The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A villához tartozó kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Tyler Lockwood

Hozzászólások száma : 59

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 6:05 am

-Hát szerintem előbb együnk majd utána felgyújthatod a házat...ja és azt tudom, hogy ki kell venni a dobozból, de utána mit kell csinálni a pizzával??- egy kicsit kínosan érzem magam, hogy nem tudok egy mirelit pizzát sütni- Ciki, hogy nem tudok meg sütni egy szerencsétlen pizzát?-de tényleg nem tudom, szóval ki kell venni a dobozból és ......olvasztani ....vagy sütni...áhh ilyenek nem értek-Szóval tudsz főzni?-na most már tényleg éhes vagyok, de le nem tudom venni a szemem róla olyan szép...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alyson Waldorf

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:59 am

Ismét elnevettem magam.
- A mirelit pizza jól hangzik. - mondtam kuncogva, majd ránéztem.
- Attól függ, mit szeretnél látni. Elég sok van bennem erőből, szóval szinte bármire képes vagyok. - mondtam vigyorogva. A családom mindig is a nagyobb, hatalmasabb boszorkány családok közé tartozott, a nagyon régi ősöm valami vezető is volt, de ennek nem nagyon néztem utána. Szóval nem vagyok híjján varázserőnek.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:55 am

-Na ne...-elállt a szavam amikor megláttam a kis pislákoló tűzecskét a tenyerében-Te tényleg nagyon jó vagy ebbe a Csiribú-Csiribában-röhögtem-Mit együnk van mirelit pizza vagy pirítós meg még pár dolog a hűtőben!- na végre kaja éhen hallok, nagyon nem fogom lenyűgözni a konyhai tudásommal.Vigyorogtam-Még mit tudsz a képességeiddel ??-
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:50 am

- Sejtettem, hogy valami ilyesmit fogsz mondani. - mondtam nevetve, majd kiléptem az öleléséből, és felfelé tartottam a tenyeremet. Alig kellett koncentrálnom, máris megjelent benne egy kis tűzcsóva.
- Na, még mindig röhögsz? - kérdeztem vigyorogva, majd összecsuktam a tenyerem, és újra mellé álltam.
- Ehetünk, ha gondolod. - mondtam, majd elindultunk vissza, a ház felé.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:44 am

Röhögve mondtam-Gyújtasz tűzet, én meg táncot járok körülötte ??!!-kíváncsi vagyok mit mond erre.Hirtelen megéheztem- Nem meggyünkbe enni valamit híres vagyok az isteni pirítósomról!-nevettem és meg sem vártam a válaszát vissza fordultam vele a kezem még mindig a derekán biztos tetszeni fog neki a ház többi része főleg a bálterem.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:38 am

- Nyugi, jól bírom a sétát. - mondtam nevetgélve. Hogy nézne ki, ha nem bírnám jól? Valószínűleg kövér lennék... Hű, de rusnya lennék kövéren.
- Ne aggódj annyit, ha fázok, akkor majd gyújtok tűzet. - mondtam, és rákacsintottam. Valószínűleg nem fogja elhinni nekem. De nem baj, majd megmutatom neki. Meg fog lepődni, azt garantálom.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:28 am

Nevetgélve mondtam-Fogalmam sincs, de nagyon nagy ,de ha fáradt vagy szólj! - remélem nem, mert csodálatos vele sétálgatni a kertben.-Nem fázol?-kérdeztem. Olyan jó érzéssel tölt el, hogy egy normális lánnyal lehettek mondjuk normális lánynak nevezni egy boszorkányt kicsit furcsa, de most nem számít, hogy vérfarkas,vámpír vagy boszorkány csak az, hogy ő itt van. Az arcát a holdfény gyönyörűen megvilágította.Ráadásul még csillagos is az ég.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:22 am

- Persze, sétálhatunk. - mondtam, és én is kuncogtam a megjegyzésén. Hát, igen. Egy ekkora birtokot körbejárni már önmagában edzés, főleg, ha futva teszi meg azt a távot. Elindultunk valamerre, de nem igazán figyeltem az irányt. Csak mentem arra, amerre Tyler húzott. Közben a kertben gyönyörködtem. Ez nem is kert, inkább egy... egy hatalmas park erdővel meg mindennel.
- Mekkora ez a "kert"? - kérdeztem nevetve.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:14 am

Mondtam-Hát igen ezért vagyok ilyen fitt egy nap minimum 5 km sétálok-röhögtem-Sétálunk a kertbe?Most nagyon szép.-mosolyogtam. Nem tudom mi lesz ma este, de nem olyan lesz mint a többi lánnyal. Remélem ő is így gondolja. Végre nincs szó a vadászatról remélem egy ideig nem is lesz.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Csüt. Aug. 04, 2011 5:10 am

/ Mystic Fall's utcáiról/

Ahogy megérkeztünk, a szám is tátva maradt. Tényleg villa volt, nem csak úgy mondták rá. A hozzá tartozó kert hatalmas volt, ahogy a ház is. Akkora lehetett, mint egy múzeumépület, vagy még annál is nagyobb.
- Azt a mindenit! Nagyon szép helyen laksz. - mondtam, és jobban körülnéztem a kertben.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Hétf. Aug. 01, 2011 10:12 pm

ÚJRAINDUL A TÉMA! VAGYIS A RÉGI BESZÉLGETÉS LEZÁRT!!
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Nina Damian

Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Hétf. Ápr. 04, 2011 7:24 am

Láttam a vér kicsit felizgatta alig bírt magával. Rájöttem , hogy ő vámpír hálát adok Dana édesapjának a jegyzeteiért , hogy mindent leírt a vámpírokról. De ezzel magam is felfedtem kis titkomat. Mondta , hogy most kvittek vagyunk és ne mondjak semmit se főleg Ty érdekéken. Egy bólintással bele egyeztem a hallgatásba. Szintén bólintott a lány és beszállt az autóba és elhajtót. Nina még pár percig ott maradt és gondolkodott.

/Befejezett/
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Hétf. Ápr. 04, 2011 7:11 am

Hipnotizálva. Hát persze. megigézték. ~ De vajon kinek állt érdekében az, hogy Tyler megöljön valakit? ~ Még a gondolatába is beleremegtem ennek a feltételezésnek, ám a jelek egyértelműek voltak. Aztán Tyler felhevült teste, az a kiáltás..itt valami nagyon nem stimmel. Éppen a lánnyal való bájcsevej lezárása következett volna, amikor megláttam azt a kezét amellyel az imént a táskájában matatott. Az ujja vérzett, és minden erőmre szükségem volt ahhoz, hogy megálljam azt, hogy nekiessek. Azonban mikor már azt hittem a fejemben épített gátjaim leomlanak a seb eltűnt, és meglepetten néztem a lányra.
- Na jó. Úgy látom neked is van titkolnivalód. Én most elmegyek, te nem mondasz semmit és kvittek vagyunk. Tyler érdekében. -nyomtam meg az utolsó két szót annyira, amennyire csak lehetett.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Hétf. Ápr. 04, 2011 6:59 am

Hát a lány az elején igen rám förmedt de utána meg bocsánatot kért. Kicsit gyanús volt nekem. De azért válaszoltam kérdésére.
-Hát úgy 10-15 perce rángatta el mellőlem és elég furcsán viselkedett mintha hipnotizálva lett volna, és minden képen a szobájába akart menni az a lány. -Mondtam. Közben kipróbáltam valamit. Elkezdtem kutatni a táskámba és végre megtaláltam a kulcsomat. Végig húztam rajta az ujjamat és vérezni kezdett de sietnem kellet vele mert hamar be gyógyul. De mielőtt kivettem volna kezemet a táskából már be gyógyult. Volt egy sejtésen , hogy nem egy egyszerű ember ez a lány mert ahhoz túl furcsa. Újból felsértettem és gyorsan kivettem a kezem a táskából és még vérzett és nem érdekelt ha a lány előtt gyógyul be. De Ninanak meg kell tudnia az igazságot.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Hétf. Ápr. 04, 2011 6:46 am

Már csak ez hiányzott. Egy szemtanú. Remek. Ekkor jutott eszembe az igéző képességem, ám mielőtt bevetettem volna szöget ütött a lány egy érdekes mondata. Vajon mi lehetett olyan sürgős ami nem várhatott a kocsiban holtan fekvő lány számára, és ami végül a halálához vezetett.
- Mégis mikor rángatta el mellőled? Mondott valamit? hallottál valamit? -kérdeztem kissé ráförmedve a lányra, ám próbáltam visszavenni a hangerőből, mivel válaszadás helyett így inkább az ellenkezőjét fogom elérni.
- Bocsi az előbbi hangnemért. Szóval hallottál valami? Nagyon fontos érted? Tyler érdekében. -mondtam ezúttal sokkal higgadtabb, ám még mindig komoly hangnemben.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Hétf. Ápr. 04, 2011 6:30 am

Tyler hamar ott hagyott mert egy lány akart vele lenni. Kicsit zavart de beletörődtem. Hamar vissza is ültem a kútnak a szélére és csak nézelődtem. Néhány perc elteltével halk hangokat hallottam és a ház felé néztem. Észre vettem, hogy valami alakzat kiesett egy ablakon. Meg ijedtem egy kicsit de higgadt maradtam. Kicsit közelebb mentem és láttam , hogy egy lány fekszik a földön és nem mozdul. Furcsa érzésem keletkezett amit még egyszer se éreztem. Nem tudtam kinek a szobája van ott ahol a lány kiesett de majd kiderítem. Kis idő után hátrálni kezdtem , hogy lelássanak. Elég messze kerültem a holttestöl. Vártam pár percet hátha történik e valami. És történt is. Egy szőkés hajú lány jött ki a házból és egyből fölkapta a lány holttestét. Figyeltem , hogy hova viszi és láttam , hogy könnyedén beteszi Tyler kocsijába. Nem haboztam és oda mentem, hogy ki kérdezzem, hogy mi történt. Gyorsan a háta mögé kerültem és mikor megfordult megijedt.
-Szia bocsi nem akartalak megijeszteni. -Mondtam.
-Bocsi, hogy megkérdezem de mindent láttam vagyis azt , hogy a lány kiesett az ablakon. -Mondtam komolyan.
-Te talán megtudod mondani , hogy mi történt ugye? -Mert azt láttam rajta , hogy meghalt.
-És most hova akarod vinni? -Támadtam le a kérdéseimmel a lányt.
Mielőtt válaszolt volna rájöttem , hogy ez a lány volt az aki elrángatta Tylert.
-Te ugye Tyler jól van? -Mert pont ez a lány rángatta el ez előbb.
Nina nagyon gyanakvót , hogy most mi történt.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Hétf. Ápr. 04, 2011 2:21 am

Minél kevesebb emberrel érintkezve akartam eljutni a kertbe, oda, ahol a lány teste feküdt és reméltem, hogy addig senki nem boltlik bele, vagy szó szerint, vagy úgy egyáltalán...
Már elég jól ismertem a házat, mivel kiskorom óta sokat vendégeskedtem Lockwood-ék házában, és bár nem voltunk mindig a legjobb kapcsolatba, valahogy a baráti társaságunk mindig is megegyezett. Így tehát tudtam, hogy ha gyorsan ki kell surranni akkor a konyha melletti hátsó ajtót kell választani. Szerencsére egy akcióban lévő párral sem találkoztam, hozzáteszem annak ellenére, hogy ez az eldugott hely sokszor adott helyet efféle fajtalankodásoknak.
Gyorsan leértem oda ahol a holttest feküdt és megnyugodtam mikor láttam, hogy az még mindig érintetlenül hever ott, ahová esett. Könnyedén felkaptam a hullát és elég simán tettem be a hullát Tyler autójába, ám mikor már azt hittem zökkenőmentesen ment minden, egy lány hirtelen ott termett mellettem.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Vas. Ápr. 03, 2011 2:31 am

Tyler látva, ahogy Nina elpirul, lassan eltolta magától a lányt, megfogta a karját, és megpörgette, majd visszahelyezte a kezeit a lány derekára, míg ő a karjait a fiú nyaka köré fonta. Tudta, hogy hogy kell levenni egy lányt a lábairól, az apja sok titkot elárult róla.
- Hé Tyler! - kiáltott egy ismerős lány, akinek még mindig nem tudtam a nevét, és figyeltem ahogy leszalad a lépcsőn.
- Azt hiszem, hogy most mennem kell. Házigazdák átka - vigyorgott Ninára, majd lehajolt, felemelte a lány kezét, és nyomott egy csókot a kézfejére. - Egy öröm volt veled táncolni - kacsintott a lányra, majd megfordult, és vigyorogva megindult a másik felé.
- Stacey! - mondta boldogan, mire a lány hitetlenül bámult rá.
- Brenda! - Tyler felnevetett, hogy még ezt sem tudta kitalálni, majd átkarolta a lány vállát és visszahúzta a villába.
- Tudom, hogy Brenda. Csak ugrattalak - mosolygott sunyin a lányra.
- Azt ígérted, hogy megmutatod a szobád - hisztizett a lány, amit Tyler ki nem állhatott, de mit sem törődve a helyzettel, bólintott, majd megindultak felfelé.
Mikor felértek Tyler szobájába, amint beléptek, eszébe jutott Jenny. Ahogy pár órája ők álltak itt kettesben, és ahogy a lány gyengéden megcsókolta... képtelen volt kiverni a fejéből.

BEFEJEZETT
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Vas. Ápr. 03, 2011 2:07 am

A rosszkedvemből hirtelen kihúztak mert Ty meglepetésemre felkért táncolni. Udvariatlan lett volna ha vissza utasítom ezért elfogadtam a felkérését. Igaz nem tudtam táncolni de egy próbát meg ért.
-Csak szólok nem vagyok valami jó táncoló. -Mondtam mosolyogva. De ahogy észrevettem Tyler se volt olyan ügyes táncban de legalább valami közös is van bennünk és talán lesz is. De ezt az ember nem tudhatja előre. Nem hiszem , hogy járna egy nála fiatalabb lánnyal de ezt se lehet tudni. Bentről pont egy lassú szám hallatszott és arra táncoltunk. Hát mit ne mondjak elég romantikus volt még el is vörösödtem.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Vas. Ápr. 03, 2011 1:56 am

Tyler érezte, hogy a lány hangulata egyik percről a másikra megváltozik. A földet kezdte bámulni, majd átvezette a tekintetét a lányra, és halványan elmosolyodott.
- Talán meg tudom érteni - motyogta magában, és arra gondolt, amikor a teste teljesen megőrül, hirtelen elönti a feszültség és az agresszió. Olyankor legszívesebben kitépte egy fát gyökerestül, de tudja, hogy talán még az sem oldaná meg a problémát.
Elnézve a lányt, tudta, hogy fel kell dobnia a hangulatát egy kicsit, ha nem akarja, hogy másnap valaki úgy emlékezzen a bulijára, mint élete legrosszabb napjára. Tyler lassan felállt, majd kinyújtotta a lány felé a kezét, és mikor az elfogadta, gyengéden felhúzta, átkarolta mind két kezével Nina derekát, a lány karjait, pedig felrakta a nyakába, és megvárta, míg azok köré fonódnak.
- Remélem nem gond, ha táncolunk egy kicsit - vigyorgott lehengerlően a fiú, majd ide-oda helyezte a testsúlyát, valamiféle táncot imitálva.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Vas. Ápr. 03, 2011 1:49 am

-Hát nálam nem is tudom , nálam most teljes zavar van. -Mondta.
-Az én életem elég bonyolult lett mostanság de te ezt nem értheted. -Mondtam igen komolyan. Közben az egyik kezemet a vízbe tettem és éreztem , hogy kezd kicsit lehűlni a forró kezem. Ez az átkozott átok miért kell farkasnak lennem miért nem lehetek normális mint a többi? -Kérdeztem magamba. Közben a kedvem is kezdett elmenni a bulitól. Kellet nekem ezt meg kérdeznem! -Szidtam saját magamat de úgy , hogy meg ne hallja. Farkas élet bajjal jár.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Vas. Ápr. 03, 2011 1:36 am

Tyler sóhajtott, majd mosolyogva kémlelte a lány arcát. Annyira tökéletes volt, fiatal és ártatlan... Halkan felne
vetett mikor meghallotta a lány kérdését, majd sóhajtott, és beletúrt a hajába. Talán nem lenne jó, ha elárulná neki, több egy éjszakás kalandja volt már, mint csillag az égen, ezért inkább a B verzió mellett döntött, ami sokkal alkalmasabb ehhez a beszélgetéshez.
- A szerelem egy nagy baromság - mondta meg az őszintét, majd látván a lány arckifejezését, helyesbített. - Legalább még - vigyorgott, majd belekortyolt az italába, és lötyögtetni kezdte a tartalmát. - Nem voltam még szerelmes - vonta meg a vállát, majd sunyin mosolyogva a lányra nézett. - Na és nálad, mi a helyzet? - kérdezte kíváncsian, majd ismét belekortyolt a poharába.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Vas. Ápr. 03, 2011 1:28 am

-Nah igen a levegő jót tesz az emberrel. -Mondtam. Közben nyújtotta felém a poharát , hogy kérek e de ügyesen hárítottam.
-Köszi nem kérek nem nagyon iszok még alkoholt. -Mondtam.
Közben azon töprengtem , hogy Ty tud e valamit a természet feletti lényekről vagyis a vérfarkasokról, vámpírokról és így tovább. De inkább még vártam ezzel. Inkább élvezem a társaságát amíg lehetséges.
-Te , hogyan állsz szerelem kapcsán vagy valahogy hasonlóan? -Kérdeztem Ty-tól össze vissza mert zavarban voltam. Remélem, hogy nem fog hirtelen, ő hogyan is mondjam furcsának találni és remélem , hogy egyenes választ ad. Lehet, hogy most még túl korai volt megkérdeznem? vagy nem? kíváncsi vagyok a válaszára. -Ezeket gondoltam magamba.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Szomb. Ápr. 02, 2011 11:56 pm

Tyler csak erőszakkal bírta levenni a szemét a lányról, majd amint ez sikerült, felemelte poharát, és kortyolt belőle egyet.
- Kint jobb a társaság - kacsintott Ninára, majd a lány felé nyújtotta a poharát. - Kérsz? - kérdezte, és kicsit sem rejtve véka alá, végigpásztázta a lányt. Nina sem viselt hosszabb ruhát, mint a lányok többsége bent, de ennek Tyler nagyon is örül. Hisz... melyik férfi ne örülne annak, ha a nők tálcán kínálják fel bájaikat? - Mellesleg... nekem sem ártott egy kis friss levegő - jegyezte meg válvonogatva Tyler, majd a bejárat felé nézett, és látta, hogy bent a hatalmas tömeg együtt mozog, villódznak a fények, és dübörög a zene. Imádta a partikat amiket szervezett, és büszke is volt rájuk. Na meg... nem utolsó sorban, ő volt Mystic Falls legjobb buliszervezője.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Szomb. Ápr. 02, 2011 11:43 pm

Nina továbbra is nézegette a csillagokat. Közben észrevettem , hogy Tyler már mellettem ült.
-Szia Ty! -Mondtam neki.
-Egyébként tetszik a buli csak egy kicsit kijöttem levegőzni. -Mondtam mosolyogva. Nina szép szemekkel ránézett Tyler re és nem hiszi el , hogy belé lett szerelmes. Mondjuk Nina nem mondta el Tynak , hogy szerelmes belé ki tudja , hogy ő is úgy érez e iránta. Nina csak továbbra is nézte és közben elpirult.
- És te? hogy, hogy nem vagy bent a partin? -Kérdeztem igen kíváncsian.
Míg Ty válaszára várt addig megint elkezdett gondolkozni. Jaj Nina nem túl korai még szerelembe esni? -Magamban kérdeztem.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A villához tartozó kert   Today at 9:31 am

A villához tartozó kert
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» -=Villám Elemű Jutsuk=-
» Menyétek kódexe