The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A város körüli erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Jenny Marin

Hozzászólások száma : 94

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 11:59 pm

Úgy láttam sikerült javítanom valamicskét Caroline hangulatán mindaddig, amíg azt a bizonyos kérdést fel nem tettem. Úgy látszik még ő maga sem tudja, hogy mit is akar valójában.
- Semmi gond, menj csak nyugodtan.- mondtam és közben az órámra pillantottam. Tényleg elég későre járt, de valahogy most nem voltam még fáradt.
- Én is örülök hogy megismerhettelek. Persze, jó lenne még találkozni. Mondtam egy mosoly kíséretében. Gyorsan telefonszámot váltottunk és a következő pillanatban már Car el is indult.
- Igazán nincs mit!- kiáltottam utána majd én is elindultam vissza az erdő felé. Egy darabig még a város fénye megvilágította az erdőt, de utána már teljesen sötét volt, ami annyira nem nyerte el a tetszésem, bele se gondoltam, hogy ilyen sötét lesz itt. Mindenesetre próbáltam kitalálni.

BEFEJEZVE!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Caroline Forbes

Hozzászólások száma : 75

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 8:32 am

- Valami olyasmi - felelem Jenny hasonmás kérdésére, és megvonom a vállam jelezve annyira nem érdekel a dolog. - Néha hallok valamit erről arról, ha nagy szerencsém van. - nem kötnek mindent az orromra, teszem hozzá gondolatban.
- Ezt jobb ha megszokod, ugyanis én vagyok a suli Pletykafészke, tudod nagy P-vel - nevettem el magam én is és hirtelen sokkal jobb kedvem lesz. Jenny pozitív hatással van rám, és ennek nagyon örülök.
- Hidd el jön az majd - kacsintottam rá vigyorogva, viszont a következő kérdés után rögtön lefagyott onnan.
- Ez egy elég bonyolult történet Jen - pillantok rá pár perc csönd után - Még én se tudom mit érzek igazán. - mosolygok rá szomorúan. Nem akarok Stefanról beszélni mert úgy érzem nem lennék képes zokogás nélkül végigmondani.
- Sajnos nekem mennem kell így is nagyon elmaradtam - mutatok az órámra ami már az éjfél felé közeleg. Mindegy anya úgy sincs itthon.
- Örülök, hogy megismertelek Jenny. Ha van kedved máskor is összefuthatnánk - egy gyors telefonszám csere után felkapom a cipőm és intek egyet Jennynek.
- Köszi Jen, tényleg mindent! - kiáltom vissza majd futni kezdek. Már kint járok az erdőszélén amikor hirtelen gondolatból előveszem a mobilom és pötyôgni kezdtem.

Elég ha annyit mondok Stefan? Wink
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 7:25 am

- Hát.. ez egy elég fura történet, de igazából nem is érdekes. - mondtam Caroline-nak. Igazából magam sem tudtam, hogy miért mentem oda, de nem bántam meg, hogy ott kötöttem ki. Jót beszélgettem Bonnie-val és ez a lényeg.
- Várjál csak. Ehhez a névhez én valami hasonmást kötöttem, vagy összekeverek valami?- kérdeztem tőle. Nem tudtam pontosan, hogy mire emlékszek, de valami volt.
- Hát, úgy egy éve.- mondtam és közbe visszaemlékeztem arra a napra, mikor közölték velem. Nem mondható életem legjobb napjának, de nem is a legrosszabbnak. Most már, ahogy visszaemlékszek csak egy kedvesnek nem kedves, inkább egy mérföldkő az életemben.
- A kis kíváncsi!- nevettem el magam.- Nem nincsen. Nem sok mindenkivel ismerkedtem meg mg, mióta itt vagyok és végül is várom az igazit.- mondtam a kis kíváncsi Car-nek. Szite csak úgy csillogott a szeme a kíváncsiságtól.
- Nah, és neked? Esetleg egy kiszemelt?- kérdeztem,már miután a szavak elhagyták a számat rájöttem, hogy ez lehet hogy nem a legjobb kérdés volt.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 7:12 am

- Mit kerestél te a Salvatore házba? - ráncoltam a homlokom, miközbe bekaotam egy marék csokigolyót. Nyami, ez jobb mint a nyuszi.
- Hát úgy fél, egy éve kb... - basszus mikor is? Komolyan fogalamam simcs... - Egy Kathrine Pierce nevű szadista vámpír változtott át, lehet, hogy ismered elég népszerű erre - fintorodta el.
- És te? Mióta tudod, hogy boszi vagy? - kérdeszten kíváncsianl, és rámosolyogtam. Egy boszi és egy vámpír, ketten egy sötét kihalt erdőbe beszélgetnek. Idilli.
- Van esetleg valaki akit a barátodnak nevezhetsz? - hajoltsam közelebb hozzá bizalmasan, nagy vigyorral a képemen. Nem nem vagyok pletykaéhes áh dehogy!
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 6:36 am

- Bonnie-val múltkor találkoztam a Salvatore házban.- meséltem Caroline-nak, aki még mindig nagyon szomorú volt.
- Köszönöm.- mondtam mosolyogva. Nem tartottam magam valami nagy boszorkánynak, mert nem vagyok egoista és nem is voltam olyan jó, de pár dolgot azért tudtam. Néha azért jól jönnek az ilyen dolgok, egy kis színt visznek az életbe.
- Biztos minden rendbe fog jönni közted és a barátaid között, csak idő kell.- mondtam és közben a kezemet a vállára tettem sugallva, hogy tényleg minden rendben lesz.
- Oh, igen köszönöm.- vettem ki a zacskóból egy csokigolyócskát. Szerettem ezek a színes nyalánkságokat, olyan viccesek voltak.
- És, amúgy mióta vagy vámpír?- érdeklődtem kíváncsian és közben próbáltam egy kicsit terelni a szót.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 6:26 am

- Ismered őket? - ráncoltam a homlokom. Végülis Bonnie boszorkány tehát...és még régebben beszélt róla, hogy minden boszorkány rokona egymásnak. Ez azért fura.
- Az amúgy ügyes volt - mutattam az elhajított kőre, és elvigyorodtam. Tetszik ez a csaj, van benne spiritusz.
- Bonnie nem említette, hogy ismer más boszit is - gondolkodtam el, majd halkan sóhajtottam - Bár ha belegondolok, nem is nagyon beszélgettünk - suttogtam szomorúan és átkulcsoltam a felhúzott lábamat. Hirtelen eszembe jutott, hogy meg indulás előtt befutottam a boltba egy kis csokiért ami még mindig a zsebembe lapult.
- Kérsz? - nyújtottam felé, az M&M's csokigolyókat amiket imádok. Vagy húsz zacskó van elrejtve az egyik cipős dobozva, amit havonta fel kell töltenem.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 6:17 am

- Sok gyakorlással a boszorkányok sok mindenre képesek.- mondtam Caroline-nak. Hogy kicsit nyomatékot adjak a szavamnak gondoltam csinálok is valamit. A mellettünk lévő nagy kődarabra gondoltam. Koncentráltam és a következő pillanatban eldobtam jó messzire ( persze nem a kezemmel)
Caroline-ból hirtelen kitört minden és egyszerre elmondott mindent. Csak kapkodtam a fejem, hogy mindent megjegyezzek. Közben volt pár néz amit jobban megjegyeztem és ismerőset is hallottam.
- Levegőt is vegyél Car.- mondtam neki hirtelen, mikor már egy jó ideje beszélt.
- Várjuk, ezt most egy kicsit sok volt egyszerre.- mondtam az igazat, de azért örültem, hogy elmondta ezt nekem. Így legalább egy kicsit a lelkén is könnyített.
- Stefan és Damon Salvatore? És Bonnie Bennett?- kérdeztem vissza, hogy megbizonyosodjak, hogy erre az emberekre gondolt-e. De mikor én találkoztam Bonnie-val akkor nem gondoltam volna, hisze ő annyira kedves és megértő volt.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 6:03 am

Jenny, végre feleresztett és megbiztosított róla, hogy nem vagyok méltó az öldöklésre. Szimpatikus lány volt, és végre egy szöszi! Oké, ez cinikus volt...
- Olyat is tudtok? - ráncoltam a homlokom. Vajon Bonnie hányszor túrkálhatott a fejemben?
- Csak sok minden összejött a napokban - vontam meg a vállam szomorúan, és éreztem, hogy mindjárt kirobban belelőlem minden. Nem tévedtem.
- Oké, az van, hogy nem rég totálisan összevesztem az egyik barátommal aki vérfarkas, aztán megtudtam, hogy a barátnőm terhes a volt pasijától, pedig per pillanat a bátyjával jár, akik szintén vámpírok. Jah és ha ez nem lenne elég ma délután átmentem Stefanhoz, az öccséhez és valahogy a földön kötöttünk ki és aztán megcsókolt, és nem tudom a többi jött magától. Aztán a boszi barátnőm Bonnie felhívott, hogy Elena, Stefan volt barátnője korházba van. Ekkor tudatosult bennem, hogy mekkora egy ribanc lehetek, aztán elmentünk a korházba és...- indegesen a hajamba túrtam, és a kezembe temettem az arcom - Nem tudom, mi bajom van. De te nem láttad Bonnie gúnyos, lesujtó pillantását Jen - pillantok rá. - Az maga a halál.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 5:26 am

Hamar leesett Caroline-nak, nem volt buta lány. És ahhoz képest, hogy vámpír elég kedves volt, sőt. Úgy látszik itt Mystic Falls-ban csupa kedves vámpír lakik, vagy csak nekem volt mázlim és a kedvesekkel találkoztam eddig. Majd kiderül, mindenesetre örülök, hogy találkoztam Caroline-nal.
- Valahogy nem is tudtalak volna téged elképzelni, úgy, miközben megölsz egy ember.- mondtam és közben rámosolyogtam. Még mindig látszott rajta, hogy valami nagyon nyomja a szívét.
- Gondolatolvasásra gondolsz, vagy pontosan mire?- kérdeztem vissza, mert pontosan nem értettem mire célzott. Valahogy estére már nem fogott olyan jó az agyam.
- Miért van ilyen rossz kedved?- kérdeztem meg tőle. Nem bírtam tovább nézni, ahogy magába roskadva szomorkodik. Látszott rajta, hogy próbálja leplezni, de az ilyeneket észre szoktam venni.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 3:43 am

Gondoltam, hogy előbb utóbb rájön mi vagyok. Végülis mit veszíteni a világ ha egy kis hókuszpókusszal megölne? Éreztem ahogy az izmai megfeszülnek, és egyre távolságtartóbb lesz. Kár, sszerintem még barátnők is lehettünk volna.
- Te meg boszi vagy igaz? - kérdeztem halál nyugodtan. Végülis mi ehet a kegrosszabb amit csinálni tud egy erdőben egyedül egy vámpírral? Megöl? Nos, legalább egy szöszivel kevesebb. Juj, de depis lettem hirtelen!
- Nyugi, ha öldöklő szúnyogot keresel nem jó helyen kutakodsz. Én vega vagyok - húztam el a számat és megvontam a vállam.
- Te is tudsz, tudod... - kezdtem el mutogatni - gondolatban beszélnj meg ilyesmi? Vagy olyat tudna egyáltalán a boszik? - kérdeztem elgondolkozva. Végülis Bonnie még nem szólalt meg az én fejembe, és nekem nem is nagyon beszélt a képességeiről, gondolom ha ölni támad kedvem legyen mit használnia. Persze Elena biztos tudja, hiszen ők úgy is olyan jó barátnők. Én meg a örökös harmadik aki mindent utoljára tud meg. Elena "Stefant-szeretem-nem-Damont-szeretem" játékát pl. követni se tudom, de Bonnie mindig képbe van. Mert ő a "Best" Caroline meg a pletykás, buta, szőke, liba minek mondjunk neki bármit is?! Nem nem vagyok ideges, csak csalódott. Nekem miért nincsenek olyan barátaim akik mellettem állnak - mindig?
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 3:17 am

- Én is örülök, hogy megismertelek.- mondtam egy mosoly kíséretébe Car-nek. A város szépségével ő is egyetértett. Meseszépen nézett ki innen fentről, ahogy a fények kivilágították, ezt a kicsin is várost. Rengetek is fénylő pont látszott csak a városból és nehezen lehetett kivenni, hogy vajon mit is rejtenek ezek a fénylő pontok.
- Körülbelül egy hónapja költöztem ide a szüleimmel. válaszoltam Caroline barátságos kérdésére. De amit azután éreztem, hogy véletlenül hozzáértem, számomra már nem volt annyira barátságos. Vámpír volt, éreztem. Nah szép, még itt is vámpírral futok össze. De valahogy nem tűnt annak a tipikus gonosz vámpírnak aki mindenkit megeszik aki csak az útjába akad. Végül is nem szabd a borítójáról megítélni a könyvet.
- Igen hallottam.-feleltem egyszerűen. Nem tudtam, hogy vajon ő tudja-e, hogy én mi vagyok, de ha ezt a kérdést tette fel, ki akarja deríteni.
- Szörnyű, hogy valaki, hogy kitudja zárni a régi érző énjét.- mondtam és ebből a mondatból rá kell, hogy jöjjön, hogy tudom, hogy mi. Tudtam, hogy a vámpírok, ki tudják zárni érzéseiket. Nem éreznek semmit, ha kioltanak egy ártatlan emberi életet.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 3:01 am

Akaratlanul is a szerelésére tévedt a tekintetem, ami messze állt az enyémtől. Nos ő tényleg túrázni jött, én meg magassarkúba, mosollyogtam el erre a gondolatra.
- Örülök, hogy megismerhetlek Jen - biccentettem mosolyogva és visszafordultam a város felém ami már kivilágítva áll a sötétben. Gyönyörű volt, és olyan nyugodt - na ja kívülről.
- Lélegzetelálító - értettem vele egyet, majd néma csönd telepedett ránk egyedül az erdő felől érkező csiripelések, és zörrenések hallaszodtak. Mind mindig.
- Mióta éksz itt tudod Mystic Fallsban - böktem a város felé a fejemmel.
- Hallotál a különös halál esetekről is? - tapogatóztam óvatosan, de valahogy az illatta annyira hasonlított Bonniéhoz. Lehet, hogy ő is boszi? Vámpír biztos nem, és nincs kutyus szaga se. Kiváncsivá tesz ez a lány, és olyan szimpatikus.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 2:47 am

Kedvesnek tűnt a lány és így első ránézése az jött le, hogy biztosan szeret vásárolni, bár lehet, hogy tévedek.
- De igen, köszi.- ültem le az ismeretlen lány mellé.
- Jenny Marin és új vagyok a városban.- mutatkoztam be Caroline-nak. Tetszett a neve, mindig is szerettem ezt a nevet és ahonnan jöttem, ott nem is volt olyan elterjedt név. nem tudom miért tartottam fontosnak, hogy elmondjam, új vagyok a városban, mert biztos magától is rájött volna.
- Szép a kilátás, igaz?- kérdeztem tőle. Kicsit olyan volt mintha szomorú lett volna, de nem kérdeztem rá, hiszen még csak most ismertem meg, biztos nem az én orromra fogja kötni, hogy miért ilyen bánatos.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 2:11 am

Hála, rendívüli hallóképességemnek, már az erdő közepén észleltem a mozgást. Egy lány botladozott, át az erdőn, és éreztem, hogy felém, vagyis ehhez a kilátóhoz tart. Csak nem ismeri? A lépéseit itélve velem egyidős volt, és lány. Ennyit még én is megtudtam állapítani. A pillantásom a kezemen lévő órára tévedt amiről kiderült, hogy már nyolc óra van. Szuper, akkor a ma estét itt fogom tölteni. A hangok egyre közelebbről jöttek és végül mögöttem elhaltak. Tudtam, hogy ott áll, de valószínűleg ő még nem vett engem észre. Eddig.
- Semmi baj, úgyis jól esne egy kis társaság - mosolyogtam rá szelíden majd magam mellé mutattam - Nem ülsz le?
- Amúgy Caroline Forbes vagyok, de szólíts nyugodtan Carenek - mondtam neki kissé boldogabban. Jó volt tudni, hogy van még ember aki nem nézz rám úgy mint egy gyilkosra, és aranyosnak tűnik ez a lány. Csak a szaga ne lenne ilyen természetfeletti...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 2:00 am

Nah gondoltam, pont itt az ideje annak, hogy feltérképezzem ehhez a kis várpshoz tartozó rejtélyes erdőt. Igazából nem tudtam, hogy merre is indulok el, de nem éreztem úgy egy percig sem, hogy vigyáznom kell, mert eltévedek. Mindig megmaradt bennem valami olyan ami segített, hogy visszataláljak. Egy kitört fa vagy akármi. Egyre beljebb sétáltam az erdőben. Lassan az idő is kezdett későre járni, de nem nagyon törődtem vele, fel voltam öltözve melegen, úgy számoltam, hogy kicsit tovább maradok kint.
Végül egy tisztás szerű helyre értem, ahonnan szép volt a kilátás. Kicsit elbambultam miközben a kilátást szemléltem és arra lettem figyelmes, hogy nem egyedül vagyok itt. Kicsit meglepődtem, mert nem számítottam arra, hogy bárkivel is itt összefutok.
- Szia. Bocsi nem tudtam, hogy van itt valaki, esetleg megzavartalak valamiben?- kérdeztem a lánytól. Hosszú szőke haja volt és makulátlan arca. És a ruhája, nem éppen ilyen túrázós cuccban volt. Oké én is szerettem a csinos ruhákat, de ha az erdőbe készültem, akkor nagy nehezen otthon hagytam az ilyen darabjaimat.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Kedd. Aug. 16, 2011 1:40 am

Az erdőbe érve átadtam magam az ösztöneimnek. Kiűztem minden fájdalmas, megterhelő gondolatot a fejemből és futásnak eredtem. Így visszagondolva, komolyan nem is tudom mit fogasztottam el. Azt hiszem egy szarvas volt, vagy őzike...bár a kettő nem ugyan az? Dúdolva - mi a fene?! - sétálgattam a fák között, a gyér napsütésbe mezítláb - Isten ments mi van ha valami történik a Pradámmal? - miközben az elmúlt órákon gondolkodtam. Bár a szívem megszakadt tudom, hogy jól döntöttem. Ez csak fellángolás volt, ami ha szerencsém van el fog múlni. Mert még mindig szorítja a belsőmet. De Bonnie tekintete...nos az rosszabb volt mindennél. Mert ő az egyik legjobb barátnőm, aki eddig mindig megértett. Eddig...
Egy szomorút sóhajtva kiléptem egy meseszép hegyre, amiről csodálatos kilátas nyílt az egész városba. Megbabonázott az egész látvány, ahogy a nap vörösre festi az eget, a városba oedig egyre több lámpa oltódik fel. Óvatosan leültem az szikla szirtre, és lóbálni kezdtem a lábam mint egy kisgyerek. Ma azt hiszem mindenkit elvesztettem, akit szerettem. Ez még tőlem is nagy teljesítmény, pff, gratulálhatok magamnak. A tekintetem az egyik közeli fára tévedt és elmerengtem rajta vajon ha most felkötöm magam, mikor jönnek rà, hogy eltűntem.
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Aug. 10, 2011 6:53 am

/Salvatore Panzióból/

A fejemet teljesen elvesztve rohantam az erdőben. Leginkább egy rémült tinilányra emlékeztetett ez a reakció, de nem tudtam kontrollálni magamat. Megragadtam egy fát, és teljes erőből kitéptem a földből, majd elhajítottam. Idegesen fújtam ki a levegőt, majd vettem egy újabb lélegzetet. Most már ideges voltam. Az adrenalin csak úgy végigsüvített a testemen, és olyat éreztem, amit már régen nem. Gyilkolni akartam. Ezt váltaná ki belőlem a hír? A barátnőm, életem szerelme a volt barátjától, Stefantól, az öcsémtől terhes! Elena mégis engem szeret. De hogy tudnék gondoskodni arról a gyerekről? Aki nem az enyém... Nem az én vérem. Az öcsémé. A tegnapi sokk után kezdtem megkedvelni az egész helyzetet. Egész éjszaka az járt a fejemben, "Apa leszek". Örültem neki. A szerelmünk Elenával végre komolyra fordul. Erre... nem az enyém a gyerek. Nem vagyok az apja. És soha nem is leszek... Soha.
Jason Johansson

Hozzászólások száma : 57

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Máj. 04, 2011 7:25 am

Bonnie hangjából nem úgy vettem ki, hogy megért, de az a csók az teljes egészében meggyőzött. Teljesen megértem, hogy rosszu eshetett neki, hogy hirtelen egyszercsak itt termek, és elviharzom Scarral. De én hiszek neki, hogy azt gondolja amit mond, és tényleg a család a fontos...
Miután elszakadtam Bonnietól, fájadlmas arccal, megfogtam Scar kezét, és elkezdtem húzni kifelé az erdőböl. Hátarfordultam még egy utolsó szót szólni szerelmemhez:
- Amint vége ennek, rögtön találkozunk!!! Ezt megígérem.-ezt pontosan így gondoltam, hogy amint meglógok a családi gyülekezetről, rögtön elindulink valahova, csak kettesben. Még pár lépést közelítettem hozzá, és egy utolsó hirtelen csókot nyomtam a szájára, és Scart (akinek még mindig a kezét fogtam) elkezdtem kifelé vonszolni a sűrűből. Ez a bilincs, amit a kezem alkotott csuklója körül, csupán megerősítés képpen volt, hogy Scar sehova sem mehet.
Miközben kifelé mentünk nem mertem visszanézni, ha visszanézek és látom, hogy ott van Ő egyes-egyedül akkor nem álhattam volna meg, hogy visszarohanjak hozzá és átöleljem.
A hazafelé út hosszabbnak tűnt mint bármikor máskor, de mégis hazaértünk. Egész úton hozzá sem szóltam Scarhoz, Bonni szavait elemeztem magamban, kizárólag a házban szerettem volna ezeket mind megbeszélni Scarlettel, négyszemközt.
//BEFEJEZETT folytatás a Johansson házban//
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Máj. 04, 2011 5:08 am

Rég vártam már ezt a találkozást Scarral, és rendkívül örültem, hogy a szerencse végre az én oldalamra állt. Éppen belekezdtem volna a csevelybe - amiben köztudott, hogy nagyon jó vagyok - amikor megjelent Jason. Annyira jó érzés töltött el, hogy végre láthatom Őt. A szeméből nem sok mindent tudtam kiolvasni, de mintha rémület tükröződött volna belőlük. Viszont láttam rajta, hogy én is nagyon hiányoztam ma neki, így nem is teketóriázott, hanem egy gyengéd csókkal köszöntött engem. Ebben a csókban benne volt minden, ami csak kellett. Szenvedély, érzelem és az a határon túli szerelem, amit egymás iránt tápláltunk. Túl gyorsan vetett véget a csóknak ( legalábbis így éreztem ), viszont láttam rajta, hogy valamit nagyon el akar mondani, és az nem lesz túlságosan kellemes, legalábbis számomra biztosan nem. Scar közben döbbenten figyelt minket, és meg kell mondjam, sajnáltam, hogy nem tudtam őt közelebbről megismerni. De talán majd legközelebb, mivel úgyis számos alkalom lesz még rá ( reményeim szerint ). Jason monológját nem szerettem volna félbeszakítani, de a dolgok, amiket mondott nem igazán estek jól. Próbáltam egy megértő, és nem megsértődő arckifejezést felvenni.
- Semmi baj, komolyan. Megértem. Most a családoddal kell lenned, én ezt tiszteletben tartom. Érezd magad nagyon jól és remélem tudod, hogy amíg nem látlak, akkor is minden percben gondolok rád. Szeretlek téged, és nem tudok rád haragudni. Az igazság az, hogy nincs is miért. - gyengéden mondtam ezeket a szavakat, próbálva elrejteni a csalódottságomat.
- Emlékszel mit mondtam neked? Azt, hogy a család mindennél fontosabb, és hogy szeresd őket, még ha nem is úgy viselkednek, ahogyan azt elvárnád tőlük, úgyhogy mivel magamnak se nagyon szeretnék ellentmondani, ezért húzás gyorsan arra a partira és érzed magad nagyon jól! - mondtam, hangomat kicsit felemelve és próbáltam egy kis szenvedélyes hangot belevenni a monológomba. Majd egy szemkápráztató mosolyt küldtem neki, jelezve, hogy tényleg nem haragszom rá.
Annyira szeretem ezt a fiút, hogy az hihetetlen, éppen ezért nehéz most az elveimnek NEM ellentmondani. Majd se szó se beszéd felemeltem a fejemet, egy kicsit nyújtózkodtam ( mivel van köztünk egy kis magasságkülönbség ), és egy heves, szenvedélyes csókot adtam Jasonnak, aki láthatóan meglepődött ezen, de nem ellenkezett és ha lehet, akkor még hevesebben csókolt vissza. A világ ekkor teljesen tökéletessé vált számomra.
Scarlett Johansson

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Máj. 02, 2011 7:49 am

Felgyorsultak az események a nyugalmas, madárcsirpeléstől zengő erdőben így délután tájékában... Egyik pillanatban Bonnieval találkozom össze, másik percben pedig felbukkan a semmiből drágalátos tesókám, Jason. Várjunk csak, neki nem otthon kéne lennie, és a vendégeket szórakoztatni?
De mielőtt felfogtam a dolgot, és reagálni tudtam volna, Jas odarohant Bonniehoz, és megcsókolta... És ez a fiatalember, aki épp az imént csinálta mindezt, a tulajdon öcsém, aki nemrégiben még a kertben szaladgált, és kergette a pillangókat. De rég is volt... Azóta felnőtt, és lám, itt a szemem előtt csajozik. El akartam fordulni, mert tök cikin éreztem magam, de már nem volt elég időm. És ahogy így néztem őket, olyan helyesnek tűntek együtt. Illettek egymáshoz. Eszembejutott, hogy vajon én is így nézhetek-e ki Aronnel... Aron... milyen szép név... imádom.
Gondolataimból felocsúdtam, és meghallottam Jas hangját, aki épp magyarázkodott Bonnienak, hogy el kell mennünk, és közben szúrós pillantással néz rám, valószínűleg azért, mert már rég otthon kellett volna lennem. Pedig olyan szívesen maradtam volna Bonnieval még egy kicsit beszélgetni, ismerkedni. De látom, ez soha nem jön össze nekünk...
Jason Johansson

Hozzászólások száma : 57

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Máj. 02, 2011 7:06 am

Idegesen száguldottam át a városon, Scar már megint kihuzza magát a családi teendők alól! Elegem van belőle, mindig koslathatok aztán utána. Egyszercsak megtorpantam meghallottam a hangját. Ez Ő, Bonnie hangját hallottam és Scart szólította szoval csak ők lehetnek azok. De mit kereshetnek itt az erdőben kettesben. Rögtön rohanni kezdtem az erdő felé, amint odaértem megláttam Bonniet Scarral szemben. Scarra vetettem egy szúrós pillantást, Bonniehoz közeledtem és a megszokodt búcsúcsókot nyomtam az ajkára. Ebben a csókban bocsánatkérés is vegyült, hogy most el kell mennem a családi "partira". Miután megszakadt a csók Scarra néztem, hogy nagyon megbámult e minket. Ahogy gondoltam, szinte tátott szájjal nézett minket. (ez nem rá vall, úgy tesz mintha sose látott volna) És belekezdtem abba a mondókába amit nem szerettem volna mondani:
-Szia Bonnie! Bocsáss meg, hogy most el kell sietnünk, de tudod az a családi "parti"- itt egy rövid ideig megtorpantam, és végiggondoltam, hogy ez milyen bugyután hangozhat- erre nagyon fontos, hogy elmennyünk. Közeli ismerősök vannak nálunk, és a nagyi már így is ki van borulva Scar hirtelen eltűnései miatt- hirtelen Scarra pillantottam, teljesen megfeledkeztem róla, hogy itt van.- Bocsáss meg de most el kell rohannunk.- Lehetséges, hogy egy kicsit rosszul eshetett neki, hogy csak úgy otthagyjuk, de remélem megérti a helyzetem. Oh istenem, csak ne legyen dühös rám!!! Én őt annyira szeretem. Amint vége ennek a családi szarságnak rögtön felhívom, és elmegyünk a grillbe.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Ápr. 25, 2011 9:14 am

Szaporázni kezdtem a lépteimet a hang iránya felé. Éreztem, egyre közelebb vagyunk egymáshoz az illetővel. Gondoltam, hogy nem valami erdei állat, mert az nem csap ekkora zajt. Boszorka képességemmel rájöttem, hogy nem is ember, hanem talán... És ekkor meghallottam egy ismeretlen ismerős kedves, csengő hangját a hátam mögül. Méghozzá Bonnie Bennettét. Legutóbbi, egyben első találkozásunkkor, még "idegennek" tűnt, és mostanra már szinte a család tagjává vált, mint az öcsém barátnője. Igazából hálás vagyok neki, mert mióta együtt vannak, Jas teljesen kivirult. Már vártam, hogy egyszer mi is találkozzunk "normálisan", mert szerettem volna jobban megismerni. Elvégre ugyanabból a fajtából származunk, és különben is, rendes lánynak tűnt. Szimpatikusnak.
- Ó, Bonnie! Szia!- szinte rikkantottam oda neki örömömben.- Én csak..öö... itt sétálgatok, friss levegőt szívok. Imádok az erdőben ténferegni. És téged mi szél hozott errefelé?
Odamentem hozzá, és átöleltem, mert láttam, hogy kicsit feszült, de tőlem aztán nem kell, hogy féljen. Akik megérdemlik, azokkal kedves vagyok, és a jobbik felem vezérli cselekedeteimet, de akik nem, hát azokkal nem bánok kesztyűs kézzel.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Ápr. 25, 2011 8:52 am

Egy különös hangra lettem figyelmes, azonban nem volt ellenséges eredetű. Egy lány, hallhatóan eléggé szaporázta lépteit, ezért csapott ekkora zajt. De jobb félni, mint megijedni, ezért igyekeztem elébe menni a dolgoknak és elindultam a hang irányába. Legnagyobb meglepetésere a lány hangja rendkívül ismerősen csengett, de nem voltam biztos a dolgomban, így még közelebb lopakodtam az illetőhöz. Amikor már közel voltam, teljesen ki tudtam venni az alakját, és az arcára is teljesen rá tudtam látni. Scarlett Johansson állt előttem, szerencsémre nem vett észre....még. Ám tudtam, hogy nem sokáig titkolhatom azt, hogy ott állok tőle kb 10 méterre, sőt ha ügyes boszorka, akkor valószínűleg még meg is érzi. Nem vártam meg a reakcióját, inkább megszólítottam.
- Scarlett! Szia! Te mit keresel itt ilyenkor? - kérdeztem tőle, mivel tényleg eléggé furcsa volt, a napnak ebben az időszakában bárkivel is találkozni az erdőben. Minden kételyem elszállt, valóban Scar-rel találtam szemben magam, Jason nővérével. Igyekeztem jó benyomást kelteni, elvégre tényleg a fiúm testvéréről volt szó. Megpróbáltam felvenni az egyik legangyalibb mosolyomat, és közben igyekeztem magam ellazítani.

A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 25, 2011 9:20 am-kor.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Ápr. 25, 2011 8:40 am

Utálom a családi ünnepségeket! Annyira unalmasak és fárasztóak...
Iskola után (itt volt az ideje, hogy elmenjek oda is) nagyanyám felhívott, mondván, hogy siessek, mert vendégeket hívott hozzánk, és számít rám. Tehát, most elvileg haza kellett volna mennem, jó kislány módjára jópofizni ismerőseinkkel és "játszani" azok három éves, rettentő csintalan fruskáikkal. De mivel én nem igazán a jó kislány kategóriába tartozom, nem épp így cselekedtem...
Tettem egy kis kitérőt az erdő felé, hogy fel tudjak készülni a fárasztó vendéglátásra. Igaz, a nagyival nem rég békültem ki, és nem kellett volna megint a tűzzel játszani, de muszáj volt egy kicsit a friss levegőn lennem.
Nagyban járkáltam már az erdőben, és gonolkodtam az élet nagy dolgain, mikor hangokra lettem figyelmes.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Ápr. 25, 2011 8:20 am

Az iskolától való elszakadás nem várt reakciókat váltott ki belőlem. Az egész napi stressz most, egyszerre hullott a nyakamba, így úgy döntöttem, hogy még nem megyek haza, hanem sétálok egy keveset. A fejem kiszellőztetésére pont megfelelt ez a fajta opció. Imádtam sétálni, viszont nem volt sok alkalmam arra, hogy meg is tudjam tenni. Mégis, most végre itt voltam és sétálni kezdtem az erdőben. Rettentő egyedül éreztem magam, és még ráadásul Jasonhoz sem mehettem, mivel felhívott, hogy látogatók vannak náluk, és ma nem mehetek át hozzájuk. Igazából a mai napban ezt sajnáltam a legjobban, meg persze Caroline hirtelen tett bejelentése is letaglózott. A kihalt erdőben sétálni olyan volt, mintha valamilyen horrorfilmbe csöppentem volna, csak éppen napsütéses délután volt. Így egyedül, gondosan odafigyelve lépkedtem az általam kihaltnak hitt erdőben. Ám ekkor egy zajra lettem figyelmes, ami elterelte a gondolataimat az aznapi gondokról. Védekező pozícióba helyezkedtem, készen arra, hogy egy igen erős varászigével elkábítsam támadómat.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Today at 5:06 pm

A város körüli erdő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Erdőségek
» Erdőségek