The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Harris ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Nina Damian

Hozzászólások száma : 115

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 7:41 am

Megkaptam a válasz hát ezen még én is elgondolkodtam , hogy akkor most mi legyen.
-Nah jah de amúgy így is úgyis szenvedés lesz mert ez sajnos nem fájdalom mentes. -Mondtam.
Később megkérdeztem Danat , hogy milyen nap van mert furcsán éreztem magam olyan feszült voltam.
-Dana milyen nap van mert eléggé feszültnek érzem magam. -Kérdeztem aggódott arccal.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 7:34 am

Örültem, hogy sikerült megnevettetnem, mert kicsit feszültnek tűnt. És én nem szeretem, ha valaki feszült a közelemben, mert egy idő után én is azzá válok. Mikor felolvasta azt a tárgyilagos megfogalmazást kirázott a hideg. Mintha nem lenne elég, amin keresztül esik, szenvedjen előtte egy sort. Aztán kérdezte mit gondolok róla, jó kérdés... Egy kis gondolkodás után végül felsóhajtottam és kiböktem rá a válaszom.
- Nos akkor viszünk vizet és farkasmérget. Már ha persze kész vagy a szenvedés előtt szenvedni, de szerintem nem feltétlenül muszáj. Rajtad áll mit viselsz el.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 7:27 am

Mikor mondta, hogy tud magára vigyázni akkor bele egyeztem , hogy ott lehet.
-Rendben akkor velem tarthatsz. -Mondtam.
Közben belemerültem is még az olvasásba és utána csak arra figyeltem mikor Dana fel rázott és kérdezte , hogy mi ilyen izgi mikor mondta , hogy talán egy vérfarkas srác akkor elkezdtem nevetni. De hamar abba is hagytam.
-Nem nem ez az izgi , hanem most olvastam ezt a láncos rész amit mondtál , meg azon döbbentem le ,hogy azt írja "Miután kiláncolta magát a vízzel felhígított farkasmérget meg itta , hogy gyengébb legyen míg át nem változik". -Hát ehhez most mit szólsz? - Kérdeztem döbbenten.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 7:17 am

- Nem lesz bajom nyugi, tudok vigyázni magamra. - győztem le az érte aggódós énemet, amitől kezdett kirázni a hideg. Mégis mi a fene van velem? Általában nem vagyok felelősségteljes, vagy olyan valaki aki ennyire törődik másokkal. Hihetetlen, hogy mikre vagyok képes. - néztem fel és bámultam ki az ablakon.
- Én szívesen ott leszek és majd legalább elmondhatom, hogy senkinek se ártottál. - mosolyogtam rá, de ő mintha meg se hallotta volna, annyira elmerült az olvasásban.
- Öhm... Hahó! Föld hívja Ninát, Nina jelentkezz. - ráztam fel egy kicsit döbbenetéből. - Mi ilyen izgi? Csak nem félmeztelen vérfarkas srác? - kuncogtam fel, amikor megtaláltam gyenge humorérzékemet.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 7:10 am

-Jó ötlet meg örülnék is de mi lesz ha bajod esik? -Kérdeztem tő le félve.
-Nem szeretném ha bármi bajod esne de ha te ennyire szeretnéd akkor legyen de ez leginkább a te döntésed.-Mondtam igen komolyan.
Közben folytattam az olvasást és nagyon érdekes részt találtam amin igen ledöbbentem.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 7:04 am

Elmosolyodtam amikor felnevetett, hiába néha én is eltalálok egy-két jó poént. Láttam, hogy a kérdésem azonnal eltüntette a jó kedvét. Mikor belekezdett a történetébe megrázkódtam. Hogy őszinte legyek képtelen vagyok elképzelni, hogy mit érezhetett és még mit fog a továbbiakban. Fura mód kezdtem úgy gondolni rá, mintha a kis húgom lenne és ez kicsit aggasztani kezdett, mert nem vagyok az a hamar kötődős fajta. A valamennyire felnőtt énem inspirált a következő ajánlatra, amit végig se gondoltam igazán, de utána nem bántam meg.
- Figyelj esetleg, ha gondolod én szívesen ott lennék veled a következő átváltozáskor. Segítenék amiben csak tudok. - mondtam magamhoz képest higgadt és nyugodt hangon.
Lehet, hogy csak egy sima ember vagyok, de talán neki segítene, ha valaki mellette lenne, akiben megbízhat. De ha nem kér belőlem, akkor sem lesz semmi gond. Hisz ez végül is az ő dolga és nem az enyém. Bár én szeretem mindenbe beleütni az orrom.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 6:45 am

Miután eltávolítottam a pókot újból vissza ültem a földre. Közben Dana mesélte , hogy ő porszívóval szokta eltávolítani elkezdtem nevetni azon. Nem sokkal rá már abba is hagytam a nevetést. Mikor fel tette a kérdést először nem tudtam rá válaszolni utána már tudtam mert összeszedtem hozzá a gondolataimat.
-Hát igen az első átváltozásom ha jól tudom az erdőben volt egy barlangban. -De ez az egész napom furcsa volt mert feszült voltam és ideges főleg este már nem bírtam a házba maradni és az erdőbe futottam és ott meg egy barlangba. -a földre rogytam és éreztem a fájdalmat azt a kínt amit előszőr átéltem akkor még nem is tudtam, hogy vérfarkas vagyok csak azután tudtam mikor csak vonyítani meg morogni tudtam csak. -És a közelben volt egy kis tavacska és ott láttam a tükörképemet. -Magam is elcsodálkoztam egy gyönyörű szép hófehér farkas voltam. -Utána meg csakannyira emlékszem , hogy reggel a barlangban ébredtem.
-Mondtam.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Kedd. Márc. 15, 2011 5:41 am

- Á pfujj, gyűlölöm őket. - morogtam kicsit zavartan, miután Nina eltávolította a szobámból életem megkeserítő fajának egy tagját.
- Rondák, mindenhol ott vannak és hálót szőnek. - emeltem fel magam mellé a kezem és a fejemet ráztam, hogy elűzzem a pók emlékét.
- Amúgy köszi. - néztem rá. - Én legtöbbször porszívóval támadom le. Az a biztos módszer. - mosolyodtam el, majd elléptem az ablaktól és kiszedtem a farkasfüvet az ágy alól. Visszaraktam a táskába. Leültem a padlóra, hátamat neki támasztottam a szekrénynek, amiben igencsak nagy ruha mennyiséget halmoztam fel.
- És hol változtál át először? A pincétekben, vagy valahol máshol? - kérdeztem tőle, miközben magam elé vettem az Elsőkről szóló füzetet. Épp egy tőr rajzánál és leírásánál hagytam abba az olvasást.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 10:23 pm

-Persze persze minden rendben már nem is fáj. -Mondtam.
Közben láttam , hogy az ágy mellé fekszik , hogy kiszedje a növényt és hirtelen elkezdett sikogatni végül elmondta , hogy pók van az ágy alatt.
-Jaj ne félj csak egy kis pók nyisd ki az ablakot. -Mondtam mosolyogva.
Lehajoltam az ágya mellé és benyúltam a pókért de természetesen megint megfogtam a farkas füvet de bírtam a fájdalmat.Óvatosan megfogtam a pókot kivettem az ágy alól és az ablaknál kiraktam. Dana természetesen egyből becsukta nehogy vissza jöjjön.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 7:01 pm

Nem nagyon figyeltem Ninára, ahhoz túlságosan lekötött, hogy hogyan lehet megölni egy Elsőt. De amikor az orrom előtt haladt el a farkasfű, be az ágyam alá fel pillantottam. Néztem fájdalmas arcát, majd nagyon lassan végre leesett miért rázza a kezét.
- Az volt a farkasfű, vagy farkasméreg. Olyan hatással van a vérfarkasokra, mint a vámpírokra a verbéna. De azért jól vagy? - kérdeztem aggódva, majd láttam, hogy a sebe kezd begyógyulni.
Közben elfeküdtem az ágyam mellett és benyúltam a köteg farkasméregért. De előtte egy nem várt találkozásom volt egy nyolc lábú állattal.
- Pók, pók, pók, pók! - sikítottam fel és elengedtem a növényt, miközben hátráltam, a szoba legmesszebb lévő pontjába az ágytól. - Utálom. - ugráltam és söpörtem le sokadszorra a kezem, pedig tudtam, hogy semmi sincs ott, hanem a kis nyolc lábú az ágyam alatt kuksol.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 9:58 am

Mikor Dana elő szedte nekem a dobozt amiben csak a farkasokról szólt. Ennek nagyon örültem. El kezdtem olvasni és eléggé sok mindent megtudtam már az első jegyzetből. Később a doboz fölé hajoltam és egy táskát pillantottam meg. Egyből kiszedtem a dobozból.
-Nézd Dana vajon ebbe mi lehet? -Kérdeztem kíváncsian.
Kinyitottam és valami fűféle volt benne. Miközben kivettem egyből el is dobtam mert elkezdte szétmarní a kezemet.
-Áúú ez a buta növény szétmarja a kezem. -Mondtam fájdalmas arccal.
De a seb nem marad sokáig mert egyből be gyógyult.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 9:45 am

Miután elnyammogtam a joghurtot és a többit, sikerült kicsit összemaszatolnom a füzetet aminek a végére értem és a következőért nyúltam. A füzetben semmi nagyon újat nem találtam, de ami késett nem múlt. A következőben már annál több érdekes információ volt az Elsőkről. Épp egy hosszú gondolat menetet folytattam le magamban amiből Nina hangja felrázott.
- Ja igen, készített. - mentem oda a kupachoz és előhalásztam két dobozt vérfarkas felirattal ellátva. - Még nem igazán volt időm és kedvem átolvasni, de biztos vannak benne hasznos infók. Sőt talán farkasfű is...
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 9:32 am

Közben Dana kiment kajáért mert éhes volt.Én viszont igen belevetettem magam az olvasásban és igen sok mindent meg tudtam a vámpírokról. Később meg kérdeztem Danat , hogy - Apukád készített jegyzeteket a vérfarkasokról ha igen akkor meg mutatnád mert akkor legalább többet tudok meg a fajtámról.
Reméltem, hogy lesz jegyzet róla.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 9:24 am

- Oksa, de én éhes vagyok. - mondtam és láttam, milyen szorgosan belevetette magát a munkába. Kimentem a konyhába, majd kinyitottam a nagy fehér hűtőszekrényt és nézelődni kezdtem mit lehetne enni. Semmi nagyon nehezet nem kívántam ezért egy joghurtra esett a választásom amihez vágtam kalácsot, majd ráraktam őket egy tányérra és visszamentem. Kivettem egy megsárgult füzetet és elkezdtem nyammogni az uzsonnám felett. Néha Ninára pillantottam, aki nagyon érdekesnek találhatott valamit, mert sütött róla a koncentrálás. Nem akartam megzavarni, miközben kivettem a csodával határos módon épp nem rezgő mobilomat a zsebemből és behajítottam az ágy alá. Ha kelleni fog úgyis megtalálom ott. - futott át a gondolat a fejemen és lapoztam egyet a füzetben.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 9:16 am

-Oké kezdjük a tetejével. -Mondtam vigyorogva.
-Köszi de most nem kérek semmit. -Mondtam mosolyogva.
És az első jegyzetet már el is kezdtem olvasni és elég érdekesnek találtam a vámpíros gyűjteményt.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 9:10 am

- Rengeteget, szinte ebből és belőlem állt az élete. - dörmögtem elgondolkodva, majd levettem egy dobozt amire még én írtam rá filctollal a régi lakásunkban, hogy vámpír.
- Mit szólnál, ha a legtetejével? - nevettem rá és leraktam a földre a dobozt, miközben lehalásztam a fedelét. Benne egy halom jegyzet, napló maradékok, sárga színű lapok voltak.
- Amúgy kérsz valamit enni, vagy inni? - kérdeztem jó vendéglátóhoz híven.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 9:06 am

-Hát igen örülnék is. -Mondtam mosolyogva.
Én hülye gondoltam magamba mikor megkérdeztem tőle ,hogy honnan tud ennyit mert látszott az arcán , hogy nem örült a kérdésemnek.Közben rámutatott a dobozokra és mondta, hogy apja munkája volt.
-Váó ez aztán a munka látom akkor jó sokat dolgozott ezen. -Mondtam.
-És akkor hol kezdjük? -Kérdeztem érdeklődően.

Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 8:57 am

- Igen, gondolom örülnél, ha megszabadulhatnál a fájdalomtól.
Bevezettem a szobámba, ami a földszinten volt, rögtön a konyha mellett. Nem volt túl csiricsáré, de alváshoz nekem tökéletesen megfelelt. Volt benne egy kanapé, ágy, íróasztal és egy hatalmas ruhásszekrény. A sarokban dobozok voltak egymásra pakolva, apu jegyzetei.
- Köszi. - mondtam a dicséretére. - Nagyim alakította ki ilyennek.
Következő kérdésére egy kis ború suhant át az arcomon, majd sikerült nyugodt hangnemben válaszolnom neki.
- Apám megszállottja volt a paranormális dolgoknak. - rámutattam a doboz halomra. - Az ő szorgos gyűjtései.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 8:49 am

-Az biztos nagy értéke van annak a kőnek.-Mondtam.
Közben odaértünk a házhoz és elég szép ház volt.
-Mondjuk én örülnék ha itt lenne a városban a hold kő. -Mondtam közben Dana kereste a kulcsokat.
Miután megtalálta kinyitotta az ajtót és bementünk. Egyből megdicsértem.
-Milyen szép házban laksz.-Mondtam mosolyogva.
Közben kérdeztem is.
-És te honnan tudsz ennyit ezekről a dolgokról? -Kíváncsi arccal néztem rá.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 8:40 am

- Igen, igen olvastam róla. Tényleg sokat tudsz fiatal farkas létedre. - néztem rá elismerően.
Lassú tempóban megérkeztünk nagymamám kék-fehér háza elé, amit a növények úgy nőttek be, hogy nagyon vadregényesnek hasson. Szerettem ezt a házat, barátságos volt és megbízhatóságot tükrözött. Árulkodott lakója kedvességéről és figyelmességéről. Kisebb koromban rengeteg időt töltöttem a tornácon és csak bámultam az erdőbe.
- Igen, nem lenne rossz tudni. Érdekes fordulat lenne, ha kiderülne, hogy itt van a városban. - jegyeztem meg miközben előkerestem a kulcsomat. A nagyim még reggel szólt, hogy csak késő este fog megjönni, mert a barátnőivel összeültek kártyázni. Idősek és az ő kedves kis szokásuk...
- De ha tényleg itt lenne, valaki biztos megakarná szerezni. - folytattam gondolat menetemet miközben beléptünk az egyszerű, de nagyszerű előszobába.
Nina Damian

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Hétf. Márc. 14, 2011 8:30 am

-Igen ez télleg a Nap és a Hold átok. -Mondtam.
-Ennek az átoknak ugyebár úgy van a története , hogy a vámpírok ha a napra mennek akkor hamuvá válnak a farkasoknál pedig az , hogy minden hónapban át kell változniuk úgy hogy a vámpírok is csak éjjel járhatnak kint. -Mondtam.
-De a vámpírok megoldották a boszorkákat kénszerírették , hogy a gyürü az ujjai kukon van az által a nap ne legyen rájuk hatással. -Mondtam.
- De én most annak örülnék a legjobban , hogy megtudjam most kinél van a holdkő vagy , hogy hol van. -Mondtam.
Közben beértünk az utcába ahol lakott.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Harris ház   Szomb. Márc. 12, 2011 7:14 am

Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Harris ház   Today at 5:05 pm