The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A város főtere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Layla Lionels

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 6:38 am

-Sajnálom. - én már nem tudom mit éreztem akkor amikor a szüleimet elvesztettem, de nem lehette kellemes érzés. Szegény srácnak nem rég haltak meg az enyémek majdnem 200 éve. Ezt azért nem mondhattam neki.
A szemén látszott, hogy nem boldog. Mivel ebbe a pár percben nagyon megkedveltem egy nagyon rossz ötlet forult meg a fejemben. Arr gondoltam, hogy én el tudnám vele feledtetni a szülei halálát és a szomorúsága okát, de nem tehetem. Elég kárt tettem az emberekben az életem során. Nem akaraok azt az embert is tönkre tenni aki annyira normális. Nem hinném, hogy mindig ilyen őszinte lesz velem. Tuti, hogy van valami titka, láttam rajta. Előlem nem lehet elrejteni az ilyet.
-Nem tudom, hogy miért érzek így, de megbízok benned, akármilyen hihetetlen is. Én látom rajtad, hogy valami gyötör. Figyelj nem kell elmondanod, mert nem ismersz még igazán, de ha gondolod rajta én meghalgatom. Én is jobban szeretem elmondani a bajaimat és akkor sokkal könnyebb lesz nekem. - kíváncsi voltam mi lesz erre a reakciója.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 6:25 am

Úgy tűnik kezd megnyílni felém talán mégsem csak Elena öccse vagyok neki, reménykedem. Látom a szemén, hogy őszinte velem kár, hogy én nem lehetek teljesen az...
-Voltak? Sajnálom! Tudom milyen érzés és ezt a szívemből mondom, nekem a nyáron mentek el a szüleim. És ezt nem azért mondom, hogy sajnáltass vagy valami csak annyit szerettem volna jelezni neked, hogy bennem megbízhatsz!

-Mennyit beszélek... Nem vagyok a szavak embere de ez a lány kihoz belőlem valamit , mintha igézni tudna a szemével, amibe ha bele nézek leáll az idő...
Megint kezd előjönni a furcsa énem. Meg kell próbálnom a szokásos tini fiú szerepét játszani nem akarom elijeszteni az embereket körülöttem...
Egy pillanatra mintha felnyílt volna az érzelmeimet kordában tartó lakat.
De úgy érzem ennek most nincs itt az ideje, visszanyelem a kitörni vágyó könnyeket mostanában túl szomorú voltam és sokat sírok, kezelhetetlenül gyenge vagyok...
Nem akarok negatív lenni hiányzik az önfeledt boldogság az életemből...
Layla Lionels

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 6:15 am

Úgy látszik tényleg nem keltek túl nagy feltűnést a városban. Nem nagyon hívtam fel magamra a figylmet. Lehet, hogy a mostani ügyem miatt lesz egy kicsi felhajtás. Biztos ráfogják valami állatra és el is van intázve az ügy.
-Pár éve élek itt, de nem rég be is iratkoztam a suliba. Nem vágytam a gimis életere, de látva, hogy minden normális ember jár én is kedvet kaptam hozzá. A szüleim nagyon régimódiak voltak. Amire nagyon szükségem lesz az életben arra megtanítottak és nem vélték fontosnak az iskolát. - lehet, hogy túl sokat mondtam neki, mint kellett volna.
Végülis a szüleim tényleg meghaltak és Sam megtanított minden olyan dologra ami egy vámpírnak szükséges lehet.
Nagyon jó volt elmondani valakinek. Több é tizede nem beszéltem senkinek erről.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 6:06 am

Milyen szép lány, ahogy belenézek a szemeibe látom az élet tüzét, játékos hullámos tincsek foglalják keretbe élettel teli szív alakú arcát, teljesen elvarázsol... Nem nem nyílhatok meg újra kapok észbe Annával sem kellett volna...Mellettem mindenki eltűnik nem akarok újabb ürességet...
Újra jön a fájdalom a szó hallatán , a bizsergés a testemben de már képes vagyok uralni, most bármire képes lennék. Lassanként visszajön belém az élet megvillan egy kicsit majd újra eltűnik...
-Rendben sétáljunk egyet! Új vagy erre felé? Nem láttalak még és ez furcsa tekintve, hogy itt mindenkit ismerek.- Nyögöm ki egy lehelletnyit ingatag hangon megint elrévedtem. Meg kell tanulnom a mában élni!
És ez új kalandnak ígérkezik...
Layla Lionels

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 5:53 am

-Bocs, hogy csak így idjeöttem, tudom, hogy nem ismersz. De annyit hallottam rólad és nem ismerlek, de mégis úgy érzem. Nagyon emléksztetsz valakire.
Nem akartam, mindenféle hülységet megkérdezni tőle de nagyon sokat hallottam már a Gilbert családról.
Tudom, hogy városalapítok családok tagjai és imádom a történelmet.
Nem sokkal az után jöttem ide, ahogy ez a város megalakult, de mégsem ismretem az alapítókat.
-Azért örülök, hogy találkoztunk. Nincs kedved sétálni egyet? - reméltem nem utasít el, mert nem vágytam a magányra és ez a Jeremy gyerek nagyon jó fejnek látszott, hogy őszinte legyek nekem teszett is egy kicsit.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szomb. Márc. 26, 2011 5:39 am

Tegnap fárasztó napom volt... Még mindig túl sokat gondolok Annára, meg kéne szoknom, hogy ő már nincs...a szívemben egyre nagyobb az üresség. Nem tusom, hogy szerethetek-e még valaha valakit úgy mint őt!
Egy csődtömeg vagyok, nem vitatom! Cselekvésre bírom magam felkapom az első ruhát ami a kezembe akad és elindulok, dehogy hova megyek arról fogalmam sincs! Cél nélkül lődörgök Mystic fals főterén, semmit sem változott 15 év alatt, ugyanolyan mint kiskoromban volt!
Érzem, hogy valaki figyel már megint kezdek paranoiás lenni. Sandán félre pillantok, először semmi érdekeset nem nézek csak bambulok. Abbahagyom a látást és nézni kezdek intenzíven egy távoli alakot, gyönyörű lány eszembe juttatja Annát...
Közelebb merészkedek talán ma is egy új személyt ismerhetek meg máris jobb a napom!
És közelebb jön, nem határozottan felém tart... Rávillantom a szokásos félmosolyt.
-Igen! Elena öccse vagyok... Szia- Bárcsak ne mindenkinek az lenne az ismertető jelem, hogy a Kis Gilbert vagy Elena öccse... Kiakarok emelkedni ebből!
De neki megbocsájtom...
Layla Lionels

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Márc. 25, 2011 3:19 am

Kijöttem egy kicsit főtérre. Itt sok az ember nem tudok senkit sem bántani anélkül, hogy magölnének. Így sokkal jobban éreztem magam.
Amúgy is most szívtam ki valakiből az össze vért így éhes nem vagyok.
Szép az idő, jó a hangulatom és minden tök jó.
Valahogy előjöttek a régi szép idők. Az jutott ezembe ahogy a parkban sétáltunk kézen fogva.
Nagyon hiányzott, bármit megtettem volna azért, hogy akár egy óráig is vele lehessek.
Majd találok valakit akit majdnem olyan jól tudok szeretni mint őt.
Megláttam egy srácot egyedül sétálgatni. Nagyon ismerős volt nekem, biztos egy suliba járunk.
Gondoltam odamegyek hozzá, nem fogom bántani. Ezt mondogatva magamnak oadértem a sráchoz.
-Szia te nem Elena öccse vagy?- kérdeztem bizonytalanul. - Ja én Layla vagyok. -mutatkoztam be.

A hozzászólást Layla Lionels összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 26, 2011 5:47 am-kor.
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Márc. 11, 2011 8:33 pm

- Tökéletes! Akkor holnap találkozunk háromkor a Grillben - mondtam neki.
- Szia Dana! - köszöntem el tőle.
Nagyon besötétedett és én rettentően félek a sötétben, úgyhogy jobb lesz indulni, mielőtt még valami idegen leszólítana és sírógörcsöt kapnék. Elköszöntem Danától és izgatottan vártam a holnapot, bár azt hiszem a Damonnal való beszélgetésem lesz boszorkánykarrierem fénypontja. Elindultam hazafelé minden egyes lépést meggondolva lépkedtem a már kihalt főtéren.

//BEFEJEZETT//
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Márc. 11, 2011 7:36 pm

Elmorfondíroztam Bonnie javaslatán. Ésszerű volt az amit mondott. Az ajkamba haraptam miközben sorra vettem a lehetőségeimet, de ez tűnt a legjobb megoldásnak. Csak kár, hogy én nem vagyok az a nagyon türelmes típus...
- Rendben, legyen. Menj előbb, beszélj vele, akkor holnap háromkor a Grillben találkozunk. Úgy jó? - kérdeztem tőle és csak most vettem észre, hogy mennyire besötétedett körülöttünk. A nagyi már biztos aggódik hol járok ennyi ideig. - futott át a gondolat a fejemen, aztán elhessegettem.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Márc. 11, 2011 9:56 am

Láttam az arcán, hogy rendkívül tetszett neki az ötlet ( hát még nekem ), de láttam rajta egy kis bizonytalanságot. Nem is csodálom, lehet hogy életében most fog először találkozni egy igazi vámpírral, ráadásul az idegesítő és gonosz fajtából ( bár Damon az utóbbi időben talán Elena hatására kicsit megváltozott és jó irányba fordult ).
- Azt javaslom, hogy holnap ejtsünk meg egy találkát a Mystic Grill-ben olyan délután tájékán, addig én beszélek Damonnal és beszámolok neked a fejleményekről - tanácsoltam Danának.
- Ez szükségszerű dolog, mivel először szeretnék egyedül menni, hogy kipuhatolózzam az igazságot és oda nem vihetlek magammal, mivel látom nem vagy abban az állapotban, hogy higgadt fejjel tudnád kezelni a szituációt -mondtam neki.
Remélem Dana beleegyezik a tervembe és meg tudja várni a holnapot. Szegény lányt nem akarom kitenni a gonosz vámpírok karmainak, úgyhogy ez az ő érdeke is, hogy inkább holnap, tiszta fejjel megbeszéljük a dolgokat, amit időközben Damon-ből kiszedtem ( remélem képes is leszek arra, hogy kiszedjek belőle néhány hasznos információt Dana apja halálának ügyében ). Most már csak Danán múlik minden.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Márc. 11, 2011 9:44 am

Továbbra is feszülten figyeltem Bonnie reakcióit és mikor úgy láttam felismerte az anyagot meglepődtem. Remélni nem mertem, hogy ilyen hamar megkapom a választ a kérdésemre.
- Salvatore villa? Oké, mehetünk. - vágtam rá azonnal.
Nem is gondolkoztam, azon, hogy mi lesz, ha megtalálom a gyilkost. Már ha az a vámpír akire Bonnie célzott tényleg apám gyilkosa-e. Az első gondolatom az volt, hogy azonnal megölöm amint meglátom. A második pedig az, hogy talán meg kéne kérdeznem, miért csinálta. Lehet, hogy előbb a kérdéssel fogom kezdeni, már ha a vámpír nem támad rám azonnal amint meglát...
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Pént. Márc. 11, 2011 8:56 am

Hát ez most már tényleg bizarr! Komolyan mondom azt hittem egy szép estém lesz. Erre..........
Mondhatom fantasztikusan alakul. Az igazság az, hogy nagyon megsajnáltam Danát. Az apját egy vámpír ölte meg? Hát én ezt nem tudom, hogy viselném. Végre van bennünk egy közös dolog: egyikünk sincsen oda a vámpírokért. Felmutatta nekem azt a ruhadarabot és konkrétan tátva maradt a szám. Nem ez nem lehet! Ilyen nincsen! Lehetne még rosszabb ez az este??
- Oké. Hát én azt hiszem, hogy tudom kié ez a szakadt ruha anyag, de előbb meg kell róla bizonyosodnom, úgyhogy el kéne jönnöd velem a Salvatore villába - mondtam Danának.
Végre van egy kis indítékom arra, hogy seggbe rúghassam azt a vámpírt, aki már a kezdetektől fogva nem volt túl szimpatikus: Damon Salvatorét. És, ahogyan nézem ez a csajszi eléggé elszántnak tűnik, úgyhogy ez most tényleg kapóra jött.
- Na mit szólsz? Benne vagy? - kérdeztem tőle és izgatottan vártam a választ.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szer. Márc. 09, 2011 4:48 am

Hamar észrevettem, hogy lány megnyugodott és mielőtt kimondta volna tudtam, hogy felajánlja a segítségét.
- Oké megértelek, de tényleg nem akarlak bántani. - válaszoltam Bonnie mentegetőzésére.
Bennett boszi? Meglepődtem, olvastam már erről a boszorkány családról apu jegyzeteiben, de álmomban nem hittem volna, hogy találkozok eggyel is az életemben. Elmorfondíroztam, hogy tényleg bele akarok-e keveredni a természetfeletti dolgok menetébe, de felülkerekedett az észérveken a bosszúm. Nem mehettem el csak úgy szó nélkül apám megölésének ténye mellett. Ha van mód arra, hogy megtaláljam a gyilkost mindent meg kell tennem érte. Nagy levegőt vettem, majd lassan kifújtam, hogy véletlenül se jöjjön rám a sírhatnék.
- Apámat körülbelül egy hete megölte egy vámpír, szeretném megtudni ki volt az. A tetthelyen semmi sem volt, csak ez. - nyúltam bele a zsebembe és egy zacskót mutattam fel amiben egy fekete, szakadt, ruha anyag volt. - Én semmit sem tudok vele kezdeni.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Szer. Márc. 09, 2011 3:05 am

Hát komolyan mondom ez a lány nem semmi. Hirtelen minden világossá vált. NEM AKAR BÁNTANI!!. És szerencséjére nem is vámpír, hanem egy sima ember. Próbáltam vele ismét, bár kissé zavartan szóba elegyedni és nem tudom, hogy miért, de segíteni akartam neki.

- Őszintén sajnálom az előbbi kitörésemet, csak hát nem vagyok ahhoz hozzászokva, hogy egy néptelen utcán hirtelen valaki nekem ront és szóba elegyedik velem mindenféle rosszindulat nélkül. Tudod, boszorkányságom alatt már számtalan rossz szituációból mentett ki a futás! - válaszoltam Danának teljesen őszintén.
- Igazad van! Valóban boszorkány vagyok és nem is akármilyen. Egy Bennett boszival beszélgetsz most éppen. Szóval mivel én ilyen kedves vagyok, készségesen segítek neked és ha lehet ezzel kompenzálnám az előbbi, nem túl szimpatikus viselkedésemet. Szóval miben kellene neked segítségek én, mint főállású Bennett boszi??
Hát jól van. Felajánlottam a segítségemet. Most már csak Danán múlik, hogy elfogadja-e vagy sem. Viszont szegény lány még nem tudja, hogy mire, vállalkozott, azzal, hogy velem kell dolgoznia.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Márc. 06, 2011 4:10 am

Dana futott a lánnyal, hirtelen nem értette mi történt vele, de valaminek kellett, hogy így reagált a nevére. Mikor Bonnie megállt egy kicsit levegőt kapkodva változtatta meg előbb hozott döntését.
- Nézd, tudom, hogy boszorkány vagy és segítened kell nekem. - mondta határozottan és a lány arcát kezdte el fürkészni. Bonnienak elállt a lélegzete és tágra nyílt szemekkel bámult rá. Dana hamar rájött, hogy pánikol és ez igazán meglepte, hisz semmit olyat nem tett ami miatt így reagálhatott volna. Bonnie meg csak bámult rá és nem reagált.
- Hé nem ufó vagyok vagy valami ilyesmi, csak egy ember. - nyögte be végül kínjában.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Márc. 06, 2011 4:07 am

SZÜNET
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Márc. 06, 2011 4:00 am

Oké. Rendben. Nem kell pánikba esni. Próbáltam nem elájulni vagy sírógörcsöt kapni a név hallatán. Dana? Annyira ismerős ez a név és mégsem tudok rájönni, hogy honnan. Volt valami a lányban, ami megijesztett, ezért a lehető legfurcsábban reagáltam a kedves gesztusaira. Se szó se beszéd elkezdtem rohanni ahogyan csak a lábam bírta. Nem tudtam merre haladok, de meghallottam, hogy Dana tartja velem a lépést és tisztában vagyok azzal, hogy én ebből a dologból csak vesztesként kerülhetek ki, ezért megálltam és vártam, hogy megtörténjen a legrosszabb.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Márc. 06, 2011 3:50 am

Dana egy elfojtott mosollyal hallgatta a lány mentegetőzését, mikor pontosan tudta, hogy nem Bonnie tehet a történtekről. Miután a lány a vezetéknevét nem osztotta meg úgy döntött ő se fogja. Barna, göndör haját kicsit hátrarázta és felvett egy megbízható mosolyt az arcára. Bonnie kicsit elveszettnek tűnik - gondolta hirtelen magában, majd elhessegette a gondolatot.
- Dana vagyok. - válaszolta végül. - Csak nem rég érkeztem ide és örülök, hogy végre megismerhetek valakit. - mosolygott rá a barna szemű lányra. - Bár a körülményekre annyira nem vagyok büszke.
Magában hamar kellett döntenie, most, hogy látta Bonnie épp nincs a toppon úgy döntött nem fog azonnal ajtóstul rontani a házba.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Márc. 06, 2011 3:39 am

Nem emlékszem, hogy valaha láttam volna életemben egy ilyen szép lányt, mint aki most a szemembe nézett. Gondolom döglenek érte a pasik ( nem úgy, mint értem ). Az idegen lány felsegít engem?? Nagyon kedvesnek tűnik és rendkívül közvetlen, ezért úgy döntöttem, hogy beszélgetést kezdeményezek vele.

- Semmi baj az én hibám volt, nem figyeltem eléggé! - válaszoltam neki teljesen őszintén.
- Olyan ügyetlen tudok néha lenni és azt sem tudom néha, hogy hol vagyok - mondtam neki.
- Amúgy én Bonnie vagyok - mondtam neki, bár a teljes nevemet nem mertem elárulni.
- Téged hogy hívnak? - Kérdeztem izgatottan.
Volt valami különleges a lányban, de nem kézzelfogható dolog, hanem valami más, amit még én magam sem nagyon értettem. Biztosan nem volt vámpír, mert azt megéreztem volna, így maradt a találgatás. Remélem a neve el fog valamit árulni arról, hogy mi is ő valójában, ám amikor kimondta a nevet, minden megváltozott.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Márc. 06, 2011 3:17 am

Dana már kiszúrta a sötét bőrű lányt, amikor tegnap megérkezett Mystic Falls-ba. Hamar rájött, hogy az idegen lány természetfeletti képességekkel rendelkezik. Csak követnie kellett apja jegyzeteit, hogy ezt megállapítsa. Belül még mindig nagyon fájt neki édesapja elvesztése, de most másra kellett koncentrálnia. Nem igazán volt bájcsevejes hangulatban, ezért gyorsan leakarta zavarni a boszorkánnyal való találkozást. Látta ahogy a könyvtárból kijött és lassú tempóban haladt át a főtéren.
- Ó jaj! Bocsánat! - kiáltotta amikor ,,véletlenül" elesett és lerántotta a földre a lányt. Igazából maga se tudta miért csinálta, de most ez tűnt a jó megoldásnak. - Olyan ügyetlen vagyok. - Tápászkodott fel a földről és a lány felé nyújtotta a kezét, hogy felsegítse.
(Nem gond, én meg ezt még nem igazán döntöttem el)
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Vas. Márc. 06, 2011 3:01 am

Bonnie Bennett békésen sétálgat Mystic Falls főterén, mivel még nem értesült a Caroline-t ért balesetről. A könyvtárban nem igazán talált kedvére való olvasmányt, ezért inkább úgy döntött elindul haza a főtéren keresztül. Ám ekkor hirtelen észreveszi, hogy követik és ez nem várt reakciót váltott ki Bonnieból. Hirtelen fordult meg készen a küzdelemre, ám nem látott senkit sem. Viszont ekkor hirtelen valaki megragadta a vállát és a földre rántotta. ( először,mint külső szemlélő mondtam el a szitut. Remélem nem gáz, de a következőkben rátérek az E/1-re )
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: A város főtere   Szomb. Márc. 05, 2011 11:31 pm

Mystic Falls főtere
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A város főtere   Today at 5:07 pm