The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Mystic Falls utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Tyler Lockwood

Hozzászólások száma : 59

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 4:34 am

Mosolyogtam- Nos megérkeztünk remélem tetszik.- ránéztem és vártam a válaszát.

/folyt. Lockwood villa/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alyson Waldorf

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 4:24 am

-Ahhaa... - mondtam mosolyogva. Elég nyakatekert választ adott, de én azért megértettem. Magam is nagy "összevisszabeszélő" vagyok, szóval ez nem akadály.
- California-ban maradtak. Anyám és a nagyi is boszorkány, apám meg egy tudatlan ember. - mondtam, és kuncogni kezdtem. Eszembe jutott, hogy mennyiszer kellett hülye magyarázatokat adni apámnak a boszorkánykodásra, mikor valamit észrevett. Viccesek voltak azok a kifogások.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 4:20 am

Tovább mosolyogtam- Igen mindig, de jó lenne nagyvárosba költözni pár évre aztán vissza jönni szeretem ezt a várost- olyan kedves lány és szép és tökéletes. Nem Ty nem csak egy lány a sok közül, de mondjuk boszorkány nem nem és nem ma lesz egy jó esténk és ennyi. Úristen saját magammal vitázok jól vagyok? Na de gyors felteszek neki egy kérdést-Öhmm...szüleid?- remélem jól vannak mert ha nem akkor a világ legcikibb kérdését raktam fel.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 4:12 am

Amíg mentünk, kérdezősködött. Szerencsére nem olyan életbevágó dolgokról faggatott, inkább csak olyan alapkérdéseket tett fel.
- 17 éves vagyok, California-ból költöztem ide. Ott születtem. - mondtam röviden.
- Te mindig itt éltél? - kérdeztem kíváncsian. Érdekelt ez a srác, bármennyire is tudtam, hogy mit akar tőlem. Azért jófej volt, meg minden, és vérfarkas, ami nagyon fontos.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 4:08 am

nagy mosoly-Hát akkor mennyünk megfogtam a derekát és úgy elindultunk a Lockwood villa felé. Milyen nagyszerű este lesz. Elégé csönd volt ezért elkezdtem beszélni- Hány éves vagy?Honnan költöztél Mystik Falls-ba?-és közben egy kicsit mosolyogtam. Jó, hogy unalmamban rendet ragtam a házba.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 4:02 am

Én is oda néztem, ahova Tyler, és a csaj csakugyan eltűnt. Felvontam minkét szemöldököm, de nem igazán érdekelt. Nem vámpír volt, aki meglépett, úgyhogy ennyi.
- Érdekes. - gondolkodtam el egy pillanatig, majd újra elmosolyodtam.
- Mehetünk? - kérdeztem, és vártam, hogy elinduljon. Mivel én nem tudom, merre kell menni, ő fog vezetni. Nem igazán szoktam magam rábízni senkire, de ez különleges eset.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:57 am

Hohó ma még be is rúgok hát ez az este tényleg jó lesz. -Én is imádom a Pinacoladát !- mosolyogtam majd magam mellé néztem- Hova tűnt a vérfarkas csajszi?- francba akkor már nem lesz hármasban. Egy kicsit szomorú mosolyt vettem fel- Hát akkor ma csak ketten leszünk-mondtam ,de jobb ketten lenni ,mint egyedül.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:50 am

- Ez jól hangzik. A tó úgyis jobb, mint egy folyó. - mondtam cinkos mosollyal. Lockwood villa, Lockwood villa... Rémlik, de most így hirtelen nem tudom, hogy az hol van. Jesszus, ez a srác a polgármester fia, aki vérfarkas. Na, ez már egyből nagy előny. Jól kifogtam, az biztos.
- Imádom a koktélokat! Főleg a pinacolada-t meg az ilyeneket. Jó erős legyen, az a lényeg! - mondtam vigyorogva.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:47 am

Hozzám? ez furcsa na mind1 anya úgy sincsen otthon hála istennek elment valami bor túrára áhhh... tök mind1-Rendben én a Lockwood villában lakom- mondtam hencegve - Van egy óriási kertünk amiben van egy tó abban is fürödhetünk- mondtam és vettem rá egy ragyogó mosolyt.- meg nagyon finom koktél is tudok keverni- és egy még ragyogóbban mosolyogtam.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:39 am

Nagyon érdeklődő ez a fiú... Máris szeretné tudni, hol lakok, mi? Na, azt nem. A házam tele van vámpírvadász cuccokkal, a pincében koporsókban vámpírhullák fekszenek és egy kisebb verbéna ültetvényem is van. Nem hiszem, hogy jól viselné bármelyiket is.
- Miért nem megyünk inkább hozzád? Én a város másik felén lakok, nem lenne sok értelme odáig elmenni. - mondtam egy féloldalas mosollyal, és felhúztam az egyik szemöldököm. Kíváncsi voltam, erre vajon mit válaszol.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:33 am

Lelkes mosollyal mondtam- Biztos messze laksz szóval nem muszály elmenni hozzád hisz a folyó is elég messze van meg senki nem lát minket-és hirtelen egy gondolat ment át az agyamon és ha elmennék hozzá fürdőruhát venne meg tudnám hol lakik és én mint a herceg vissza kísérném a házához és legalább tudnám, hogy hol lakik - de biztos, hogy hideg a folyó és lehet, hogy jól jönne pár törcsi is, szóval elmehetünk először hozzád és aztán folyó oké? - kíváncsi mosolyt vetettem rá hisz ha haza kísérem nála is történhet bármi.-egyébként egyedül laksz? - kedvesen rá néztem és vártam a válaszát.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:20 am

Ismét nevettem. Annyira látszott az arcán, hogy milyen választ vár tőlem. Nem akartam elrontani a kedvét azzal, hogy közlöm, nagyon erős boszi vagyok, és bármikor megidézhetek a fürdőrucit, így ezt válaszoltam:
- Nem, nincs. De ha gondolod, hazaugorhatok egyért. - mondtam szexi, féloldalas mosolyra húzva a számat. Alig vártam már, hogy halljam a tiltakozását.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:16 am

Igent mondott ez az!!! A boldogság az arcomon is látszot nagy mosolyt villantottam.Jaj de megint arról a hülye vadászatról beszél jó majd az is lesz de nem most- Na akkor irány a folyópart!!- lesz egy dögös boszi barátom mindig jól jön. - Ja és van fürdő ruhád?- kérdeztem és reménykedtem, hogy a szexy bőrruha alatt nincs bár amennyire fel van szerelkezve ki tudja. Nagy mosollyal vártam a válaszát és már az istent kérleltem, hogy ne legyen.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 3:06 am

Elgondolkodtam az ajánlatán. Végülis nem árt meg egy kis szórakozás. Végül csábos mosolyt villantottam rá.
- Rendben. Szeretem a folyókat és tavakat. Meg úszni is imádok. - mondtam még jobban mosolyogva. Amúgy is, jól jön egy vérfarkas barát egy olyan lánynak, mint én. Kelleni fognak a szövetségesek majd a vadászatoknál. Remélem, hamar összehaverkodunk a farkaskával.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 2:51 am

Unott mosolyt festettem az arcomra -Hát csak úgy sétálgatok nincs kedvem otthon ülni, de ha akarod én szívesen elkísérlek és megnézhetjük együtt például a folyó partot éjszaka igazán szép.Ja és nincs mit bármikor szívesen segíttek Alyson.-nagyon szépen mosolyogtam rá, hogy talán ma legyen egy kis kaland az életembe. Én is felnéztem az égre és vártam a válaszát. Remélem, hogy igent mond végre lenne egy jó estém.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 2:38 am

- Ma még sajnos nem, de ami késik, az nem múlik. - kacsintottam rá, majd elkezdte nekem ecsetelni a vámpírokkal kapcsolatos tudnivalókat. Mintha lövésem sem lenne róla, pedig évek óta vadász vagyok. Na, mindegy, nem fogom leégetni.
- Kösz a tippet. - mondtam egy mosoly kíséretében.
- És egy farkas mit keres az utcán ilyen későn? Most nincs telihold. - mondtam, és felnéztem az égre. Már majdnem tele volt a hold, de azért még hiányzott belőle. Valószínűleg egy héten belül telihold lesz. Akkor aztán félhetnek...
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 2:33 am

Na akkor most nagyon kemény fiúsra kell vennem a figurát ne, hogy szégyenben maradjak.Gyors felvettem egy kicsit ravasz mosolyt- És öltél már vérszopót ma? - ha új itt nem tudja, hogy nappal is járnak. Na mindegy majd én elmondom, hogy mi van itt Mystik Falls-ban csak jobban tudom. Mondjuk lehet belőle egy új szövetséges is - Egyébként végig nézted már Mystik Falls-ot nagyon sok jó hely van pl. a Grill vagy az erdő a vámpírok kedvenc helye csak úgy megsúgom -mondtam nagy képűen. A lányra mosolyogtam- Ja és nappal is tudnak járni vagy is a legtöbbjük - vigyorogtam tovább.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 1:43 am

Elnevettem magam. Szegény srác... Először azt hittem, ő Mystic Fall's nagymenője, erre itt kérlel, hogy ne szúrjam le.
- Ne aggódj, nem foglak. Őt is csak azért szúrtam le, mert vámpírszaga volt. - mondtam a lány felé bökve a fejemmel.
- Ma érkeztem, és azért, mert hallottam, hogy sok itt a vérszopó. - mondtam mosolyogva, majd körülnéztem. Az utca üres volt, csak mi hárman voltunk itt.
- Bocsi, amiért majdnem kinyírtalak. Bűzlöttél a vámpírszagtól. - mondtam egy fintor kíséretében a lánynak, akit az imént szúrtam le.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 1:36 am

Kicsit meglepődve és megrémülve -Igen az vagyok, de léci ne szúrj le! - és gyors vissza váltottam macsó stílusba. Boszorkány érdekes nem lehet nagy ereje ha karókkal öli a vámpírokat. Látom, hogy mosolyog vissza mosolygok rá. Segítettem a lánynak felállni. Ez tényleg egy érdekes éjszaka lesz. Gyors bedugtam a zsebembe a kezem - Mikor jöttél Mystik Falls-ba és miért?-kérdeztem Alysontól.Aztán a másik lányra néztem - Jól vagy?- milyen hülye kérdés persze, hogy nem 2 perce szúrtak a karjába egy karóval. Jobban megnéztem a vérfarkas lányt és ő is nagyon szép és csinos. Hirtelen pár érdekes ötlet jutott eszembe, hogy mit csinálhatnánk hármasban. Mi közben el gondolkodtam nagyon mosolyogtam vajon miért?
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 1:22 am

Láttam a meglepettséget Tyler arcán és a hangjából is kihallottam. Féloldalasan elmosolyodtam.
- Boszorkány vagyok, megérzem az ilyesmit. Te is farkas vagy. - mondtam mosolyogva, a leszúrt nőre ügyet sem vetve. Csak nyögdösött, és próbálta kihúzni a karjából a karót. Megigazítottam magamon az övemet, majd a vérfarkas lány felé fordultam, és kirántottam belőle a karót.
- Ezt visszakérem! - mondtam ismét egy félmosollyal, majd visszatettem a helyére. Egyrészt, mert iszonyú nehéz kifaragni egy ilyet, másrészt, mert nem akartam, hogy mérgében belém döfje. Az nem lett volna jó.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 1:17 am

A nagy mosolyom hirtelen eltűnt. Az elől álló csaj megfogott egy karót és izomból bele vágta a mögötte álló lányba. Úristen mit csinál? Aztán hallom, hogy vérfarkas??? Akkor nem csak egy vérfarkas van Mystik Falls-ban akár több is lehet. A KICSIT erőszakos lány felém fordul és azt mondja "Szia Tyler Alyson vagyok". Kicsit meg lepődve elgondolkozom Alyson milyen szép név és milyen gyönyörű lány tartozik hozzá. Gyanakodva megkérdezem Alysontól - Honnan tudod, hogy vérfarkas??? - és tátott szájjal nézzek rá.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Csüt. Aug. 04, 2011 1:02 am

Az árnyékhoz, amit először észrevettem, egy fiú tartozott. Ám amikor úgy köszönt, "Sziasztok", megértem valaki mást is. Egy vámpír szagát, közvetlenül mögöttem állt. Előrántottam az egyik karót az övemből, és egy gyors fordulattal belevágtam a karjába. Hátráltam tőle egy lépést, és jobban szemügyre vettem. Nem nézett ki vámpírnak, és ahogy jobban beleszagoltam a levegőbe, rájöttem, hogy nem is az. Csak vámpírok szaga volt rajtad.
- Nos, vérfarkas, miféle ismeretséged van vámpírokkal? - kérdeztem, majd a srác felé fordultam.
- Szia Tyler, Alyson vagyok. - mondtam, és kezet nyújtottam neki.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Szer. Aug. 03, 2011 8:57 pm

A Grillből jövök ,de még nincs kedvem haza menni ezért elindulok sétálni a sötét éjszakába hát ha találkozom pár jó arccal. Közben azon merengek, hogy lassan újra telihold. Befordulok az egyik utcába és látok két csinos árnyékot közelebb megyek, hogy szemügyre vegyem őket. Az egyikük fekete bőrcuccban fakarók az övén. A másik ismerősnek tűnik. Én macsósan rájuk köszönök - Sziasztok! -mondtam és vigyorogtam - Még szerintem nem ismerjük egymást Tyler Lockwood.-
és nyújtottam a kezem. Hirtelen szembe találkozom két gyönyörű arccal. Hát lehet, hogy ez az este nem lesz unalmas.
Nina Damian

Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Szer. Aug. 03, 2011 9:19 am

Már jó pár hete nem mozdultam ki a házból hisz szinte mindenem meg volt. Danarol mostanság nem hallottam semmit lehet , hogy elnyelte a föld, de kitudja? Kezdett unalmassá válni az életem ezért inkább elmentem sétálni egyet a városba. Simán sétálgattam az utcánkon mikor egy érdekes embert vettem észre. Igen csak kíváncsi lettem ezért egyre közelebb mentem hozzá. Érdekes felszerelése volt , de a sötétben nem annyira lehetett látni. Olyan közel mentem hozzá, hogy csak két lépésre volt tőlem, de a háta mögött álltam meg és nem mertem megszólítani ki tudja, hogy milyen teremtés.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Szer. Aug. 03, 2011 8:44 am

Végre itt vagyok. Épp csak pár perce érkeztem meg, máris nekiláttam a vadászatnak. Esteledett, így nem lehetett olyan nehéz ráakadni egy két vérszívóra, hisz ilyenkor vadásznak. Egy fekete bőrruha volt rajtam, fekete övvel, melyen a fegyvereim lógtak. Fakarók, fatölténnyel töltött puskák, pisztolyok, valamint verbénás fecskendők. Teljes mértékben fel voltam készülve. A hátamon még egy tartóban egy karólövő készülék is volt. Magassarkú csizmám hangosan kopogott az éjszaka csendjében. Szerencsére megszoktam a sötétséget, és néhány lámpa is égett, így nem okozott gondot a látás. A szemem sarkából mozgást és árnyakat láttam, így odakaptam a tekintetem, hogy lássam, mi is van ott.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls utcái   Today at 5:07 pm

Mystic Falls utcái
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja