The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A város körüli erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Nina Damian

Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 5:12 am

Miközben kértünk egy tisztásra beleegyezett , hogy segít nekem és megmutatja , hogy hol támadtam meg a lányt. A tisztáson gyönyörűen sütőt a nap én élveztem az arcomon a nap melegét. Közben mesélt az édesapjáról és közben boldog volt meg közben láttam , hogy pár könny kicsordult szemeiből.
- Nah és akkor hova megyünk reggelizni? -Tereltem el a szót.
Végül kértünk az erdőből és meg álltunk az út szélén.

/Befejezett/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 3:33 am

A kérése kicsit meglepett, de végül rábólintottam, hiszen logikus volt, szegény bűntudatot érzett.
- Oké, majd elmegyünk reggeli után. - válaszoltam neki és kiértünk egy apró tisztásra amire besütöttek a nap sugarai. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem a nap mindig felvidít. Néha van, hogy csak az éltet. Emlékszem még nagyon régen közöltem apuval, hogy egyszer lesz egy napot ábrázoló tetkóm. Persze azt válaszolta, hogy a fejemet fogja venni, ha rámerek varratni magamra bármit is. Kicsit könnyes lett a szemem az emlékre, hiszen mégiscsak 12 napja halt meg, de az élet megy tovább igaz? Majd ha elégtételt vettem a gyilkosán tovább léphetek, bár az ő filozófiája szerint a bosszú semmit se old meg.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 3:24 am

Miután Dana is elkészült én nagy örömmel egyeztem bele , hogy menjünk valahova kajálni.
-Persze menjünk és is kezdek éhes lenni. -Mondtam mosolyogva mert kicsivel jobb kedvem lett. Kimentünk a barlangból és elindultunk ki az erdőből. Közben mondtam Dananak.
-Figyelj kajálás után majd szeretném ha meg mutatnád, hogy hova törtembe mert az se tudom sajnos.
- Szeretnék bocsánatot kérni majd a lánytól de tudom , hogy veszélyes mert ugyebár vámpír is lakik ott de nem félek szembenézni velük. -Mondtam.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 3:15 am

- Hé nyugi semmi baj, legalábbis velem. De nem tudom mi a helyzet szegény lánnyal, mondjuk a vámpír harapása szerintem nagyobb sokkot okozott neki. - válaszoltam kedvesen és én is kezdtem összeszedelőzködni.
- Amennyire én láttam a farkas éned elöntötte az agyadat. - vigasztaltam egy kicsit az igazsághoz híven, majd nagyot kordult a hasam. - Éhen halok. - tettem hozzá mosolyogva és kimentünk a barlangból. Kezdtem végre feloldódni, hiába a mosolygás sokat dob az ember állapotán.
- Nem ülünk be valahova kajálni? Mármint miután lerakjuk a cuccokat. - hívtam meg barátságosan. Kezdett egy jó kapcsolat kialakulni köztünk.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 3:04 am

-Ó jaj nagyon sajnálom Dana nem akartam nem önmagam voltam. -Mondtam majd nem sírva hisz az egyik jó barátnőm most már.
-Úristen mit csináltam. -Mondtam miközben megfogtam a fejemet.
Közben rájöttem , hogy a nyakamról le kéne szedni a lánc darabot le is szedtem. Közben válaszoltam kérdésére.
- Hát az oldalam max egy kicsit belilul de nem vészes. -Mondtam.
-Én csak annyira emlékszek , hogy beugrok egy ablakon és egy lány miattam vérzik csak ennyi az emlékem. -Mondtam.
Már szépen mindent össze is pakoltam és indulásra készen álltam.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 2:56 am

Megnyugodtam amikor Nina felébredt és öltözködni kezdett. Kicsit nehezemre esett most elvonatkoztatni a tegnapi agresszív farkas viselkedésétől, de meg kellett tennem, hiszen az ember-Nina volt az igazi és nem a farkas.
- Nem biztos, hogy hallani akarod. - válaszoltam neki és nagyot kortyoltam a kávéból, miután kicsit kérlelően nézett megvontam a vállam.
- Hát először eltépted a láncaidat, majd elmentél az erdőbe, megakartál támadni engem, de miután nem sikerült egy hatalmas ház felé vetted az utad. Ott betörtél az ablakon és rátámadtál egy emberre, aztán lerántott róla egy vámpír lány és megtámadta az embert. Mire a férfi vámpír leszedte az emberről és ellökte. Aztán te rátámadtál a férfire aki kidobott az ablakon. - foglaltam össze röviden és közben hevesen gesztikuláltam. - Tényleg, nem fáj az oldalad?
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 2:45 am

Párpercig elaludtam a földön és közben éreztem , hogy valamit rám terítettek. De hamar megjött az erőm és felkeltem a földről.
- Szia Dana. -Mondtam neki mosolyogva.
Közben a táskából elővettem a ruhámat. Közben megkérdeztem Danat , hogy mit csináltam míg farkas voltam mert csak annyira emlékszem , hogy egy lány miattam vérzett.
-Dana mond mit csináltam én? -Kérdeztem.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 2:39 am

Amikor a házban voltunk nagyon gyorsan peregtek az események, az agyam éppen hogy felfogta az egyiket jött már a következő. A két vámpír nagyon gyorsan mozgott és reagálni se tudtam. Miután a férfi kidobta Ninát az ablakon úgy döntöttem jobb, ha vele megyek és nem a házban maradok. Nem tudtam mennyire sérült meg, de ez tűnt a legjobb megoldásnak, hiszen mégis csak kezdek felelősséget érezni iránta. A barlangban kiszedtem az oldalamat nyomó karót a ruhám alól és eldobtam, mert már idegesített. Addigra Nina vissza is változott. Kinyitotta a szemeit, majd visszacsukta. Szó nélkül odamentem hozzá és ráterítettem a hátára az egyik pulcsimat. Fura mód a fáradtság még nem döntött le a lábamról, de már kezdtem érezni annak a jeleit, hogy semmit sem aludtam az éjszaka. Visszamentem a táskámhoz és elővettem megint a termoszomat, kortyoltam a kávéból ami még mindig meleg volt, szerencsémre.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 20, 2011 1:37 am

Miután letámadtam a vámpírt a nyakamon keresztül megfogott és egyszerre kihajított azon az ablakon ahol bementem. Csak úgy repültem végül a földön csúsztam egy kicsit. Fel álltam és megráztam magam. Éreztem ,hogy itt az idő visszamenni a barlangba. Így is tettem az elején sétálva de miközben a barlang hoz közeledve már futva mentem. De tudtam, hogy az a lány még mindig követ. Befutottam a barlangba. Leültem a földre. Párperc múlva már feküdtem a földön emberi formában. Túlságosan fáradt voltam és összekuporodva feküdtem a földön. Egy kicsit fájdaltam az oldalamat de nem volt vészes. Közben láttam ,hogy közeledik Dana de nem sokáig figyeltem.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 8:18 am

Nézni kezdtem ahogy elindul. Valami nagyon megragadta a figyelmét és ezért lejjebb másztam a fán. Néztem merre indult le és óvatosan lekúsztam a fáról, mikor leértem egy ág összetört alattam, de nem fordult meg. Nagyon leköthette az amit hallott. Óvatosan követtem, bár szerintem tudta, hogy ott vagyok. Mégis valami nagyon megfoghatta. Így mentünk az erdőben, ő előttem éppen csak látótávolságban én meg lopakodva utána.

//Befejezett//
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 8:12 am

Csak ültem és néztem a holdat egyszer csak nagyot tüsszentettem. Ismét vonyítani kezdtem a hold felé. Miután abba hagytam a vonítás furcsa hangokat halottam messziről ezért hegyezni kezdtem a füleimet , hogy honnan jön az a parányi hang. Nem sokra rá fel álltam és lemásztam a kőről és egyenesen indulni kezdtem a hang felé de nem sietve.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 8:07 am

Figyeltem mit csinál és félig-meddig megnyugodtam. Kényelmesen elhelyezkedtem az egyik faágon és nézni kezdtem. Tényleg gyönyörű volt, szavakkal le se lehet írni mennyire magával ragadott. Megszállottan bámulta a Holdat és nem tudtam miért bűvöli ennyire. Biztos valami farkas dolog. Kicsit kihúztam a gatyám széléhez sebtében benyomott fakarót, mert már kezdte szúrni az oldalamat. A pólómat gondosan rácsúsztattam és tovább néztem Ninát.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 7:36 am

Figyeltem a lányt mikor lejjebb merészkedett kezdtem készülni a támadásra de nem várt pillanat feljebb mászott és nézelődni kezdett , hogy hol lehetek. Később már előbújtam rejtekemből és visszamentem a kőre ahol a legutóbb is voltam. Leültem a holddal szembe és vonyítani kezdtem.Csak ültem és figyeltem a teliholdat amint erőt ad nekem.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 7:31 am

Mikor elment elkezdtem kifújni a visszatartott levegőmet, addig észre se vettem, hogy nem voltam hajlandó lélegezni. Pár percig kifújtam magam, majd mivel sehonnan se adott hangot lejjebb merészkedtem, de védekező ösztöneim megszólaltak. Éreztem, hogy valahonnan figyel, ezért inkább feljebb másztam a fán. Jó vastag ágú fát találtam magamnak, így szinte a legtetejére tudtam mászni. Nem volt kedvem egy dühös farkassal szembenézni, ezért inkább nézegetni kezdtem hova bújhatott el. Találtam három lehetséges búvóhelyet és nézni kezdtem melyik fog megmozdulni, azt tudtam, hogy nem fog egész éjszaka rám várva a fenekén ücsörögni.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 7:23 am

Mérgesen és dühösen álltam vele szembe. Mikor készültem támadni , hogy most ráugrok hirtelen megfogta a faágat és felhúzta magát. Épp időben kerültem ki a fát mielőtt neki csapódtam volna. Meg álltam egy helybe és morogni kezdtem utánamentem pár kört a fa alatt. Később odébb mentem és gyors el tűntem a szeme elöl. De valójában egy messzi bokorban húztam meg magam, hogy mikor le jön a fáról akkor rátudjak támadni. De furcsán is éreztem magam, mert a mélyen szunnyadó Nina ellenkezni próbált de mind hiába volt a farkas énem erősebb volt. Közben a bokorból láttam ,hogy a lány kezd le mászni a fáról. Éles szemmel figyeltem, hogy eljöjjön az alkalom.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 7:13 am

A szívem sebesen dobogott a futástól és amikor Nina ráugrott egy kőre, majd a Hold felé vonyított rájöttem. Nem is ő uralja a testét, hanem a farkas ösztönök. Mikor felém fordult beugrottam egy fa mögé, de hamar elém került. Szeme dühösen csillogott és csak nagyon a mélyén fedeztem fel Ninát. Rám mordult úgyhogy figyelni kezdtem a mozdulatait és amikor támadni készült elkaptam a felettem meredező vastag faágat és felhúztam magam rá. Azt hittem a fának fog ütközni, de ügyesen megállította magát előtte. Feszülten vártam mi lesz a következő lépése.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 7:03 am

Egy idő után megálltam egy kő tetején és a hold felé vonyítani kezdtem. Nem sokra rá csak füleltem ,hogy mi lehet ez a zaj. Hátranéztem és a fák között mozgást láttam de el tűnt. Szépen lemásztam a kőről morogva és lassan a fák felé mentem közben a lánc zörgött a nyakamon. Megálltam és a levegőbe szimatoltam és éreztem , hogy a szag egyre erősebb és még jobban morogni kezdtem. Elértem egy fához és mögötte volt egy lány de a gyorsaságommal hirtelen a háta mögé kerültem és mérgesen néztem vele szembe.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Csüt. Márc. 17, 2011 6:57 am

Nem tudtam mit csinálni úgyhogy egy idő után leültem. A percek csak úgy teltek, órákká voltoztak és ő végig szenvedett. Néha belekortyoltam a kávémba, ami kicsit ízléstelenül hangozhat, de ez van. Majd hirtelen a csontjai ropogni kezdtek és farkas lett belőle. Egy gyönyörű hófehér farkas. Szóhoz se jutottam a döbbenettől annyira magával ragadóan nézett ki. Majd a láncokat kezdte el tépni, reméltem, hogy nem fog kiszabadulni, de amikor megtette a vér meghűlt az ereimben. Hirtelen átugrott felettem. Reflex szerűen felkaptam a zseblámpám és egy karót, majd rohanni kezdtem utána. A lámpa annyira nem is kellett volna, hiszen fehérsége csak úgy világított a fák között. Nem fordult hátra, pedig biztos voltam abban, hogy tudja, hogy követem.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 9:28 am

Közben probáltam föl állni de nem tudtam kezdődött az átalakulás.A fejemet elborította a fekete köd, már nem én fogom a testemet irányítani úgy érzem.Teltek fájdalmakkal és szenvedésekkel a percek,majd az órák is.Végül láttam a csillogó holdat és éreztem, hogy eljött az idő. Éreztem, hogy a gerincem ropog,majd végül eltör és domborítani is kezdtem. Folyamatos sikolyok hagyták el a számat. Pár perc után már csak morogni tudtam. Farkas vagyok. A mancsaimon és a nyakamon ott vannak a láncok. Láttam , hogy egy lány van előttem de farkasként nem tudtam, hogy ki ö mert nem én uraltam a testemet. Megláttam a holdat és nagyokat vonyítottam. Olyan erős voltam mint életembe sohase. A mancsaimon a láncok nem bírták sokáig a ráncigálást végül széttörtek és leestek. A nyakamon még ott volt de végül arról is sikerült leszedni de nem teljesen ott maradt a nyakamon egy kis darab lánccal együtt. A lány ülve marad és én nekifutásból át ugrottam és már vágtam is neki az erdőnek.De a füleimmel jól halottam ,hogy követ de nem voltkedven megfordulni , hogy elkapjam. Valami másra vágytam de nem tudtam ,hogy mire pontosan. De belüről legmélyen önmagam voltam de nem tudtam előtörni mert a farkas énem nem hagyta.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 9:09 am

Csak néztem mit csinál és próbáltam lenyugtatni magam. Meglepődtem, hogy milyen erős, aztán mire felajánlottam volna a segítségem már kezdődött is. Vagy legalábbis úgy tűnt. Nem voltam messze tőle, talán három lépésre. Mikor felsikított szinte átéreztem a fájdalmát és a hideg is kirázott tőle.
- Minden rendben lesz. - motyogtam neki és kicsit magamnak. De félni tényleg nem féltem, inkább csak aggódtam. Igen megint aggódtam érte és nem találtam igazságosnak, hogy el kell viselnie ennyi fájdalmat. Közben nagyban köhögött, nem is csodálom, hiszen a farkasfű nagyon végig marhatta a torkát.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 9:03 am

A láncot is kipakoltam közben Dana nyújtotta a felhígított farkasfüvet.
-Köszi. -Mondtam.
A láncokat kezdtem a helyükre rakni de nem tudtam hova szúrjam mert az elsőnél nem használtam láncot. Belecsavartam a földbe és egy nagy követ emeltem fel és raktam rá.Persze Dana csak csodálkozott , hogy milyen erős vagyok. Levetetem a ruháimat de párat magamon hagytam. A láncot ráraktam a két kezemre meg a nyakamra hátha így jobb lesz. Kicsit vártam de már kezdtem érezni a hatást. Felvettem a földről a felhígított mérget és meg ittam. Egyből a földre térdeltem éreztem , hogy gyengít meg , hogy belülről mar. Közben pár kicsi sikoly elhagyta a számat de bírtam a fájdalmat.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 8:54 am

- Mivel nem pókká változol, nem félek. - mosolyogtam rá biztatón és megnéztem a barlang falait. Karmolás nyomot is találtam rajta, meg régi lyukakat, ahogy a természet kiformálta. Néztem Ninát, ahogy elkezdte kirakosgatni a dolgokat. Elővettem a táskámból a felhígított farkasfüvet.
- Elhoztam. - nyújtottam felé bátortalanul, mert nem voltam biztos abban, hogy muszáj neki ennyit szenvedni. Miután elvette még kikapartam a termoszom is a táskából és nagyot kortyoltam a forró kávéból.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 8:46 am

Egy ideje már sétálunk az erdőbe és már kezd feljönni a hold. Ideges vagyok, de nagyon. Végre elértük azt a barlangot ahol átváltoztam. Bementünk a barlangba és mikor elértük egy pontját letettem a táskámat és elővettem a lámpákat a a táskából és elhelyeztem a földön.Közben Danat is figyeltem.
- Nah Dana még mosse félsz, hogy itt kel lenned? -Kérdetem tőle idegesen mert már éreztem a hold hatását.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 8:41 am

- Pontosságról még nem hallottál? - kérdeztem kicsit dühösen, mert utáltam ha megváratnak. Főleg, ha már időben ott vagyok...
- Oké menjünk. - váltottam végül kedvesebb hangnemre, hiszen nem haltam bele öt perc várakozásba. Az erdő belseje felé mentünk, nagyon a belseje felé. Szótlanul baktattunk egymás mellett, gondolom ő is a gondolataival volt elfoglalva, mint én. Egy jó hosszú séta után megérkeztünk ahhoz a barlanghoz amiről mesélt. Hát enyhén fogalmazva meglepődtem mert még életemben nem láttam ezt a helyet. Mondjuk ennyire az erdő közepén nem jártam, csak most.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 8:36 am

Futva mentem az erdöhőz mert tudtam , hogy kések láttam Dana már várt rám. Lihegve odaértem hozzá és egyből mondtam.
-Szia bocsi a késésért csak nehéz volt beszerezni a láncot.-Akkor indulhatunk? -Kérdeztem lihegve.
De az én formára Dana egy kicsit lecseszett de nem nagyon zavart mert tudtam, hogy én késtem. Elindultunk be a mély erdőbe ahhoz a barlanghoz ahol elöszőr átváltoztam.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Today at 9:38 am

A város körüli erdő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Erdőségek
» Erdőségek