskát, de nem adta vissza, hanem fogta a kezében és figyelte az elvörösödő lányt.
- Szerencséd, hogy belém ütköztél - vigyorgott Tyler, majd kinyújtotta a táskát, de még mielőtt a lány érte nyúlhatott volna, visszahúzta. - Mit kapok azért, hogy megmentettem a táskád életét? - kérdezte még mindig vigyorogva, és végigpásztázta a lányt.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Ápr. 01, 2011 11:20 pm

Nina az utóbbi napban feszült volt a telihold miatt. De szerencsére már nem volt az. Egy nap unatkozott otthon és elindult bejárni a várost. Úgy döntött, hogy megnézi a főteret. A főtér közelében volt, de hozzá képest még mindig messze. Párperc után már ott is volt. Csodálva nézte , de közben elfáradt. Hamar körül nézett és látott egy szabad padot. A pad felé vette az irányt és közben elkezdett matatni a táskájában és nem figyelte az utat. Hirtelen nekiment valakinek és le ejtette a táskáját. Hirtelen meg állt és egyből mondta.
-Bocsánat nem figyeltem. - Mondtam miközben fel néztem rá.
Hirtelen hevesen kezdett dobogni a szívem és elpirultam. Pont egy helyes srácnak mentem neki én hülye -Gondoltam magamban.
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 7:33 am

Bevallom megijedtem attól a nézéstől amit a lány lövelt felém. valahogy jött az autómatikus parancs: FUSS!!!
Hallgatni akartam az ösztöneimre de nem ment...Nem akartam elutasítani magamtól mégis meg kellett tennem.
Összeszedtem magam megnyugodtam és megemésztettem az információkat, kezdtem sejteni mi lehet a helyzet és miért hasonlít úgy Annára....
Nem lehet más csak...vámpír???!!!....
Lassan emésztettem a gondolatot nem tűnt túl valóságosnak.
-Mennem kell sajnálom....-hadartam gyorsan majd akármennyire is fájt elindultam az ellenkező irányba!
Mit tegyek most?

//BEFEJEZETT//
Layla Lionels

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 7:06 am

-Jeremy, én nem vagyok az az átlagos lány amilyennek kinézek. Látom, hogy van titkod, de ha nem akarod, nem kell elmondanod. Figyelj, nem hinnéd, hogy mennyi mindenen mentem keresztül és a történtekkel együtt nagyon sok titkom is lett. Amit elmonadék, de nem tehetem, mert nem csak az én titkom. - ezt nagyon nem kellett volna mondanom.
Hirtelen a srác szemei mélyen az enyémbe hatoltak. Nagyon sokat mondtam neki. Nem kellett volna. Máris felkeltettem magamra a figyelmet.
-Megkérhetlek valamire? Ezt felejtsd el amit mondtam. - most jött el az az idő, hogy cselekednem kellett, de nem ment. Nem tudtam megigézni, nem tehettem vele. Túságosan fügtem tőle, pedig nem akartam.
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 6:54 am

Az arcom elkomorult... Átlát rajtam, Hogyan lehetséges ez? Olyan rég óta építgetem az áttörhetetlen falaimat, de most leomlani látszik minden eddigi munkám.
Félre söpörtem egy kósza hajszálat, az ujjaimmal babráltam ezek mind a gyengeség és az idegesség jelei, nem akartam kimutatni.
-Honnan veszed, hogy titkolok valamit? Őszinte ember vagyok...-A hangom elcsuklott nem gyakran használom ezt a rideg hangnemet főleg nem avval akit szeretek, és ezt a lányt kifejezetten megkedveltem pár szóváltás után. És ez nálam nagy szó volt, nehéz volt megtalálni a lakatomhoz a kulcsot...
Elsötétült az arcom éreztem észre fogja venni rajtam a hangulat változást, de mit tehettem? Nem mondhattam neki semmit...
Egy kis lépést távolodtam, nem érdemelte meg, hogy így bánjak vele, de fogva volt a kezem, börtönben voltam...
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Today at 9:36 am

A város főtere
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next