The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Betty Jane Pierce

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Betty Jane Pierce   Kedd. Márc. 08, 2011 4:24 am

Név: Betty Jane Pierce
Faj: Vámpír
Születési dátum: 1473
Vámpírrá válás: 1493
Kor: 19
Foglalkozás: vámpír
Jellem: Betty egy érzékeny lány, akinek túl korán kellett megtanulnia alkalmazkodni a világhoz. Fél a változástól, de gyengeségeit soha nem mutatja ki, kivéve nővérének, Katherinenek. Senkiben sem bízik csak, ha az már rászolgált a hűségére. Egy igazi harcos alkat, aki próbál felülkerekedni belső démonjain. Nincsenek barátai, se ismerősei. Nem akar senkihez se tartozni, mert számára a csalódás rosszabb, mintha képes lenne szeretni. Egy férfit szeretett igazán életében, de az is elárulta őt.
Rendelkezik: Napgyűrűvel, amit az utazásai során szerzett.
Karakter arca: Natalie Portman

Előtörténet: A nevem Betty Jane Pierce. 1473-ban születtem Bulgáriában egy köznemesi család első gyermekeként. A szüleim már születésemkor eldöntötték, hogy árvaházba adnak, vagy elajándékoznak valakinek. Ennek okát máig nem tudom, de későbbi gyámom némileg felvilágosított az akkori körülményekről. Mikor egyéves lettem egy tekintélyes úrinő jött a házunkba és mivel hallott róla, hogy új szülőket keresnek számomra, magához vett és a továbbiakban egy hatalmas kastélyban nevelkedtem. Mrs. Suwestorm jól bánt velem: zongorázni, énekelni, nyelvekre taníttatott és megismertetett az etikett és a küllem fortélyaival. Olyan nőt akart belőlem faragni, aki megállja a helyét a világban mondván a világ éppoly kegyetlen a gazdagokkal is, mint a szegényekkel.

Mikor 19 éves lettem olyan tartózkodó és hideggé váltam, mint Mrs. Suwestorm. Megtanultam manipulálni, befolyásolni az embereket és a magam érdekében cselekedni. De belül gyűlöltem ezt. Szerettem volna megszökni tőle, hogy a saját szabályaim szerint élhessem az életemet. Így hát 19 évesen „bekötött szemmel”, csuklyát húzva, csak a legfontosabb dolgokat pakolva be kicsi utazóládámba lopóztam le a hosszú csigalépcsőn, legbelül rettegve, hogy rájönnek. Amikor már az óriási tölgyfaajtónál jártam egy fagyos hang szólalt meg mögülem:
- Bettina! – harsant Mrs. Suwestorm hangja. – Elmész?- kérdezte hirtelen meglágyuló hangon.
- I..igen – dadogtam szemlesütve.
- Mielőtt elmégy tudnod kell valamit. A családodról – suttogta. – Van egy húgod, Katerina, aki most 17 éves. A szüleid azért akartak elajándékozni, mert az ottani faluban él egy öregasszony, aki azt állította, hogy Bettina nevű gyermekük jövőjét árnyak homályosítják. Balszerencsét hoz a fejükre. Az emberek nagyon félnek attól, amit nem ismernek. – halkult el hirtelen.
- Balszerencsét? – remegett a hangom. Nem bírtam felfogni az elmondottakat és még képtelenebb ötletnek tűnt, hogy van egy testvérem.
- Igen. De elkerülheted – lépett közelebb hozzám, így a rózsaablakokon beszökő holdfény megvilágította rideg arcvonásait, fekete ruhája uszályként lebegett utána. -, ha olyanná leszel, mint én.
- Micsoda?- értetlenkedtem. A hölgy szeme alatt lévő erek kidudorodtak, elfeketedtek. Szájában megnyúltak a szemfogai én meg felsikoltottam. Villámgyorsan a torkomnak ugrott és elkezdte élősködő szívását.
Másnap reggel felfoghatatlan éhség lett úrrá rajtam. Vért kívántam. Emberi vért. Halk kopogásra lettem figyelmes. Mary, a szobalány lépett a helységbe. Kezében egy tálcányi friss étel.
- A reggelije – odatette az ölembe a tálcát, de én csak a nyaki ütőerére meredtem.
- Köszönöm Mary. – mondtam higgadtan. - Kérlek, hajolj közelebb – kértem.
- Parancsol? – egy pillanat sem kellett, hogy a nyakába mélyeszthessem a lüktető szemfogaim és elvesszek az érzésben, ahogy a vér élénk, izgalmas íze a számba áramlik, lefolyik a torkomon. Mire végeztem Mary már halott volt. Üveges tekintete örökre belevésődött a tudatomba. Ijedten eltaszítottam magamtól a testét, de akkor kacagásra lettem figyelmes. Mrs. Suwestorm volt az. Tapsolva, citerázó hangján nevetett a helyzeten.
- Ügyes! – díjazott. – Azt hiszem nem lesz gondod az étel megszerzésével. Tökéletesen játszod meg magad. - alakoskodott.
- Én nem akartam! – mentegetőztem. – Nem volt tudatos, asszonyom.
- Hidd el, tudtam, hogy így lesz. Az emberi táplálék csak formalitás volt. Mary volt a reggelid. – jelentette ki érzelemmentesen. Összeszorult a gyomrom ekkora kegyetlenség hallatán. Még aznap este megszöktem, hogy felkutassam a húgomat. Lassan megtanultam kezelni az éhségemet, de ez több, mint 100 évbe és számtalan emberi áldozatba került. Egy Lucy nevezetű boszorkánytól megtudtam, hogy hol tartózkodik jelenleg Kat. Mystic Falls. Oda tartok.
Az utam során sok olyanba akadtam, aki ismerte, ismeri őt és egy olyan valaki is, akihez később én is közel kerültem. De ő már csak a múltamhoz tartozik.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net

Betty Jane Pierce
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine N. Pierce
» Tatia Petrova
» Katherine Pierce ~ survivor
» Jane Foster /Szabad/