The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A város körüli erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Szer. Márc. 16, 2011 8:29 am

17:30-kor ott várakoztam az erdő szélénél ahol tegnap bementünk a tisztásra. Reggel Nina smsére keltem amit szépen el is küldtem álmosan a fenébe, aztán persze felfogtam a lényegét. A nap nagy részében otthon olvasgattam és pakoltam ki még a maradék dolgaimat a nagyi legnagyobb örömére. Aztán időben elindultam az erdőhöz egy hátizsáknyi cuccal. A hátizsákban csak olyan létfontosságú dolgokat raktam el, mint a hígított farkasméreg, egy-két fakaró, zseblámpa és termoszban kávé. A fakarók csak elővigyázatosságból kerültek bele, mert hát ki tudja mikor akarja az ember lányát egy vérszomjas vámpír megtámadni. Előrelátó módon sikerült hosszú gatyát felvennem és két pulcsit is hoztam magammal. Unottan várakoztam Ninára és az órámra pillantottam, már öt percet késett.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Márc. 14, 2011 8:20 am

- Igen leláncolni. Kicsit brutális módszernek hangzik, de szerintem hasznos lehet. Mivel így nem tudnál emberek közelébe menni és megtámadni őket. - mondtam érvelve javaslatom mellett, majd amikor hozzá tette, hogy ez tetszik neki elmosolyodtam.
- Ja tényleg, meg van hol volt ez ismerős, egy legendában olvastam. - csaptam a homlokomra, amikor beugrott az egész. - A Nap és a Hold átka.
Lassan kiértünk az erdőből az utcára. Az erdő egy olyan pontján vezettem ki ami nem messze volt a házunktól. Így tűnt a legegyszerűbbnek, kicsit kezdtem fázni lenge öltözékemben, és eldöntöttem, hogy még nem jött el az ideje a rövid gatyáknak.

//Befejezett//
Nina Damian

Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Márc. 14, 2011 8:13 am

-Leláncolni? -Mondtam döbbenten.
-Szerintem nem is olyan rossz ötlet. -Mondtam mosolyogva.
Közben sétáltunk ki az erdőből és én is észrevettem ,hogy egyre sötétebb lett.
-Igen a hold kő annak segítségével lehet a vérfarkasoknál feloldani az átkot és annál akkor bármikor átváltozhat farkassá és az egész fájdalom mentes.-Mondtam.
Közben kezdtünk kiérni az erdőből.

Felhasználó profiljának megtekintése
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Márc. 14, 2011 7:55 am

- Remek, köszi. - mosolyogtam rá, majd láttam, hogy kicsit elkomorult az arca. Na igen, mindig beletrafálok a jó kérdésekbe.
- És ha leláncolod magad az átváltozás idejére, valahol? - javasoltam neki ésszerűen, miközben elindultam ki az erdőből. Fura mód homályos sötétség fogott közre minket, pedig még csak kora este volt. A nap talán épp lemenőben lehetett, de nem igazán látszott az erdő fáitól.
- Holdkő? - meglepődtem, mert emlékeztem, hogy olvastam valahol róla, de hirtelen nem ugrott be hol. Szeretem, hogy agyam zugaiban csak úgy elvesznek az információk. - Valahonnan ismerős, de most ha megölnének se jutna eszembe honnan. - motyogtam leginkább csak magamnak félhangosan.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Hétf. Márc. 14, 2011 3:52 am

- Igen szívesen segítek a kutatásban. -Mondtam mosolyogva.
És fel tette azt a kérdést amire nem szeretek válaszolni de mégis válaszoltam.
-Igen most még , hogy embert ölök mert még nem tudom uralní a farkas énemet mikor átváltozok és ha jól tudom mindegyik átváltozás fájdalmas kivétel az mikor megtörik az átkot.-Mondtam.
-Csak egy dologgal lehet fel oldani az átkot az nem más mint a hóld kő de annál sajnos csak ősvámpír tudja feloldani.-Mondtam.

// SZÜNET//
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 11:51 pm

- Te figyelj nincs kedved eljönni hozzánk és segíteni nekem? Apámnak rengeteg kutatása van a természetfeletti erőkről, de egyedül akár egy, vagy két hétig is eltartana mire a végére érnék. - hívtam meg barátságosan.
Közben a combom már kezdett szétmenni a mobilom idióta rezgésétől, mivel drága jó ex-barátom még mindig nem állt le. Legszívesebben eldobtam volna a fenébe, de az meggondolatlan lépés lett volna.
- Egyébként, ha jól tudom az átváltozások egy idő után gyorsabbak lesznek, gondolom meg fogod szokni. - jegyeztem meg és lemásztam a kőhalomról.
- És amúgy lehet egy hülye kérdésem? - motyogtam, de nem igazán vártam meg rá a válaszát és hamar folytattam. - Nem félsz attól, hogy embert ölsz?
Tudom, hogy idióta kérdés, de egyszerűen nem bírtam magamba fojtani.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 10:30 pm

-Az igazat megvallva nem igazán tudok a részletekről ezért is akarok még kutatni utánuk. -Mondtam.
- Mondjuk ebbe az ősvámpírosba még én se vagyok biztos lehet , hogy ennél most neked van igazad. -Mondtam.
Közben még Dana kérdezgetett rólam én meg persze válaszoltam.
- Eddig még csak egyszer változtam át, és már tudom mit kell átélnem és nem nagyon jó a több órás kín és szenvedés jah meg a fájdalom míg át nem változol.
- A farkas ilyen kor a legsebezhetőbb mikor átváltozik.
- És nemsokára újból telihold ha jól számolom már csak egy fél hónap és itt van, szerencsére erre már fel vagyok készülve mert tudom , hogy mire számítsak.-Mondtam igaz , hogy csak egy kérdést tett föl de nekem így jobb volt válaszolni.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 9:20 pm

Hallgattam mondandóját, de egy-két dologgal nem értettem egyet, aminek hangot is adtam.
- Nem hiszem, hogy Katherine ősvámpír, inkább csak egy sima emberből átváltozott vámpír. - mondtam elgondolkodva. Ilyenkor szoktam átkozni magam, hogy nem olvastam át olyan figyelmesen apu jegyzeteit, de nagyon sok volt. A vérfarkas halomba még csak bele se kezdtem rendesen... Mikor az Elenás kérdést feltette elmosolyodtam. Igen, amióta Bonnie mondta ezen rágódom.
- Szerintem Katherinenek volt egy gyereke. Sőt akár testvére is, aki tovább vitte a vérvonalukat. Vagy csak Elena nem épp a legszerencsésebb lány és pont egy szemét vámpírra hasonlít. - vittem a mondandómba szokásomhoz híven egy gyenge poént.
- És hányszor változtál már át? - tereltem el egy kicsit a témát.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 9:30 am

Kis idő után kiértünk arra a tisztásra amiről beszélt ott leültünk egy kőre. örültem mert jól fogadta , hogy vérfarkas vagyok de most nem lepődtem meg mert sejtettem , hogy azért sok mindent tud. És már kérdezett is.
- Igen tudom , hogy a harapásom halálos a vámpírokra. -Mondtam.
-Igen halottam már egy Katherine Pierce nevű vámpírról ahhoz képest , hogy még nem találkoztam vele. -Mondtam.
-Ahhoz képest , hogy még csak most lettem farkas elég sok mindent tudok ilyenekről. -Mondtam.
- Ha jól tudom ő egy ősvámpír aki be volt zárva egy sírba míg Damon Salvatore ki nem szabadította a sír fogságából.- És Katherine Pierce szeret másoknak fájdalmat okozni ő ebből szórakozik. -Mondtam.
- De én még egyedül ezt nem értem , hogy miért hasonlít egy ember és egy vámpír mintha iker testvérek lenének de azt az embert Elena Gilbert a neve ha jól tudom.-Az ember pár hét alatt elég sok mindent megtud ha vérfarkas. -Mondtam és vártam Dana további kérdéseit.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 9:17 am

Figyelmesen hallgattam, miközben kiértünk kedvenc kis tisztásomra és leültem egy kőkupac tetejére. Úgy látom én hamar ki tudom deríteni, hogy Nina tud-e valamit Katherineről vagy sem. Kíváncsi vagyok Bonnie, hogy halad a dolgokkal. Lehet, hogy Ninának nem kéne ilyen hamar bizalmat adnia, egy idegennek, de most jó, hogy megtette.
- Szóval vérfarkas. Szép, most már mindenből van itt Mystic Fallsban. Gondolom azt is tudod, hogy a harapásod meg tud ölni egy vámpírt, nem? - kérdeztem tőle és az arcát figyeltem. Szegény, nagyon fiatalnak tűnik olyan 14-15 évesnek és már egy átok van rajta.
- És amúgy nem tudsz valamit egy Katherine Pierce nevű vámpírról, vagy más néven Katerina Petrováról?
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 9:07 am

-Rendben bízok benned. -Mondtam miközben egy bozonttal teli ösvényre értünk és láttam , hogy itt ott vérzett a lába.
Láttam , hogy figyel és az első gondolatom az volt , hogy azt hiszi vámpír vagyok de hamar már más érdekelte az én kis titkom érdekelte. Rá is tértem a tárgyra.
- Egy nap jöttem rá , hogy mi vagyok igazán elöszőr én is furcsán fogadtam.
- Dana én egy Vérfarkas vagyok és tudom azt is ,. hogy édesapádat egy vámpír ölte meg és ha a közelembe van egy azt megérzem és ebben a városban sok vámpír van csak ők még nem tudják, hogy én farkas vagyok. -Mondat el nehezen a titkomat.
Miután elmondtam figyelmesen néztem Dana reakcióit , hogy most mit fog tenni.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 8:56 am

Kicsit unottan hallgattam mondandóját, majd amikor rátért a lényegre felkeltette az érdeklődésemet.
- Titok? Szeretem a titkokat. - mosolyodtam el és a fejemben három szó formálódott meg: vámpír vagy vérfarkas. Közben rátértünk egy bozóttal benőtt ösvényre, és igen rájöttem, hogy nem ehhez a kiránduláshoz kellett volna felvennem a rövid gatyámat. Jó pár ág megkarcolta a lábamat, amiből egy kevéske vér is kifojt. Mivel figyeltem egy kicsit az arcát és semmi jelét nem láttam éhségnek már tudtam, hogy mi az ő titka. Persze, ha nem értelmeztem félre a jeleket. De mindjárt elválik.
- Bennem megbízhatsz, nem szoktam sokat fecsegni az ilyen nem túl emberi dolgokról. De én is sokat tudok.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Vas. Márc. 13, 2011 8:46 am

Miközben beértünk az erdőbe érdekes sztoriról kezdett beszélni , hogy az apját állat ölte meg. De ő tudta , hogy nem egyszerű állat volt és ez engem ez aggasztott.
-Igen halottam ilyenekről és én is ki akarok deríteni pár dolgot ezekről az ügyekről.-Mondtam igen komolyan, hogy ne keltsek gyanút.
Párperc után már nem bírtam tovább és én is rátértem a lényegre.
-Figyelj én ezt nem bírom rátérek a lényegre! -Mondtam.
-Én ezekről igen sokat tudok mert nekem van egy féltet titkom amit nem merek elárúlni de elmondom , hogy ha nem fogsz semmi olyat tenni. -Jelentettem ki őszintén és vártam a reakcióját.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: A város körüli erdő   Vas. Márc. 06, 2011 12:03 am

Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A város körüli erdő   Today at 5:08 pm

A város körüli erdő