The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Mystic Falls temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 8:56 am

Jenny is sietősre fogta dolgát, így én is rájöttem, hogy haza kéne jutnom, mivel mindenképp találkozni szerettem volna az én drága Selenámmal. Elenával is beszélnem kellett, Janenel is és Jennával sem ártana egy picit lelkizni. Rendeznem kellett a saját életem, búcsút intettem Jennynek, akit e rövid idő alatt is nagyon megszerettem és lassú léptekkel elindultam a házunk felé.
A lomha lépkedések közbe pár kortyot legurítottam ugyancsak az üvegből, majd egyre gyorsultak a légzéseim, kívánták az aznapi adag bogyókat, így engedelmeskedtem nekik és mielőtt megtették hatásukat halkan felértem a szobámba, lefeküdtem az ágyamba és végre beteljesedett a boldogságom, repültem és elszállt minden gond, ami valaha nyomott...

BEFEJEZETT
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jenny Marin

Hozzászólások száma : 94

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 8:45 am

- Hát az szívás. Akkor kemény napok állnak előtted. Én a másnapi fejfájást szoktam utálni, meg azt ha nem emlékszek, hogy mit csináltam előző nap.- mondtam mosolyogva, mert hirtelen beugrott egy ilyen emlékkép. Szép kis nap lehetett az akkor.
- Mindenesetre, kitartás az elkövetkezendő napokhoz.- mondtam neki és egy biztató pillantást vetettem rá. Közben felnéztem az égre és már teljesen sötét volt. És így is volt, az órám is ezt mutatta. Hogy el szalad az idő?
- Jaj, igen nekem is mennem kéne.- mondtam és közben felkászálódtam a földről. Lesöpörtem magam és körbenéztem, merre is kéne elindulom.
- Hát akkor....örülök, hogy megismertelek Jeremy és hallgass a szívesre.- mondtam végül elköszönés képen és lassan indultam is volna, mikor eszembe jutott, hogy a pulcsija rajtam van. Visszafordultam és odaadtam neki.
- Köszönöm még egyszer és szia.- köszöntem el véglegesen és elindultam hazafelé a sötét úton.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 7:55 am

-Uhh a fejem nem túl jól beismertem és még a másnaposságomra is ráittam... Tudod nem nagyon kímélem a szervezetem egy ideje eléggé rászoktam a drogokra... Am ha Selt ismered akkor gondolom a nővéremmel Elenával is találkoztál már? - A kérdések csak úgy záporoztak belőlem és hajtott a vágy, hogy valakivel dumálhassak csak az volt a gond, hogy már nagyon mennem kellett volna haza... - Nem sokára indulnom kéne... Sajnos...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 7:43 am

- Csak a szívesre kell hallgatnod és az megsúgja a helyes választ!- mondtam mosolyogva Közben rájöttem, hogy ha Selena-val volt akkor biztos tud a misztikus világ létezéséről is, hiszen Selena vámpír. Nem zavartattam magam tehát megfogtam egy falevelet ami mellettem volt és elkezdtem reptetni. Nem sokáig csináltam, mert közben kíváncsi voltam arra is, hogy vajon Jeremy tényleg tud-e ilyen dolgokat.
- Igen ismerem Selena-t. Egyszer találkoztam vele.- válaszoltam közben a kérdésére, közben a kezemben lévő levéllel babráltam. Valahogy nem volt kedvem felállni innen, olyan jó volt itt ücsörögni és a társaság is jó volt.
- És a fejed hogy van?- kérdeztem közben nagyot mosolyogtam, mert gondoltam, ha most nem is, holnapra nagyon fog fájni a feje.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 7:35 am

- Teljesen igazad van választanom kéne csakhogy az nem olyan egyszerű... Igen Selenára... Miért ismered? - Mystic Falls elég kicsi hely így könnyen meglehet, hogy barátnők, bár remélem, hogy nem mert nem lenne jó ha elárulná Selnek mennyire tanácstalan vagyok... Miközben ezen gondolkoztam lassan elővettem a kis fekete telefonom és megnéztem rajta az időt, ekkor vettem csak észre, hogy időközben teljesen besötétedett és minimum öt, hat órát töltöttünk együtt Jennyvel, hogy milyen gyorsan repül az idő ha barátokkal van az ember... Reméltem Jenna nem fog nagyon kibukni, hogy ilyen későn érek haza, ráadásul nem túl tisztán, mindegy próbálom a hazatérés idejét minél későbbre tenni...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 7:28 am

Jól esett amit Jeremy mondott. Talán most már tényleg jobban éreztem magam.
- Köszi.- mosolyogtam rá mikor ideadta a pulcsiját. Figyelmes fiu volt. A szülővárosomban ilyet észre se vettek volna,hogy a mellettük lévő fázik, maximum az lett volna a válasz, hogy" Mondtam, hogy hozzál kabátot".
Figyelmesen hallgattam Jeremy történtet, hogy hogyan is lépett félre, de egy név igen csak ismerősen hangzott a számomra. Elég érdekes, hogy itt Mystic Falls-ban mindenkinek köze van mindenkinek, mintha egy nagy család lenne.
- Selena Gilbert?- kérdeztem rá, hogy ugyanarra a személyre gondolunk-e.
- Hát szép kis kalamajkába keveredtél, de a kettő közül az egyik lány biztos megértő lesz veled. -bár ezt magam sem gondoltam 100%-ig komolyan.
- De neked is őszintének kell lenni velük és természetesen választanod kell.- mondtam tanács képen,bár nem voltam a szívügyek nagy szakértője. Csupán, olyan dolgok tudok mondani, amit nyilván magától is kitalál.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 7:17 am

- Ó kérlek nem lehetsz magányos hiszen már legalább egy barátot szereztél! - A mondat végén rámosolyogtam és mivel láttam, hogy fázik levettem a pulcsim és egy mosoly kíséretében ráborítottam a vállára. - Az igazság az, hogy nagyon régóta járok egy lánnyal Janenel és tényleg szeretem, de megcsaltam egy lánnyal, akit szintén nagyon szeretek, aztán elhúztam jó messzire, hogy kibújjak a felelősség alól, de elfogyott a pénzem és nem sokára a suli is kezdődik így haza jöttem... Selena a másik lány azért haragudhat rám mert csak úgy eltűntem, Janenek meg még el se mondtam, hogy mit tettem, ráadásul akár össze is találkozhatott a két lány a tudtom nélkül... Nagyon tehetetlen vagyok... Bocsi, hogy terhellek csak olyan jól esik valakinek beszélni az érzéseimről, ma már te vagy a második ember, akit a hülyeségeimmel traktálok! - A szavak csak úgy ömlöttek ki a számon, nem kímélve hallgatójukat, alig bírtam visszafogni magam, és végre azt éreztem, hogy az, aki mellettem ül tényleg meg hallgat és nem úgy mint a pici Jert, hanem mint Jeremy Gilbertet...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 7:06 am

A körülöttünk lévő levegő ismét elég fagyos lett és ehhez most az én hangulatom is közreműködött. Remek. Nem, hogy felvidítanám szegény srácot még az én hangulatommal is rontom a helyzetet.
- Köszi.- mondtam neki nagyon halkan és közben elpirultam. Ezt a tulajdonságomat nem nagyon szerettem, sőt. Nem a legjobb tulajdonság, ha valaki minden apróságon elpirul.
- Igazából semmi fontos, csak...Tudod új vagyok a városban és néha úgy érzem, hogy teljesen magányos vagyok...- jött ki belőlem végül. Jól esett elmondani és jól esett, hogy valaki meghallgatta az én apró cseprő problémámat.
- Nah, de ne ezzel foglalkozzunk. Inkább mesélj te.- néztem rá kíváncsian és egyben biztatóan, hogy nyugodtan mondja el, hogy mi volt ami ennyire elszomorította.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 5:08 am

Hirtelen észre vettem Jenny hangulatváltozását, vajon mi baja lehet? Ha azt szeretném, hogy meghallgasson akkor nekem is éreztetnem kell vele, hogy számíthat rám. Kezdett zavarni ahogy önbizalom nélkül piszkálja a haját, pedig kifejezetten szép lány volt semmi okát nem láttam, hogy magát javítgassa.
- Jenny jól néz ki így a hajad, sőt nagyon szép vagy semmi szükséged igazgatásra. - Egyik jól ismert kedves mosolyomat küldtem neki, próbáltam megnyugtatóan viselkedni mostanra már pont eléggé szivárgott el az alkohol hatása, hogy normálisan tudjak viselkedni. - Minden rendben mert te sem tűnsz túl feldobottnak? - Könnyedén megsimítottam a karját bátorításképpen reméltem eléggé megbízik bennem ahhoz, hogy kiöntse a szívét.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 5:00 am

A helyzet csak egyre roszabb lett. Jeremy segíteni próbált, de mikor felállt nem éppen sikerült neki egyenesen megállni és ő is elesett. -Nah, jól nézünk ki.- gondoltam magamba. Ha most valaki látna tuti hülyének nézne és egyenesen valami diliháza küldene. Jeremy oldalra fordult és hangosan nevetni kezdett, mire én is elkezdtem nevetni. Kicsit furán éreztem magam, úgyhogy inkább felültem.
- Hát elég érdekes egy szituáció.- értettem egyet és közben próbáltam lesöpörni magamról a földet, a leveleket és egyéb oda nem illő dolgokat. A hajam is biztos borzalmasan állt, így próbáltam a kezemmel kifésülni, de hiába, nem javult a helyzet, így csalódottan leengedtem az ölembe a kezemet.
- Én jól vagyok, legalábbis azt hiszem.- mondtam és ahogy ezt kimondtam egy hideg fuvallatot éreztem meg és kirázott a hideg. Még mindig törökülésben ültem a földön és magam elé bámultam, valahogy most nem jöttek belőlem a szavak.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 4:47 am

Úgy látszik kellően sikerült megijesztenem Jennyt, először viccesnek találtam rémült arckifejezését, de amint hátra zuhant (?!!!) kicsit megrémültem... Ilyen ügyetlen lenne, ha jól láttam be is verte a fejét. Körülbelül két percembe tellett mire megemésztettem a helyzetet, ami nem éppen volt kellemes...
Gyorsan próbáltam felállni, de az alkohol miatt szédület fogott el és én is elzuhantam ott feküdtünk egymás mellett, nagyon viccesnek találtam a helyzetet, Jenny és az én kapcsolatom kicsit olyan kezdett lenni, mintha száz éve ismernénk egymást, a tökéletes szó az lenne, hogy barátok voltunk... Fura! Lányt még sosem éreztem a barátomnak általában mindig megakadályozta valami, hogy ellenkezőneművel csak ennyi legyen köztünk, de mégis úgy éreztem attól még, hogy cska ennyit érzek Jenny nagyon közel került hozzám, bármit elmertem volna neki mondani, bár alig fél órája ismertem. Oldalra fordítottam a fejem és hangosan nevetni kezdtem, felszabadultan, tudtam már kinek kell elmondanom a gondjaim Ő biztosan tud majd segíteni, már nem voltam egyedül és ez nagyon feldobott.
- Ez egy kicsit vicces és egyben morbid helyzet! - Lassan felültem és önkéntelenül is szét futott a szám amikor Jenny kedves mosolygós arcába néztem. -Azért ugye nem kell hívni egyikünkhöz sem a hullaszállítót? - Könnyedén a kezemet nyújtottam, hogyha kell segítsek újdonsült barátomnak.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 2:06 am

Jeremy még egy jó nagy kortyot ivott az üvegből mielőtt átnyújtotta volna nekem. Most már tuti KO a srác, látszik rajta. Magam sem hittem el, hogy itt vagyok egy részek sráccal a temetőben, de valami vonzott ebben a fiúban. Valami volt a szemében. Jenny! Ordítottam magara, de csak gondolatban. Ezt be kell fejeznem. Elvettem Jeremy-től az üveget és a következő mondatán teljesen kiakadtam.
-Hogy mi?- pattantam fel ijedtemen mellőle és vagy két lépést hátráltam, ami nem volt valami bölcs ötlet. Teljesen sötét volt, nem lehetett sokat látni. Nagyon meglepett, amit mondott és vagy fél percig csak álltam előtte, mint egy szobor. Hogy a szülei sírja? Még egy lépést hátra akartam lépni, de a lábam megakadt valamiben, talán egy kőben és hátraestem. Miközben estem egy apró sikítás csúszott ki a számon. Kicsit a fejemet vertem be, mert rögtön éreztem, hogy egy ponton fáj, de a földről még mindig nem keltem fel.
-A francba! – mondtam mérgesen miközben fel akartam kászálódni a földről. Nem volt éppen kényelmes a földön feküdni.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 1:32 am

Mielőtt engedelmeskedtem volna neki gyorsan legurítottam még egy nagy kortyot és máris a helyzethez képest lelkesen nyújtottam át neki az italt, azért elég abszurd helyzet volt, hogy a szüleim sírja mellett piálok... Ha látnák mennyire szétcsúszott az életem, Ők szerencsére nem tudtak, se a drog függőségemről, se pedig az alkoholhoz való vonzódásromról, mondjuk tegyük hozzá, hogy mindkettőhöz az Ő haláluk vezetett... Kezdett egyre jobban elborulni az agyam...
- Tessék, mit szólnál hozzá ha a szüleim tiszteletére innánk itt fekszenek mellettünk... -Tudom ez elég durva volt, de felszakadtak a korlátaim, nem éreztem hol a határ, csak össze ne fussak Elenával vagy esetleg Jennával... Az azért durva lenne...
- Amúgy van nálam más is ami hozzá segít a jókedvemhez. - Keserűen néztem magam elé miközben lassan elővettem a kívánatosnál kívánatosabb bogyókat. Gratulálok Jeremy ezt jól elszúrtad.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 1:23 am

Viccesnek találtam ahogy bemutatkozott ezért elnevettem magam. Ahhoz képest, hogy az előbb még milyen magába roskadt volt, most már kezd feloldódni. Úgy látszik az alkohol megtette a hatását. Szerencsére az az egy nagy korty még nem ártott meg nem, mert még nem kezdtem el érezni azt az ismerős fejfájást. Ahhoz azért jóval több kéne, de meghagyom neki, most nagyobb szüksége van rá.
- Köszi.- mondtam egy mosoly kíséretében és leültem mellé. Így ahogy leültem mellé már nem is volt olyan ijesztő a temető, valahogy biztosságos volt itt mellette. Egy darabig csak ültünk és néztünk ki a fejünkből, de egy idő után kezdett kicsit kínos lenni ez a csönd, így én szólaltam meg először.
- Elég részeg vagy már ahhoz, hogy nekem is jusson egy kicsi?- csúszott ki belőlem ez a mondat, pedig teljesen mást akartam mondani. Nah, szép vagyok én is mondhatom. Temetőben piálok.

A hozzászólást Jenny Marin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 17, 2011 1:33 am-kor.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 1:13 am

-Jeremy Gilbert szolgálatára!- Nevetve szalutáltam neki, emlékszem kiskoromban sokat nyaggattam Elenát, hogy játszon velem katonásat, imádtam a katonákat kiskoromban mindig az akartam lenni, elég furi, hogy ilyen régi emlékek, hogy jutnak az eszembe, talán mindmáig a múltban éltem abban az időben, amikor még teljes szép család voltunk, de ez mára már teljesen szerte foszlott hiszen Elena és Jenna az egyetlen élő családtagjaim... Ekkor vettem észre, hogy a nagy elmélkedésben elbambultam a távolba, nem akartam, hogy még ennél is elvarázsoltabbnak tűnjek, nem tudom miért, de nem akartam égetni magam Jenny előtt...
-Nincs kedved helyet foglalni esetleg mellettem, tudod a temető nagyon veszélyes hely tud lenni ha egyedül álldogálsz. - Mosolyogva mondtam ki minden szót és egyre jobb kedvem kezdett lenni... Túlságosan is... És végre úgy éreztem találtam egy lányt akire talán majd számíthatok és a barátomnak vallhatom...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 12:56 am

Az ismeretlen fiú kicsit szét volt csúszva úgy láttam, de nagyon nem zavart, volt benne valami, valami ami rögtön megfogott benne. Ahogy a szemébe néztem hirtelen rengetek fájdalmat és szenvedést láttam. A szeme ugyanazt a fájdalmat tükrözte, mint a pár perccel ezelőtti kiáltás. Fájdalmat, szomorúságot, magányt. Míg válaszára vártam körülnéztem a temetőben és újra kirázott a hideg. Félelmetes egy hely volt ilyenkor. De nem sokáig nézelődtem, próbáltam leplezni a félelmemet, mert tuti idiótának néz, hogy félek a temetőben. De végül is nem is féltem, csak rossz érzés fogott el itt mindig.
- Jó eszközhöz fordultál.- mondtam egy mosoly kíséretében. Az alkohol tényleg meg old pár dolgot, még ha nem is mindent. Eszembe jutottak azok a pillanatok amikor a barátnőimmel részegek voltunk.Legalábbis amikre emlékszek belőle. nem sokan ismerik ezt az oldalam, de néha előjön belőlem. olyankor úgy érzem bármit megtehetek.
- Hát végül is nem mindennap iszok temetőben.- mondtam kicsit és kivettem az üveget a kezéből. Egy jó nagy kortyot ittam belőle és utána vissza adtam az üveget a kezébe. nem akartam rögtön részegre inni magam, hisz milyen lánynak hinne.
- Jah, Jenny Marin vagyok.- mutatkoztam be az ismeretlen, de annál szimpatikusabb fiúnak.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 12:37 am

Nem tudom mennyi idő telhetett el, elveszítettem teljesen az időérzékem, csak ültem ott elhagyatottan és próbáltam nem az előttem álló beszélgetéseken gondolkozni, annyi mindent kellett bevalljak, annyi embernek...
Hirtelen könnyed légies lépések neszére lettem figyelmes, lassan felfordítottam a fejem a térdemről és mint egy lidérc úgy állt előttem egy nagyon szép szőke lány, eléggé elvarázsoltnak tűnt és első látásra elbűvölt, de tudtam nem flörtölhetek minden lánnyal és amúgy is elég szerencsétlennek tűnhettem a szemében, egy ordító, síró, belőtt tinifiúcska... Először elakartam küldeni, de valahogy jól esett a társasága végre nem éreztem magam egyedül és mintha egy pillanatra együttérzést láttam volna ki a tekintetéből. Próbáltam magamból kifacsarni néhány szót, de nem nagyon ment, inkább lehúztam még egy kortyot az üvegből, mostanában nem sokszor választottam a józanságot. Nagy nehézségek árán kifacsartam egy remélhetőleg kedves mosolyt a lány felé és lassan rekedtes hangon megszólaltam:
-Az enyhe túlzás, hogy minden rendben, de remélhetőleg túl teszem magam rajta, ha más nem piával.- A szó végén felnevettem, fájdalmasan és szintén nehézkesen, de oldani szerettem volna a feszült légkört, ami fenyegetően kezdett ránk ereszkedni... -Jaj, de udvariatlan vagyok megkínálhatom ismeretlen hölgy? - A mondat után vigyorogva rákacsintottam, majd felé nyújtottam az üveget. Kezdett javulni a lelki állapotom.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 12:22 am

Nem akartam még hazamenni. Annyira még nem járt későre és az időjárás is pont megfelelő volt. Nem volt meleg, de hideg sem. Kellemesen fújt a szellő. A sötét erdőben ahogy kóboroltam gondolataimba merengve valahogy a temető mellett kötöttem ki. Nem voltam még a temetőben, de nem messze már láttam pár magányos sírt. nem nagyon szerettem a temetőket, valahogy számomra mindig kicsit félelmetesek voltak. vagy csak túl sok horrorfilmet nézek?- nem tudom. Viszont eszembe jutott valami. Volt egy varázslat amit már szerettem volna kipróbálni. nem valami nagy dolog, de legalább eltöltöm vele az időt és közben arra se gondolok, hogy most hol vagyok. Miközben varázsolgattam hirtelen egy fájdalmas szomorúsággal teli ordításra lettem figyelmes ami a temető felől érkezett. Hirtelen kirázott a hideg. Nem egy lány kiáltott, abban biztos voltam. nem tudom mi lehetett az oka ennek a kiáltásnak, de erőt vettem magamon és elindultam a temetőbe, abba az irányba ahonnan a hang érkezett. Végül egy fiúra akadtam rá aki az egyik síremléken ült és mintha az arcán könnycseppek gurultak volna le. nagyon szomorúnak és elhagyatottnak tűnt.
- Minden rendben van?- csak ennyit tudtam mondani.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 17, 2011 12:12 am

Eredetileg az erdőbe szerettem volna menni, de végül mégis itt kötöttem ki, komor hangulat volt, már épp sötétedni kezdett, hideg szellő fújt az arcomba, imádtam, hogy az időjárás is alkalmazkodik zavarodott lelkiállapotomhoz. Még mindig könnyezett a szemem, de vajon miért? Tombolni akartam, kiélni az összes szenvedélyem, de ehelyett csak még egyet kortyoltam a megnyugvást hozó perzselő nedűből.
Lesöpörtem egy pár levelet a szüleim sírjáról, elég rendezetlen volt mostanában már alig látogattuk meg őket, de én szerettem volna, hiányoztak és a temető látványa újra kihozta belőlem ezt a szomorú emléket, amit oly mélyre igyekeztem helyezni szívemben, de most minden előtört... Egyedül éreztem magam, jól esett volna, ha valaki átölel, és a fülembe súgja, hogy nyugi Jer lesz még jobb is, de nem volt senkim, Janenel és Sellel is elcsesztem mindent...
Talán tönkre tettem az életem? És ebben a percben utáltam magam, utáltam a fűszálat mi frissen serkent az elhagyatott romos sírkövek mellett, a csillagokat, amik csak nem akartak ma ragyogni... Mindent... Önkéntelenül egy óriási, fájdalmas ordítás hagyta el a számat, és magamba roskadtam, összeestem, elvesztem...
Tyler Lockwood

Hozzászólások száma : 59

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Pént. Aug. 12, 2011 5:17 am

Amikor azt mondta, hogy "mehetünk" tudtam minden oké. - Rendben- mondtam mosolyogva. Elindultam a kocsim felé és vissza néztem. Láttam, hogy vissza megy a sírhoz. Beültem a kocsiba és vártam, hogy jöjjön. Amikor halottam a kocsiajtó csapódást bele néztem a visszapillantó tükörbe. Caroline mosolyogva beindította a kocsit. Elindultunk a Grillbe. Út közben azon járt az agyam, hogy nem köszöntem el Julestől elég nagy bunkósság volt.

/folyt. Mystic Grill/
Caroline Forbes

Hozzászólások száma : 75

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 10, 2011 8:57 pm

Kávé a grillbe? Végülis jól hangzik, meg úgyis rám fér, egy erős koffein...
- Menjünk - pattantam fel, és vigyorogva hátat fordítottam neki, mikor hirtelen eszembe jutott valami - Várj meg a kocsiba oké?
Meg se várva a válaszát visszafutottam a nagyi sírjához és egy szál sárga rózsát raktam rá, amit még otthon szedtem a kertből.
- Köszönöm nagyi - mosolyogtam rá a sírkőn levő névre mintha csak a nagymamám álna előttem akit annyira szerettem. És tudom, hogy ő segített most kibékülni Tylerrel is, onnan fentről. felkaptam a táskámat a padról és már indulásfélbe visszaintegettem Julesnak.
- További szép napot! - majd a kocsihoz futottam, ahol már Tyler várt. Betettem a kulcsot a gyústásba, és valamilyen oknál fogva, még mindig boldogan és mosolyogva indultam el a város felé.

/ Folyt. Mystic Grill /
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 10, 2011 4:59 am

- Hát nem csak ők tudják- mosolyogtam rá. Mi van? Ki volt az a lány ...jeszus őőő -Csak egy lány a sok közül-mondtam bizonytalanul- Persze te nagyon szép vagy és ezt mindenki tudja- ez elégé furcsa kérdés volt Carolinetól.- Én mi előtt ide jöttem a grillbe akartam menni egy kávéra...szóval van kedved velem kávézni?- kérdeztem.
Most féltékeny Car? Ez elég érdekes, mert ő Mattet szereti. Mindegy az a lényeg, hogy újra barátok vagyunk és ennyi. Kávézunk mint a normális emberek, vagy is, mint a vámpír és vérfarkas akik barátok.
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 10, 2011 4:47 am

Jól esett, ahogy a bőre hozzáért az enyémhez. A válára hajtottam a fejem, és mélyetket lélegeztem. Milyen jó itt lenni! Azon kivül, hogy Tylert egy nagyképű, bulimániás, ficsúrnak ismertem meg, most úgy érzem ő áll legközelebb a szívemhez.
- Ühüm - válaszoltam csukott szemmel. Hihetetlneül, hálás voltam, hogy utánna. Ezt sose fogom tudni meghálálni neki.
- Amúgy honnan tudtad, hogy itt vagyok? Elenán és Bonnien kívül senki se tudja, hogy ide járok amikor tele van a fejem - pillantottam fel rá kérdően. Ha a csajok elárulták, hogy itt vagyok amikor bajom van...Jaj nekik!
- Ki volt az a lány? - tettem fel hirtelen a kérdést, majd csöndbe hozzátettem - Szebb mint én? - Gratulálok Caroline Forbes most tuti azt hiszi rólad, hogy egoista vagy!
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 10, 2011 4:31 am

-Matt egy hülye, hogy nem beszél veled! Egy ilyen csodálatos lánynak nem egy hülye srác után kéne sírdogálnia-mondtam vigasztalóan- Nem haragszom rád nem is tudnék- mosolyogtam rá. Láttam ahogy a könnyei csurdogálnak az arcán. Az kezemmel megtöröltem az arcát és átöleltem. Pár percig öleltem utána elengedtem és megkérdeztem- Jobban érzed magad?-
Caroline Forbes

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Szer. Aug. 10, 2011 4:19 am

Csöndbe odamentem a padhoz, és leültem rá, miközben a cipőmet nézegettem makacsul. Basszus Caroline nem lehetsz ilyen nyuszi! Azokat enni szoktad, nem te is beállni közéjük! Szépen bocsánatot kérsz tőle, és örülni fogsz neki, hogy boldog! Te pedig elmész, és szépen elfelejted Mattet...apropó Matt...
- Nem tudom - sóhajtottam, és felemeltem a fejem - Matt nem hajlandó szóba állni velem, és...és...- éreztem, hogy a könnyek az arcomat mossák, így gyorsan letöröltem őket - Fogalmam sincs mit csinálok rosszul! - zokogtam elkeseredetten, a lábamat magamhoz ölelve. Nem tudom, honnan ez a nagy érzelem kitörés, de nem éppen a legjobbkor jött. Nagy levegő Care, és gyerünk!
- Figyelj, én... - becsuktam a szemem és mély levegőt vettem - Sajnálom. De tényleg. Nem kellett volna úgy kiborulnom, hiszen nincs köztünk semmi, és nincs beleszólásom kivel vagy együtt. Szeretném ha boldog lennél - hajtottam le újra a fejem szégyenlőssen és vártam mit lép.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Mystic Falls temető   Today at 9:37 am

Mystic Falls temető
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja